Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

INDUSTRIJA

 

zacudjujuce dobro i van sablona, prvu epizodu "Induction" rezirala je Lena Dunham.

ima puno mladalackog seksa, mada izgleda da mladi vise vole da mobilonaniraju, pushe i sishu nego da se masno i socno jebu u picku ili dupe. 

 

Edited by 3opge
  • Haha 2
Link to comment

  Slab Old Man, malo 24, malo Rubicon, ali kad kao gledatelj shvatiš glavni plot twist par sati prije glavnog FBI operativca iako raspolažete istim informacijama, znači da je baš loše napisano. 

Edited by Zis
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Zis said:

  Slab Old Man, malo 24, malo Rubicon, ali kad kao gledatelj shvatiš glavni plot twist par sati prije glavnog FBI operativca iako raspolažete istim informacijama, znači da je baš loše napisano. 

Ja sam prekinula gledanje na polovini serije, prosto vredja IQ.

 

Upecala sam se na Džefa Bridžisa, kad ono ćorak.

  • +1 2
Link to comment

odlican je Old Man ali najvise sa strane odlicno uradjenih interakcija likova, steta sto je to sve pokvareno zaista jefitnim i neuverljivim akcionim scenama

Edited by 3opge
Link to comment

Nastavljamo ciklus Milan je gledao da vi ne morate, jer Milan mora sve da završi...

 

Raised By Wolves S02 - sa obzirom da je glavna premisa serije religija, u startu nije moj cup of tea. Likovi su površni i nedovršeni, radnja luta, neke se stvari dešavaj u bez ikakvog objašnjenja ili logike, a ako dodamo da je i sam kraj S02 takav i da nastavak nećemo gledati, onda je jasno da je ceo projekat prdnuo u čabar. 

 

Čitam doduše da traže drugu kuću pošto ih je HBO oladio, ali više se nadam da je neće naći nego da hoće... 

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Mil@n said:

Nastavljamo ciklus Milan je gledao da vi ne morate, jer Milan mora sve da završi...

 

Raised By Wolves S02 - sa obzirom da je glavna premisa serije religija, u startu nije moj cup of tea. Likovi su površni i nedovršeni, radnja luta, neke se stvari dešavaj u bez ikakvog objašnjenja ili logike, a ako dodamo da je i sam kraj S02 takav i da nastavak nećemo gledati, onda je jasno da je ceo projekat prdnuo u čabar. 

 

Čitam doduše da traže drugu kuću pošto ih je HBO oladio, ali više se nadam da je neće naći nego da hoće... 

+1 ja batalio na finalu prve sezone. Žali bože bačenog vremena.

  • +1 1
Link to comment

Black Bird - nova serija Denisa Lehane-a  ne znam dal' je spominjana... 

https://www.imdb.com/title/tt4301160/?ref_=fn_al_tt_1

Paul Walter Hauser - AKA bucko iz Richard Jewella ponovo kida, sad kad razmislim gde god da sam ga gledao bio je odlican. 

Ljota standardno dobar, par glumaca sa strane Bani Kolvin, Greg Kiner i jos par likova profi odradili sporedne uloge, nista ne iskace...


Glavni glumac iz roketmana i kingsmana najslabiji, nekako plastican i prenaglasen na momente, slabo nosi tu ulogu iako ima okej momente kad ne prica, najslabiji je kad ima puno dijaloga verovatno jer pokusava americki akcenat, bolje bi prosli da su uzeli nekog amera al sta da se radi, letoe mora nesto da se gleda... 

Link to comment

Kako mi je nedostajao osećaj da jedva čekam sledeću epizodu i da se od napetosti u poslednje dve epizode onako malo pridignem iz ležećeg položaja i sednem na ivicu kreveta od napetosti i da bolje ispratim dešavanja...

 

Brutalne i moćne scene, odlični likovi i sjajna gluma, sve valja.

 

Hvala ti, Mayor Of Kingstown.

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, hansolo said:

Odgledala The Outlaws, dve sezone u dva dana ... skroz dobro. 

 

 

 

Thx! deluje zabavno :D

 

Samo za zavrsim the sandman i sutra finalnu Westworld 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...