Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Je l gledao neko miji seriju "Pistols"?

Čitao sam neki tekst o dešavanjima oko serije. Tužbe, svađe, zabrane upotreba pesama... Al izgleda da ipak nije loša.

 

Link to comment
On 3.7.2022. at 21:34, maheem said:

Preporuka za The Bear. 

Talentovani mladi kuhar iz fucking Nome doživljava burn out, u isto vreme njegov brat izvršava samoubistvo, kuhar nasleđuje bratovu sendvičaru, bataljuje fine dining i počinje iznova. Ili bolje reći iz minusa.

Haos, lični demoni, super casting, super karakteri.

 

 

 

awww, je li to lip iz shameless-a? ima da gledam odmah 2x

  • +1 3
Link to comment
Just now, Svarog said:

Je l gledao neko miji seriju "Pistols"?

Čitao sam neki tekst o dešavanjima oko serije. Tužbe, svađe, zabrane upotreba pesama... Al izgleda da ipak nije loša.

 

 

Skroz je dobra Pistols pod uslovom da te zanima tema.

  • +1 1
Link to comment

Završio sam Umbrella Academy S03.

 

Najveći problem ove sezone su fucking sparrows, svi su lejm i loše glume i loše koncipirani likovi i taj njihov "rat" je toliko glupo napisan i nelogičan em se sve znalo šta će se desiti i kad...

 

Još jedna apokalipsa, ništa novo, kraj je još i ok, ali moglo je ovo, tj moralo, mnogo bolje. Osetan pad posle pristojne prve dve sezone.

  • Tužno 1
Link to comment
On 3.7.2022. at 21:34, maheem said:

Preporuka za The Bear. 

Talentovani mladi kuhar iz fucking Nome doživljava burn out, u isto vreme njegov brat izvršava samoubistvo, kuhar nasleđuje bratovu sendvičaru, bataljuje fine dining i počinje iznova. Ili bolje reći iz minusa.

Haos, lični demoni, super casting, super karakteri.

 

za sada nema sa prevodom

Link to comment

hvala za the bear, jedna od bolje napisanih stvari u poslednjih nekoliko godina.

grad šikago kreatore serije moze komotno odmah da proglasi za pocasne gradjane :)

i da - kakvo season finale!!! raspilavih se jbt,,,

  • Wub 1
Link to comment
42 minutes ago, Remi said:

Brt ne čitaš pažiljivo 😀 šalim se, ima objavest na predhodnoj strani da je izašla, ima je u zalivu. Gledala se 😀


Pa ja ovde svratim retko, pa me mrzi da čitam 10+ stranica od “last post viewed”  :D

  • +1 1
Link to comment

Love and anarchy u potpunosti “netflixovana” druga sezona. Pogledao sam prvih 5 epizoda u cugu, al ipak nije to to. 
 

Sofie = Šeron Stoun 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...