Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Uf, meni je Boston Legal bio baš težak trash. Ally McBeal je izgledala kao dokumentarac u poređenju sa tim. 

 

Suits mi je bio relativno gledljiv od tih advokatskih.

Edited by Halvard
Link to comment

Boston Legal и не гледам као адвокатску серију више - само као забаву чисту. Погледао сам све сезоне Law and Order, наравно ове оригиналне. SVU ми је безвезе.

Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Boston Legal и не гледам као адвокатску серију више - само као забаву чисту. Погледао сам све сезоне Law and Order, наравно ове оригиналне. SVU ми је безвезе.

Da li si gledao Damages? Jeste matorija serija, ali veoma dobra.

Link to comment

Meni je Boston Legal bio super kad sam gledao pre ono jedno 15 godina, Dzejms Spejder i Setner kidaju. Ne znam kako bih ga sad doziveo, onda sam se valjao od smeha. 

 

The Practice mi isto bila rado gledana serija, minus povremena patetika. 

  • +1 5
Link to comment

meni je od tih sudskih serija najbolji judge john deed https://www.imdb.com/title/tt0302128/

 

epizode su svaka za sebe, traju po sat i po, ima privatnog zivota al ne mnogo i ne pateticno. zanimljiv mi je odnos politike i nezavisnog sudstva, prenaglasen (zla drzava protiv pravednog sudije) zarad dramskog efekta al ne smeta. pitko, interesantno, sasvim ok.

 

preporuka ko nije gledao.

  • +1 1
Link to comment

Preporuka za The Bear. 

Talentovani mladi kuhar iz fucking Nome doživljava burn out, u isto vreme njegov brat izvršava samoubistvo, kuhar nasleđuje bratovu sendvičaru, bataljuje fine dining i počinje iznova. Ili bolje reći iz minusa.

Haos, lični demoni, super casting, super karakteri.

 

  • +1 3
  • Hvala 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...