Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

15 minutes ago, kipo said:

Cekam da se iskupi nakupi. Jedna od rijetkih koje su mi lose ali ipak sta se goddamnit desava.

 

Meni je bas legla. Nostalgiju mi budi na jednu od omiljenih mi -  counterpart. 

 

Kako ne znas sta se desava?! 

Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

Kako ne znas sta se desava?! 

Pa ono odgledao sam tek 6-7 u komadu do prije neokog vremena. Bacicu se cim prije da dovrsim. Preblesavo sve, pa kontam mora biti nek bas dobra zajebancija naposletku.

Link to comment

Da vam kažem da lost kingdom uopšte nije loša poslednja sezona.. Ostalo mi 2, 3 epizode, fino radi, iako ima cringe momenata a i produkcija nekako nije B nego je C, kao da se skupila grupa entuzijasta da snimi film o srednjevekovonom ratovanju. Nije katastrofa po tom pitanju, ali da se primetiti...

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Da vam kažem da lost kingdom uopšte nije loša poslednja sezona.. Ostalo mi 2, 3 epizode, fino radi, iako ima cringe momenata a i produkcija nekako nije B nego je C, kao da se skupila grupa entuzijasta da snimi film o srednjevekovonom ratovanju. Nije katastrofa po tom pitanju, ali da se primetiti...

 

mislis last kingdom?

uthred?

Link to comment
52 minutes ago, Mil@n said:

Da da Uthred.

Destiny is all! :D

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

super su oni. i prate istorijske cinjenice koliko god je moguce. uthred nije postojao, ali on ima ulogu "pripovedaca"

Link to comment

Zar nisu sve iste... uthred son of uthred se malo zaljubi, onda idu dvorske spletke, pa se bori sa englezima, pa sa dancima, pa se onda pojavi driga zena, uthred pobedi, ali i izgubi. 
Mada, meni je zabavno bilo gledati, pogotovo njegova pratnja ... 

Link to comment
33 minutes ago, Lezilebovich said:

Zar nisu sve iste... uthred son of uthred se malo zaljubi, onda idu dvorske spletke, pa se bori sa englezima, pa sa dancima, pa se onda pojavi driga zena, uthred pobedi, ali i izgubi. 
Mada, meni je zabavno bilo gledati, pogotovo njegova pratnja ... 

 

 

Nebo i zemlja. Prve tri imaju dusu, sjajno napisano i odlični glumci (Arthur i Beocca), ovo posle je otaljavanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...