Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, bags said:

Old man je poceo dobro i bilo je dosta dobrih pravaca u kom moze ici ali svaka epizoda je gora od prethodne...

 

ima toliko glupih delova da prosto boli. ono na ostrvu kod Sherbedzije na primer.

inace jako fina prica cak i pored svih tih gluposti.

 

  • +1 1
Link to comment

Odgledao The Staircase....
Dobra je...
Sad ću i dokumentarac na Netflixu.
Na šta vama liči?



....shiit has hit the fan.

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Odgledao The Staircase....
Dobra je...
Sad ću i dokumentarac na Netflixu.
Na šta vama liči?
....shiit has hit the fan.

 

Dobar je doc, toliko da ne verujem da je serija ni blizu, pa neću ni pokušavati...

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Odgledao The Staircase....
Dobra je...
Sad ću i dokumentarac na Netflixu.
Na šta vama liči?



....shiit has hit the fan.

Pre nego što je Netflix napravio dokumentarac, gledala sam emisiju o tome na ID Discovery i sad mi se nešto ne da gledam ni seriju, ni ovaj novi dokumentarac.

 

Ne znam, možda grešim, videću još.

Link to comment

THE OFFER

 

dobra. Ruddy (producent Kuma) je odlican a sasvim dobri su Coppola, Pacino pa i pomalo smesni Brando.

tu su i dragulji poput recimo

 

media.jpg

 

 

 

Link to comment
On 18.7.2022. at 7:27, napadaj said:

Jeste li gledali Beckera? Meni je to najbolja američka komedija koju sam gledao.

 

https://www.imdb.com/title/tt0174378/

Ted Danson je odličan svuda ali Becker je :ziga:. Imala sam sačuvan link za neku kompilaciju njegovih jutarnjih rantova (nekih 10-15 minuta) ali je neko skinuo video sa jutjuba ... Odlična serija, uz Frejžera obeležila kraj 90-tih i početak 2000-tih. 

 

dva omiljena: 

Dr. John Becker: Yeah, well it's unbelievable. Some kid in West Virginia gets a bad grade, grabs his daddy's rifle and shoots out his teacher's tyres. Another slice of Americana brought to you by those card-carrying lunatics who think they're defending the Second Amendment! Lord knows when I want the Constitution explained to me, the first place I turn to is some toothless cretin with a third-grade education and an Elmer Fudd cap! Not that I have anything against hunting; if it makes you feel more like a man to blow Bambi's head off, knock yourself out! Just lock up the damn gun so when little Billy Bob, you know, flunks gym, he doesn't throw a hissy fit and take out half the faculty! :D

ili

Dr. John Becker: My car broke down, so I had to take the bus. Have you done that lately? It's like being in an ethanol-powered Fellini film. The first thing I see is some woman breastfeeding her son- her ADULT son. Behind them is someone in this lovely Chanel evening gown who's either an attractive man or a really unattractive woman. The only seat I could find was next to some guy who claims he's Moses. He may well have been, too. He smelled like some guy who'd been dead for 3,000 years. :D

 

Još jedna serija koja danas ne bi bila snimljena .... u svakom slučaju ne sa tim tekstom. 

 

  • +1 5
Link to comment

Ted Danson je car, Beker dodat na shortlistu.

 

Odgledao Severance. Konačno nešto malo drugačije i zanimljivije. Plot je odličan, imajući to u vidu, možda je na momente malo sporije i manje dinamično no što bi moglo biti ali dobro šljaka sve u svemu. Poslednja epizoda sjajna. Torturo baš baš dobar, fantastičan. Brit Lover takođe, ima nešto u njenoj faci što je čini prijatnom i zanimljivom za gledanje. Adam Skot mi ima tu neku ravnu liniju glume, nekako sam indiferentan prema njemu. 

 

Sve u svemu, čekamo S02, ova je sasvim korektna, očekujem od druge da je duplo bolja, mnogo toga može da se rasplete iz sadašnjeg stanja.

  • +1 2
Link to comment

this is going to hurt - opet bbc i opet sjajno. za detaljniji opis otvoriti link, da dodam da mi je neka prva asocijacija the bear, kapiram da ce se vecini ljudi kojima se isti svideo, dopasti i ovo - potpuno drugi milje, al' su licni demoni, haoticno okruzenje i borba sa samim sobom i celim svetom oko sebe - tu. uz neizostavni/nenadmasni dry british humour, naravno.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...