Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 19.4.2022. at 14:31, Joe D said:

 

majstor :smiley_hail:

 

ovo mi je možda i omiljeni detalj:

Quote

One major difference here is that most the people being portrayed are still alive, still have a legacy that is important to them. I may have made up words and actions for Queen Victoria, but I didn’t denigrate her.

 

ali... i pored svega, meni je serija nekako zabavna i vuče na dalje gledanje.

mislim da to više govori o meni nego o seriji, o mom konzumerizmu ka svemu što dotiče teme na koje se ložim.

Link to comment

Ko ima pickbox i ima vremena može da pogleda seriju The Five.
Malo su je razvukli ali vredi gledati do kraja.
Trivia:
Epizoda Radeta Šerbedžije čiji lik u mladosti gluma Dragan Mićanović.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Foundation je odlicna. 

 

Potpuno mi je nejasno zasto ima osrednju ocenu na IMDBu. Beskrajno puta je bolja od, sta znam, Vucijeg vaspitanja.

  • +1 1
Link to comment

Halo odlican sf, mozda i ponajbolji, bar za ovih pet epizoda u zadnjih nekoliko godina.

From jako dobra horor serija, sve vec vidjeno, ali jako nepretenciozno uklopljeno, slistio sezonu za 2 dana

Link to comment

slow horses - imho ponajbolja britanska mini serija u poslednjih 10ak godina, sve je tu: klasican spijunski zaplet, sjajan cast, dry english humour taman koliko treba i sveukupno bas dobra prica/voznja u prvih 5 epizoda. sutra vece je veliko finale, a izgleda ce biti i sledece sezone...

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
6 minutes ago, Nebojsa said:

slow horses - imho ponajbolja britanska mini serija u poslednjih 10ak godina, sve je tu: klasican spijunski zaplet, sjajan cast, dry english humour taman koliko treba i sveukupno bas dobra prica/voznja u prvih 5 epizoda. sutra vece je veliko finale, a izgleda ce biti i sledece sezone...

I da dodam: Geri Oldman u ulozi kakvog ga nismo videli dugo vremena, fenomenalna Kristin Skot Tomas, grupa tzv.gubitnika iz špijunskog sveta, višeslojni dijalozi ( mala škola: Kako mučiti svoje kolege učtivim razgovorima). A tek sam odgledala dve epizode.

Edited by makondo
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Nebojsa said:

slow horses - imho ponajbolja britanska mini serija u poslednjih 10ak godina, sve je tu: klasican spijunski zaplet, sjajan cast, dry english humour taman koliko treba i sveukupno bas dobra prica/voznja u prvih 5 epizoda. sutra vece je veliko finale, a izgleda ce biti i sledece sezone...

gde gledas? 

Link to comment

Engleski, francuski ....... Nisam sigurna da ima "domaćih" titlova, ali oni brzo izađi na podnapisi.net i sl sajtovima jer je serija trenutno aktuelna( a snimaju i drugu sezonu).

Link to comment
5 hours ago, Aleksija said:

gde gledas? 

serija ide na apple tv plus - 5$/m. od aktuelnijih naslova na istom, mogu jos da preporucim: ted lasso, severance i tehran. zeni se dopao i the morning show.

32 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jel ima titlova za te Slow Horses?
 

srpskih zasad ne.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...