Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

2 hours ago, Mil@n said:

Ako se u 7. ovaj vrati ili tako neko sranje,

 

Mislim da su jako malo sanse. Ali ako su mogli njega da razvuku u pet sezona, mogu i ovog novog u bar dve...

Link to comment

"Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty"

 

odgledao svih 5 do sada objavljenih epizoda.

meni je odlično.

sav blud i razvrat Holivuda 70ih i 80ih, ali kroz prizmu stvaranja košarkaškog showtimea koji su Lakersi doneli.

neka specifičnost serije je konstantno rušenje "4 zida" te oživljavanje snimaka i dijagrama (košarkaških). vrlo lepo izgleda.

 

ko zna košarkašku poglogu priče njemu je posebno zanimljivo sve.

btw, glumce koji su u ulogama košarkaša mi deluje da su uboli vrhunski. momak koji igra Medžika je toliko nov da ni nema svoju stranu na Vikipediji.

a Adrien Brodi u ulozi budućeg trenera Pet Rejlija je prezabavan. još uvek u epizodnoj ulozi, videćemo koliku su se držali prave priče ili će mu ranije dati tim u ruke.

 

 


 

Edited by Svarog
  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, Svarog said:

"Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty"

 

odgledao svih 5 do sada objavljenih epizoda.

meni je odlično.

sav blud i razvrat Holivuda 70ih i 80ih, ali kroz prizmu stvaranja košarkaškog showtimea koji su Lakersi doneli.

neka specifičnost serije je konstantno rušenje "4 zida" te oživljavanje snimaka i dijagrama (košarkaških). vrlo lepo izgleda.

 

ko zna košarkašku poglogu priče njemu je posebno zanimljivo sve.

btw, glumce koji su u ulogama košarkaša mi deluje da su uboli vrhunski. momak koji igra Medžika je toliko nov da ni nema svoju stranu na Vikipediji.

a Adrien Brodi u ulozi budućeg trenera Pet Rejlija je prezabavan. još uvek u epizodnoj ulozi, videćemo koliku su se držali prave priče ili će mu ranije dati tim u ruke.

 

 


 

 

Zaista jedna odličnost.  :+1:

Link to comment
12 hours ago, Svarog said:

"Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty"

 

odgledao svih 5 do sada objavljenih epizoda.

meni je odlično.

sav blud i razvrat Holivuda 70ih i 80ih, ali kroz prizmu stvaranja košarkaškog showtimea koji su Lakersi doneli.

neka specifičnost serije je konstantno rušenje "4 zida" te oživljavanje snimaka i dijagrama (košarkaških). vrlo lepo izgleda.

 

ko zna košarkašku poglogu priče njemu je posebno zanimljivo sve.

btw, glumce koji su u ulogama košarkaša mi deluje da su uboli vrhunski. momak koji igra Medžika je toliko nov da ni nema svoju stranu na Vikipediji.

a Adrien Brodi u ulozi budućeg trenera Pet Rejlija je prezabavan. još uvek u epizodnoj ulozi, videćemo koliku su se držali prave priče ili će mu ranije dati tim u ruke.

 

 


 

Gde ima 5. epizoda? Ja na Maxu imam 4.

Link to comment

Posle gledanja Yellowstone, 1883 mi je baš nekako razočarenje. Čak i kada posmatraš zasebno, iako je baš jako krenula. Pogledao sam do kraja jer - Sam Elliott. 

 

Link to comment

Završio 4. sezonu Marvelous Mrs Maisel, jedne od mojih omiljenih serija novijeg godišta™.

 

Utisak mi je da sve sezone snimljene u koroni imaju problem sa dinamikom, nekako su statične i malo se šta dešava, pa tako i ova. Jednostavno, u njenom životu stvari su prilično dosadne, pa i kod ljudi oko nje.

 

No, mislim da bih mogao da živim u ovoj seriji, koliko je vizuelno spektakularna i koliko je lepo dočaran New York 50ih i 60ih i koliko prijatnom i opuštajućom atmosferom odiše. Muzika dosta pomaže, kostimografija, sve je top noč a i sama Mrs Maisel je izrazito zanimljiv karakter zahvaljujući sjajnoj glumi Rejčel Broznahan pa mi je svaki sekund sa njom na ekranu samo plus. Dijalozi su vrcavi i duhoviti, Amy Sherman Palladino prosto tu pliva kao riba u vodi. Nema promašaja.

 

Slabija sezona od prošlih, ali i dalje obožavam.

  • +1 4
Link to comment
On 29.3.2022. at 20:12, John Coltrane said:

Krećem The thick of it, jedva čekam obzirom da je mislim Marvin negde napisao da je moderni Yes, minister / prime minister.

 

neces zazhaliti, nisam gledao yes minister ali tesko da moze biti bolje od ovog

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...