Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

25 minutes ago, mraki said:

Smorio se i zaspao na pola epizode, moraću ispočetka… :D

 

:laugh:

Odgledao sam dve i dopale su mi se, al' ja volim takvu tematiku. :D

  • +1 1
Link to comment

Mene tematika nesto posebno ne privlaci ali planiram da gledam zbog Bena Stillera. Posle Escape at Dannemora gde me je impresionirao u ulozi producenta/reditelja, imam poverenje da zna da odabere zanimljiv materijal i kvalitetno upakuje.. 

Link to comment
4 hours ago, black mirror said:

 

 

Nisam i niti ću :lol:

Evo počeo Sopranose (da, da, Zoe Kravitz i ja ih nismo gledali) i čekam da mi se svide al jos ne ide.

Zapravo sam pogledao par epizoda na tvu ranije al nikad nisam skinuo. Sad im dajem šansu na HBO Maxu.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Mene tematika nesto posebno ne privlaci ali planiram da gledam zbog Bena Stillera. Posle Escape at Dannemora gde me je impresionirao u ulozi producenta/reditelja, imam poverenje da zna da odabere zanimljiv materijal i kvalitetno upakuje.. 

 

Odlican je. On i jon favreau su mi bas prijatno iznenadjenje u reziji, imaju istancan/nepogresiv sluh za scenu, bez obzira sto se zanrovski razlikuju. 

 

  • +1 1
Link to comment

@Jimmy Kowalski imas neki predlog sta da se gleda?

Ponovo sam pocela the expanse jer nemam nista zanimljivo.

Na drugo gledanje the expanse je cak i bolji. S02E10 je, sto se drustveno-politickog sistema tice, pravo u metu, zabolela dok sam gledala. 

Edited by mustang
Link to comment

Pa evo Peaky Blinders se zavrsili (jesu prvih nekoliko epizoda sporije, ali je zato poslednja bomba). A ako volis britanske serije, spominjao sam ranije North Water, preporuka i za to..

 

edit: A da, odgledao sad The Americans sa zakasnjenjem od nekoliko godina. Meni dobra serija, ali to si sigurno vec gledala..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Je l' odgledao neko Severance do kraja?

Odlična je serija, ali kao da je pravljena kao zalet za drugu sezonu.

Ko će sad to da iščeka...

Link to comment

@Jimmy Kowalski ah nisam znala da su pikijevci izasli, nesto mi u glavi bilo da ce u junu. Thx i za north a americans davno odgledan. 

 

 

Odgledala severance do kraja. Drama, drama :D

Opet, ko nije neka baci pogled na seriju counterpart, totally delishes :heart: 

Link to comment

Je l' gleda neko We Crashed?

 

Šta se napravi od mog nekadašnjek crush-a, Džordana Katalana, jedva sam ga prepoznala.

 

@mustang Ti živiš tamo, kako je moguće da takva prevara tako dugo uspeva?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...