Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 18.9.2022. at 16:42, Nebojsa said:

prvih par asocijacija na industry, tj. finansijski milje su mi billions i nemacki bad banks - obe na hbo.

 

Succession. Industry ima tonu referenci na Succession, naročito u S02.

 

Poslednja epizoda S02 je remek delo. Nema cliffhangera za S03, svi su dovedeni do ivice i bačeni u ponor. :laugh: Mozda je razlog to što nisu dobili zeleno svetlo za S03, a možda i neće.

 

  • +1 1
Link to comment
On 5.6.2022. at 12:15, nautilus said:

Počeo gledati Night sky i interesaqntno mi je, onako Stiven Kingovski. Penzionerski bračni par iz ruralne Amerike, pun topline i ljubavi, ima u svojoj šupi portal za drugu planetu. Imaju i sve probleme koje stariji ljudi imaju plus komšiju koji gura nos gde mu nije mesto. 

 

Ne bih da spojlujem previše ali početak obećava.

night sky uopste nije los. naravno, nije savrsen, al' mi je mnogo bolje legao od recimo the man who fell to earth, koji mu je nekako zanrovski najbilizi od novijih serija koje sam uspeo da pogledam.

 

oboje matoraca su odlicni, sisi spejsik mnogo zajeban lik, sto vako, sto u seriji, a sjajno je razvijen i karakter komse "galifijanakisa", te odnos s simmonsom. najslabiji su mi likovi dzuda i unuke, sto u scenariju, a tako i glumacki.

 

Spoiler

(mali off: gledajuci vecinu novijih serija pocinjem da verujem da dobar deo sceen writers esalona namerno predstavlja nextgen kao iritantne idiote, bez ikakvih opipljivih vrednosti i koji nemaju pojma sta ce sa sobom u zivotu. ilustracija iz serije: s jedne strane jk simmons kao etalon vecne ljubavi i porodicnih vrednosti, a s druge unuka, koja napusta sve u zivotu i zapali s likom koga zna tri dana, pritom i ne znajuci gde idu?! wtf momenat #1 prve sezone.)

 

Edited by Nebojsa
  • +1 1
Link to comment
jel prati neko Good Fight? u novoj sezoni ni manje ni vise pojavljuje se pemblton iz odeljenja za ubistva:wub:

Ja gledao....
Da ubacili su i njega.
Ovo je zadnja sezona definitivno, izgleda ne znaju kako da je završe, a trebalo je odavno...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...