Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Vau, 'The Bear' me baš oduševio, hvala svima koji su ga ovdje preporučili.

 

Odlična prva sezona, baš sam uživao, i mislim da ću je pogledati još jednom što mi se nije desilo od prve sezone GoT-a. Pogotovo sedma epizoda koja je možda i najbolja epizoda neke serije koju sam pogledao posljednjih godina. Vau!

Link to comment
On 7.9.2022. at 17:19, SmudgeYorkshire said:

Vau, 'The Bear' me baš oduševio, hvala svima koji su ga ovdje preporučili.

 

Odlična prva sezona, baš sam uživao, i mislim da ću je pogledati još jednom što mi se nije desilo od prve sezone GoT-a. Pogotovo sedma epizoda koja je možda i najbolja epizoda neke serije koju sam pogledao posljednjih godina. Vau!

 

dobar je i kitchen confidential

  • +1 2
Link to comment
On 30.8.2022. at 10:52, Arkadija said:

Glumac koji ga je glumio je vrhunski, pa šta reči, jbt, meni je bilo neprijatno da ga gledam i slušam.

 

Paul Walter Hauser, fenomenalan je. Pogledaj ga u Richard Jewell, i tu je sjajan, a i režirao Eastwood, meni sasvim dobar film po jako zanimljivoj istinitoj priči. 

 

Edit: dok sam tu, ljuštim Barry. Kakav mali dragulj. Opaljen humor do koske, sprdnja sa svim i svačim, ali povremeno baš poseče sa ozbiljnim dramskim upadima, kombinacija koju obožavam + pregršt fenomenalnih likova, ne znam ko mi je draži i ko bolje igra, devojka mu, profesor glume ili Henk. Carski uradak.

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Mil@n said:

 

Paul Walter Hauser, fenomenalan je. Pogledaj ga u Richard Jewell, i tu je sjajan, a i režirao Eastwood, meni sasvim dobar film po jako zanimljivoj istinitoj priči. 

 

Edit: dok sam tu, ljuštim Barry. Kakav mali dragulj. Opaljen humor do koske, sprdnja sa svim i svačim, ali povremeno baš poseče sa ozbiljnim dramskim upadima, kombinacija koju obožavam + pregršt fenomenalnih likova, ne znam ko mi je draži i ko bolje igra, devojka mu, profesor glume ili Henk. Carski uradak.

 

definitivno henk

Link to comment
30 minutes ago, mustang said:

ne preporučujem novi kao serijal kratkih prica na Netflix of district 9 rezisera, previse je krvolocno i mracno

 

Je li mislis na ovaj oats studio?

Link to comment
12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ja sam bas hteo da gledam iz istog razloga, ali cu preskociti kada kazes..

 

Otprilike kao da je dobio inspiraciju od snimaka sa ratnih područja kojih smo nazalost imali prilike da se nagledamo u ovom kratkom zivotu, sa sve belivukovim fotkama sta su radili zrtvama i tako u nedogled. 

Link to comment
On 10.9.2022. at 2:13, black mirror said:

 

definitivno henk

 

Henk je definitivno najsmešniji, ali Sarah Goldberg je definitivno zaslužila sve nagrade za sporednu žensku ulogu ovog sveta, od-va-li-la je. Svaka čast.

 

Barry posle kraja treće sezone sve manje humora i sve više raspada svega i nekoliko genijalnih i jako teških scena. Sjajno. 

Link to comment

Pomoc da nadjem seriju: novija je, tipa iz 2021. ili 2020. i radi se o, mislim, novoj upravnici neke bitne biblioteke u Americi, koja je jos valjda crnkinja ili spanskog porekla. Podmetanje nogu i takve rabote. Ne secam se dobro svega, sem da mi je tokom citanja kritike ostalo u glavi kao "utefteriti" a onda sma zaboravila to da uradim. Mislim da ju je recenzirao Teofil u Vremenu, ali nista ne uspevam da nadjem.

Link to comment
30 minutes ago, I*m with the pilots said:

Pomoc da nadjem seriju: novija je, tipa iz 2021. ili 2020. i radi se o, mislim, novoj upravnici neke bitne biblioteke u Americi, koja je jos valjda crnkinja ili spanskog porekla. Podmetanje nogu i takve rabote. Ne secam se dobro svega, sem da mi je tokom citanja kritike ostalo u glavi kao "utefteriti" a onda sma zaboravila to da uradim. Mislim da ju je recenzirao Teofil u Vremenu, ali nista ne uspevam da nadjem.

 

Da nije ovo?

 

https://www.imdb.com/title/tt11834150/

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...