Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

53 minutes ago, mustang said:

 

Jeste. 

Ja sam bila zaljubljena u glumu jonathan tuckera (jay kulina).

+1 ... genijalna izvedba ... i jonas je dobar, ali tucker - ne mozes da ga ne volis

Link to comment
4 hours ago, Lezilebovich said:

+1 ... genijalna izvedba ... i jonas je dobar, ali tucker - ne mozes da ga ne volis

 

Sjajno je bilo uradjeno subtilno prebacivanje da prihvati sebe kao gej. Odlican i on bio, tek sam posle saznala da je deo jonas grupe :D

Link to comment
3 hours ago, Nebojsa said:

izuzetno ubedljiv je bio i u city on a hill, do kraja se rvao s baconom za titulu veceg sajka...

 

Nisam gledala. Preporucujes? 

 

Jedina serija u zadnjih godinu dana koja je bas ostavila utisak na mene je severance. Izbegavam sve sto ima lumen rec u sebi od tada :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

uh, city on a hill je bas tezak i mucan za gledanje na momente - ali u isto vreme i - dobar. bacon je sjajan, sto neko napisa iznad - verodostojan - ovo je blaga kvalifikacija za izvedbu fbi agenta u fazi potpunog raspada, a koji je glavni lik i koga tesko da ne mozes da mrzis gledajuci sta sve radi i kako razmislja. no, kako je prica odmicala i njegov karakter i sveukupni utisak o seriji mi je bio sve bolji i bolji.

 

elem, ne bi je preporucio na keca, ali za sve pasionirane tv-series fanove - skroz ok materijal.

 

btw, slazem se za severance - neobicna ideja uz istu takvu izvedbu koju ni super-iritantna njuska u vidu adama scotta nije uspela da upropasti, dapace.

Link to comment
20 hours ago, mustang said:

 

Nisam gledala. Preporucujes? 

 

Jedina serija u zadnjih godinu dana koja je bas ostavila utisak na mene je severance. Izbegavam sve sto ima lumen rec u sebi od tada :lolol:

 

Gledaj The Bear. Preporucio @maheem pre izvesnog vremena, super je..

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, bags said:

Mene je prva epuzoda napatila. Dacu jos sansu jer su kratke epizode

 

Jeste haoticna i malo tesko je ispratiti, ali stvari postepeno legnu do kraja. Nikako ne odustaj..

 

16 hours ago, kipo said:

Nejasno kako ljudi mogu raditi u tim kuhinjskim ludilima.

 

Kapiram kao i u svakom stresnom poslu. Vremenom naucis..

  • +1 1
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

Kapiram kao i u svakom stresnom poslu. Vremenom naucis..

Drug radi u italijanskim Dolomitima neki bas klasa restoran, u kuhinji.. kaze bas tako, sasvim navikao. 12h rada od cega 10 bas trka i galama non-stop.

Link to comment

Black Bird, fina mini serija, pogotovu ako ne znate razvoj situacije u realnosti.

 

Paul Walter Hauser fantastičan, pokupiće nekog emija sigurno, sa punim pravom. Egerton pak ne toliko ubedljiv, sigurno je bilo boljih kastinga.

 

Ali najgore od svega je gledanje Raya Liotre, čovek je toliko loše izgledao u nekim kadrovima, bukvalno kao da umire čovek u nekom rijalitiju, pakao. :sad:

Link to comment

Odgledala Black Bird. Odlična serija, još jedna u nizu koja nam prikazuje stvarnog monstruma. Glumac koji ga je glumio je vrhunski, pa šta reči, jbt, meni je bilo neprijatno da ga gledam i slušam.

 

Jedino što mi je bilo čudno je da se zatvorenici u zatvoru "maksimalne sigurnosti" šetkaju kuda hoće i kada hoće, tako da dva glavna aktera opušeno ćaskaju u radionici za obradu drveta sa sve alatima na izvolte. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...