Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

za fanove atlante naletih na jedan odličan kratki video esej 

 

 

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

Severance odlicna 

 

I OA je pitka

 

 

1 hour ago, mustang said:

Severance odlicna 

Cekam da se iskupi nakupi. Jedna od rijetkih koje su mi lose ali ipak sta se goddamnit desava.

15 minutes ago, kipo said:

Cekam da se iskupi nakupi. Jedna od rijetkih koje su mi lose ali ipak sta se goddamnit desava.

 

Meni je bas legla. Nostalgiju mi budi na jednu od omiljenih mi -  counterpart. 

 

Kako ne znas sta se desava?! 

4 minutes ago, mustang said:

Kako ne znas sta se desava?! 

Pa ono odgledao sam tek 6-7 u komadu do prije neokog vremena. Bacicu se cim prije da dovrsim. Preblesavo sve, pa kontam mora biti nek bas dobra zajebancija naposletku.

Barry izlazi S3 krajem aprila.

Gledam ovu Slow Horses seriju. Serija je sasvim dobra, ali kakav je Gary Oldman car, pa to je fantastično. 

Da vam kažem da lost kingdom uopšte nije loša poslednja sezona.. Ostalo mi 2, 3 epizode, fino radi, iako ima cringe momenata a i produkcija nekako nije B nego je C, kao da se skupila grupa entuzijasta da snimi film o srednjevekovonom ratovanju. Nije katastrofa po tom pitanju, ali da se primetiti...

1 hour ago, Mil@n said:

Da vam kažem da lost kingdom uopšte nije loša poslednja sezona.. Ostalo mi 2, 3 epizode, fino radi, iako ima cringe momenata a i produkcija nekako nije B nego je C, kao da se skupila grupa entuzijasta da snimi film o srednjevekovonom ratovanju. Nije katastrofa po tom pitanju, ali da se primetiti...

 

mislis last kingdom?

uthred?

 
mislis last kingdom?
uthred?
Da da Uthred.

Destiny is all! :D

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

52 minutes ago, Mil@n said:

Da da Uthred.

Destiny is all! :D

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

super su oni. i prate istorijske cinjenice koliko god je moguce. uthred nije postojao, ali on ima ulogu "pripovedaca"

Ma finalna sezona je sramota  za prve 3sezone. 

Zar nisu sve iste... uthred son of uthred se malo zaljubi, onda idu dvorske spletke, pa se bori sa englezima, pa sa dancima, pa se onda pojavi driga zena, uthred pobedi, ali i izgubi. 
Mada, meni je zabavno bilo gledati, pogotovo njegova pratnja ... 

Dobar je Utred, makar mnogo manje smara od orginalnih vikinga.

33 minutes ago, Lezilebovich said:

Zar nisu sve iste... uthred son of uthred se malo zaljubi, onda idu dvorske spletke, pa se bori sa englezima, pa sa dancima, pa se onda pojavi driga zena, uthred pobedi, ali i izgubi. 
Mada, meni je zabavno bilo gledati, pogotovo njegova pratnja ... 

 

 

Nebo i zemlja. Prve tri imaju dusu, sjajno napisano i odlični glumci (Arthur i Beocca), ovo posle je otaljavanje.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.