Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

zanimljivo je da su genijalnog glumca koji tumaci Fezca u Euforiji pronasli sasvim slucajno, dok je hodao ulicom (mada sam citao i drugaciju verziju sa McDonaldsom).

bice to velika faca.

 

So Cloud was walking down that street when he was stopped by a pushy representative who said she worked for a casting company, asking him to come in to read for a new TV series. “I was confused and I didn’t want to give her my phone number,” he says. “I thought it was a scam.” But then, later, he later found himself in a nondescript room, filled with very serious people very seriously staring at him as he read lines from what would become Euphoria’s first episode. “I had to change it a little bit,” he says of the pages he was given. “To make it sound real, like how I would say it.”

Edited by 3opge
Link to comment
On 13.3.2022. at 16:01, James Marshall said:

Ma ja to govorim za sebe, trenutno mi je maksimum emotivne involviranosti na nivou gledanja Dva i po muškarca ili eventualno nekog vesterna sa Klintom. 

"Еуфорија", нарочито ова друга сезона, доноси неку врсту отрежњујуће истине, није то емотивно сивило у које упаднеш после гледања, јер - чак има сасвим позитивну поруку на крају, да уметност, у овом случају позориште, има одговор на свако сивило у души и да може да деконструише сваку неправду.

 

Једна од тих деконструкција, које могу да изазову само смех и позитивне емоције:

 

 

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment

Neverovatno u sta se pretvorio 1883 na kraju sezone. Prve 4 epizode su bile prakticno savrsene, sa nekoliko likova za koje sam se nadao da ce razraditi i produbiti. Od starta mi je bila malo retardirana ideja da pradeda vodi porodicu sa dve zene i sitnim detetom sam kroz divlji zapad, pa se jos kao nevoljno pridruzuje ovima, ali onaj tinejdz dnevnik u stilu My So Called Life koji krece od 5-6 epizode....nemam reci. Na sve to, poslednja epizoda patetika level beyond This is Us. 

 

Razocaranje godine za sad. 

Link to comment
2 hours ago, bags said:

Ne znam ni sam zasto poceo gledati Last Kingdom.

 

Posle tri epizode bas i nisam nesto odusevljen. Bas nekako naivno.

ja ga gledam redovno i sad sam uzeo i ovaj poslednji serijal da odgledam. meni to lepo izgleda, borbe, danes i saxons i tako to. međutim, ne znam ni kako više njima ne dosadi da prave isti zaplet svake dve-tri epizode. 

 

Link to comment

Druga sezona Euforije stvarno kida, meni daleko bolja od prve.

Jedino je nisam toliko emotivno doživeo, ali ima dosta tih nekih teških momenata.

 

Bojim se na šta liči ta poslednja sezona Billions bez glavnog lika. :unsure:

Edited by mraki
Link to comment
4 hours ago, mraki said:

Bojim se na šta liči ta poslednja sezona Billions bez glavnog lika. :unsure:

Spoiler

Chuck i dalje isto napada, samo se malo razlikuje sad na bogatunskoj strani.

 

Mene je povremeno nervirao Damian Lewis u americkom izdanju, pa moze i ovako.

 

Link to comment
On 17.3.2022. at 21:51, jms_uk said:
  Hide contents

Chuck i dalje isto napada, samo se malo razlikuje sad na bogatunskoj strani.

 

Mene je povremeno nervirao Damian Lewis u americkom izdanju, pa moze i ovako.

 

Jebote, pa potvrdjena i 7. sezona. :isuse:

Zar nisu bili rekli da je 6. poslednja?

Edited by mraki
Link to comment

Smarači jebeni. Gledam šestu i nije loše, fino vozi. Ako se u 7. ovaj vrati ili tako neko sranje, tačno neću gledati. Kako ne kontaju da je vreme za razrešenje kakvo god i ćao. Mada, klasika, znaju da ćemo svi koji smo odgledali 6 odgledati i 7 i može im se.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...