Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sutra sam najebao na poslu ali vredelo je odgledati Slow Horses u cugu :hail: 

 

Najbolji deo je što će biti i druge sezone i to sa Radetom Šerbedžijom :happy:

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, steins said:

Sutra sam najebao na poslu ali vredelo je odgledati Slow Horses u cugu :hail: 

 

Najbolji deo je što će biti i druge sezone i to sa Radetom Šerbedžijom :happy:

 

osim tvog avatara meni tu nista ne valja. nadam se da ce druga sezona biti bolja mada sumnjam

Link to comment

Ova serija o mormonima opisuje istinit dogadjaj sto ludilo dize na posebne nivoe. Meni se svuidela, nisam previse seckao epizode. Interesuje me tematika i bio je ovo upliv u to. Najbolja stvari u seriji je progresija  ludila ubica i ogoljavanje zvanicnika mormonske crkve kao licemera. Treci, jako bitan nivo, je koliko razarajuce za porodice deluju njihova neslaganja u verskim pitanjima. 

 

Mozda je previse serija koje se bave osamdesetima ali ovde je to vrlo vesto stavljeno u drugi plan i radnja nekako deluje kao da bi se mogla desavati u bilo koje vreme osim nekih ociglednih stvari kao sto je pisanje pisama i nedostatak kompjutera i mobilnih.

 

Vredi pogledati.

Link to comment

Počeo gledati Night sky i interesaqntno mi je, onako Stiven Kingovski. Penzionerski bračni par iz ruralne Amerike, pun topline i ljubavi, ima u svojoj šupi portal za drugu planetu. Imaju i sve probleme koje stariji ljudi imaju plus komšiju koji gura nos gde mu nije mesto. 

 

Ne bih da spojlujem previše ali početak obećava.

Link to comment
On 5.6.2022. at 12:15, nautilus said:

Počeo gledati Night sky i interesaqntno mi je, onako Stiven Kingovski. Penzionerski bračni par iz ruralne Amerike, pun topline i ljubavi, ima u svojoj šupi portal za drugu planetu. Imaju i sve probleme koje stariji ljudi imaju plus komšiju koji gura nos gde mu nije mesto. 

 

Ne bih da spojlujem previše ali početak obećava.

Upravo zavrsio. Spejsek i Simons je cine vise nego gledljivom.

  • +1 1
Link to comment

Završila se this is us... :cry:

 

Poprilično jednostavna serija koja nema clif hengere i ostala čuda, kada se završi sezona pomislite mogla bi da bude i poslednja, ali čim krene nova sezona, jako brzo bivate uvučeni u živote i odnose aktera i to je krug koji je uspešno šljakao evo 6 sezona. Verovatno ne postoji segment porodično/intimnog/društvenog/socijalnog/kakvog god života koji nije obrađen, nema te ljudske muke, borbe, patnje koja nije dobila svojih 5 minuta stoga zaista vredno štivo koje se na kraju, može se reći uspešno, bavi samim životom pa i njegovim krajem i svim onim što dolazi između uspešno poentirajući nepatetičnim porukama.

 

Poslednja sezona posebno je teška, podsetilo me dosta na Six Feet Under koja nas je, doduše, u samo jednoj, poslednjoj epizodi provukla kroz sudbine svih likova, ovde to traje malo duže jer je svaki lik/odnos dobio svoju epizodu, ali da budem iskren, malo mi i laknulo na kraju, konačno progutati tu knedlu koja je manje više tokom cele sezone tu negde u grlu.

 

Sve u svemu, serija nije od najboljih svih vremena, ali definitivno vredna gledanja, jer nema puno ovakvih. Još jedan plus je što nije otišla u 15 sezona.

  • +1 1
Link to comment

Nekoliko kratkih serija taman za bindzovanje.

 

Russian Doll (season 2) - nije toliko zabavna kao prva ali i dalje vrlo gledljiva i bolja od gomile gluposti koje Netflix nudi ( slično kao kada bend napravi odličan prvi punk/gitarski album i onda proba da malo proširi zvuk pa ubaci klavijature i pokvari neposrednost debija). 

 

Painting with John (season 2) - vrlo dobro/odlično (mada su oni 1-minutni skečevi nepotrebni). Lurie nije mnogo menjao u odnosu na prvu sezonu što je ispalo pametno.

 

The Andy Warhol's diaries - i ovo je bilo prilično dobro i zabavno. Napravljeno prema dnevnicima, akcenat na privatnom životu. Dnevnike nisam čitao tako da je serija bila prilično eduktivna što se tiče svakodnevnog Endijevog života.

Link to comment

Ozark poslednja produžena sezona totalni raspad.Mogao sam da odgledam samo poslednju epizodu da ne gubim vreme

 

Euphoria ,odgledao na preskok.Skinuo zbog sisa dobio gomilu unsolicited dick picks.

Kapiram ludilo za Zandajom ,amerikanci se baš lože na džankije koji su pritom uvek cool, sexy i kada se bodu u venu rade to sa stilom 

Slatka je ona mala sa pišom ,osećam se čudno 

 

Francuski Biro ,sada sam na pola treće sezone ,veliki pad u odnosu na prve dve ,završiću je bez posebnog elana 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...