Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa ono, serija ima brdo propusta preko kojih se prelako preslo, sto pretpostavljam da bode oci ljudima koji znaju o tome, ali veci dio je do lose glume tek. Serija nije dramska, prebrzo se prelazi preko svega (osim poslednjih par koje su pored svega uspjeli da razvuku nezanimljivo u nedogled). Ipak, i to ima svoje prednosti (npr, koga najvise zanima sta se desavalo) a sama ideja da se sve vrti oko tog filmskog klasika je 90% serije. Upravo zbog toga, a i ruku na srce, nemoguce bi bilo napraviti fantasticnu seriju o fantasticnom filmu, pa kontam da se zbog toga nisu ni potrudili. Daj link za Dragojevica, bas me zanima sta kaze. 

Vidim da je izgleda nešto i brisao...
7f116cb3cc8dd5e02c5830e359cc99f6.jpg



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Jest taj lik najsvjetlija tacka.

 

E, zapravo jedan od 3-4 koji su ok, ostali bas losa gluma. Ali fora je bila da pronadju fizicki slicne likove, pa jbg.

Edited by kipo
Link to comment

Konačno odgledao treću sezonu What we do in the shadows. I dalje fino vozi, čak bi se usudio da kažem da su im i budžet malo pojačali. Uskoro kreće i četvrta a ko voli Tiktaku Waikikia taman može da premosti sa Our Flag Means Death. Donekle slično sa WWDITS ali sa piratima umesto vampira. Prva sezona je dobra, samo ostaje pitanje koliko će kreativni da budu i koliko dugo može da se muze taj stereotip.

Link to comment
On 23.6.2022. at 16:42, mraki said:

Gleda neko Sherwood?

Odgledala. Ništa posebno, nije mi u rangu većine BBC serija.

 

Glumci odlični, pa sam se ponadala, ali to nije bilo dovoljno.

 

Previše rupa u priči, pa i nelogičnosti i naivnosti, što me čudi s obzirom da je u pitanju dramatizacija stvarnog dogadjaja.

 

A i režija mi nije nešto.

 

5/10 zbog glumaca.

  • Hvala 1
Link to comment

uh, tako sam se i ja prevario - nije zvucalo lose, pa je na kraju bilo zali boze izgubljenog vremena.

pogledaj the missing ako vec nisi, a na slicnu temu - znacajno kvalitetnije stivo.

ili iz otprilike istog perioda the fall, koji je vrhunski uradjen u odnosu na limunadice po corbenu.

  • Hvala 1
Link to comment

Jesam gledao The Missing obe sezone, ali vidiš nisam još onaj nastavak sa tim detektivom, to bih mogao…

Posle par epizoda The Five deluje onako. Ima potencijala, ali prilično bezveze snimljeno…

Edited by mraki
Link to comment
5 minutes ago, mraki said:

Jesam gledao The Missing obe sezone, ali vidiš nisam još onaj nastavak sa tim detektivom, to bih mogao…

Posle par epizoda The Five deluje onako. Ima potencijala, ali prilično bezveze snimljeno…

Misliš na Baptiste?

 

Gledaj, super je serija.

  • +1 1
Link to comment

Гледао сам све сезоне The Practice и сада сам прешао на Boston Legal. Ово друго је као нека врста спинофа прве серије. На драстичан начин приказује заглупљивање индустрије забаве.

 

Све је почело као озбиљна адвокатска/ криминачистичка серија која се бавила озбиљним темама. После су убацивали екстравагнте ликове и претворили у неку комедију/ фарсу да би могли успут да наставе да се баве занимљивим и озбиним темама. Али ипак главно мора да постане шокирање, хумор, љубавни заплети, секси и сексуалне перверзије главних ликова.

 

Мислим, забавно је и ово друго, али као да је Неко написао први део књиге, а онда уместо другог дела издао стрип...

  • +1 1
Link to comment
Гледао сам све сезоне The Practice и сада сам прешао на Boston Legal. Ово друго је као нека врста спинофа прве серије. На драстичан начин приказује заглупљивање индустрије забаве.
 
Све је почело као озбиљна адвокатска/ криминачистичка серија која се бавила озбиљним темама. После су убацивали екстравагнте ликове и претворили у неку комедију/ фарсу да би могли успут да наставе да се баве занимљивим и озбиним темама. Али ипак главно мора да постане шокирање, хумор, љубавни заплети, секси и сексуалне перверзије главних ликова.
 
Мислим, забавно је и ово друго, али као да је Неко написао први део књиге, а онда уместо другог дела издао стрип...

Ma da čak na početku BL nije bio tako "luuud".
Cenim da su im u jednom trenutku doneli izveštaje sa "fokus grupa" i kad su videli šta se "prodaje" udarili žestoko po tome...



....shiit has hit the fan.
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...