Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledao sam Industry na preporuku sa ppp ... i jedno veliko nista. Bar S01, a drugu necu ni gledati...

sto bi rekao vojko v " na silu spominjem koku i speed tako da mi dica dodju na nastup". Ovde je ubaceno konstantno crtanje cisto da popune vreme jer se skoro pa nista ne desava izmedju prve i poslednje epizode 

 

  • +1 2
Link to comment

Sinoć ne Epic Drama počela podmornica sa prve dve epizode sezone 3. Ispod logoa Epic pisalo premijera, a vidim na IMDb da treća sezona još u aprilu postojala. Kako god, večeras E03 i E04, a u nedelju E05 i E06.

 

Opet radnju podelili na bar tri lokacije; glavna radnja kil nemačka, umesto amerike sad je britanija, a umesto francuske, portugalija. Sa britanijom obećava da će biti zanimljivo jer prate kapetana sa razarača koji se vraća sa svežeg ulova podmornice. Mada...

 

samo dva stara lika, a možda mi promakao neko

 

 

Link to comment
21 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

time

 

brit mini serija e03, zatvorska tematika, precizna, hladna, mračna. za razliku od gomile ntflx smeća ovo je čista umetnost

+1

mislim da , u poslednje vreme, gde god se pojavi ovaj Graham bude odlicna serija - tu je tajm i ona detektivska i ona pomorska ...

  • +1 1
Link to comment

ispravka u vezi 'podmornice'

večeras bile reprize e01i2, a sva je prilika da će iste reprize biti i u nedelju

moje izvinjenje

a eto prilike da onima koji su pratili ranije epizode ove serije da od nedelje se uključe u seriju

 

nova epizoda e03 verovatno negde od četvrtka uveče  :mellow:

 

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sam ga prepoznao po this is england, tek posle snatch

sjajan glumac

briljantan i kao al kapone u boardwalk empire (u top 10 moje all-time best tv shows liste)

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...