Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, Lancia said:

Solidno bahat Exit, zajebani norveski Karingtoni, ja mislio to neki fin svet, zajebao me @Caligula sa onim citanjem knjiga na plazi.

 

Prva sezona puuuuno bolja. Drugu sam bas puno premotavao...

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama
On 5.10.2022. at 21:19, mustang said:

Ne znam hocu li gledati, potpuno sam se ohladila...to je kada ti se omiljeni lik usere u stvarnosti i podrzava politicki nekog na koga ti se povraca. 

 

 

Ja ništa gore od te serije nisam gledao, ništa gde su saberi-oduzmi svi suštinski više zli. Što bi se, paradoksalno, nekako i progutalo da serija ima bar jednog dobrog negativca.

Link to comment
On 9.10.2022. at 21:09, FPLS said:

Krenula 4. sezona Babylon Berlin, pojavile se prve 2 epizode na HBO Max.

Wow nisam ni znao da će biti 4. sezone.

 

Ista glavna ekipa igra ili je skroz novo sve?

Link to comment
Odgledao drugu sezonu Manhunt - Deadly Games koji obrađuje bombu u Olimpijskom parku u Atlanti.
 
Meni je prva sezona i potraga za Tedom Kazinskim dosta dobra, napeta i dobro odrađena.
 
Produkcijski, druga sezona je kao da je budžet skresan 5 puta. Dosta siromšano napisano pogotovu dijalozi, a i dosta mršavih likova i glume. Priča je dosta autentična i zanimljiva pa nekome ko ne zna dosta o temi svakako može biti zanimljivo. Realno je i razvučeno za barem 2, 3 epizode viška. 
 
 

Jel to na Netflixu nešto ne mogu da nađem



....shiit has hit the fan.
Link to comment
On 9.10.2022. at 21:09, FPLS said:

Krenula 4. sezona Babylon Berlin, pojavile se prve 2 epizode na HBO Max.

Meni je tu i treca sezona visak, prva mi se najvise svidza.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:


Jel to na Netflixu nešto ne mogu da nađem



....shiit has hit the fan.

 

Jeste prva sezona, druge nema... Ima još jedna serija manhunt, Britanska, glumi Gari iz Man Behaving Badly pa se mešaju rezultati kod pretraga, na kraju sam morao da nađem sezonu po imenu i skinem sa torrenta... 

 

Edit: traži manhunt deadly games.

Edited by Mil@n
Link to comment

Napravili pauzu od 2 godine sa Babylon Berlinom, sad moram opet da gledam od pocetka da bih video o cemu se radi :cry: Trazili jedno 1000 statista pre jedno godinu kusur dana, kapiram da ce da bude 

 

Spoiler

naci marseva i paljenja baklji. Vec su ih prijavljivalji RL policiji jer su kacili zastave sa svastikama po centru grada u sred noci

 

Link to comment
 
Jeste prva sezona, druge nema... Ima još jedna serija manhunt, Britanska, glumi Gari iz Man Behaving Badly pa se mešaju rezultati kod pretraga, na kraju sam morao da nađem sezonu po imenu i skinem sa torrenta... 
 
Edit: traži manhunt deadly games.

Pa to...izgoreo mi mozak od search na Netflixu



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...