Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

On 16.2.2022. at 20:42, pariah said:

ako ste kao ja gledali generation kill kada je izašao i onda nekako skroz zaboravili na ovu genijalnost pa nakon skoro 15 godina reprizirali- you 're in for a treat.

od ajsmena, pa preko zigija iz zice i njegovih neprestanih teorija podgrejanih spidom provided by us army naravno, pa preko novinara r stonesa, onog narednika imbecila sixte i na kraju potpukovnika koji sebe zove godfather i za koga sam bio ubeđen da sigurno ima ozbiljan problem sa glasnim žicama kad ono čovek glumi... u moru ovih novih netflix sranja i bledih novokomponovanih hbo-ovih pokušaja od mini serija- ovo mi je vratilo veliki kez na lice. 

 

 

:heart:

Hvala za ovo. Propustio sam ovu seriju ... Genijalno  !!!

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

Izašao pilot od serije End game. Nije loše, dinamično. Da se vidi kako će dalje.

Vredi li gledai Euforiju?Vidim jak hajp a i rejtinzi su ludilo.

Vredi li gledai Euforiju?Vidim jak hajp a i rejtinzi su ludilo.
Meni je ok serija iako ne volim te srednjoskolske

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

3 minutes ago, gagilija said:

Meni je ok serija iako ne volim te srednjoskolske

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

 

e baki svaka cast kad mozes to da ne volis

 

1883.

 

kakav fantastičan uvod u yellowstone

uživanje

@kud u maglu Simoviću

 

Ima li smisla da probam 1883, ako nisam gledao yellowstone?

po timeline-u yellowstone se dešava 100 i kusur godina kasnije i zamišljena je kao prolog. sinoć mi je to prošlo kroz glavu da bi zbog ocd-a bilo bolje da sam ga gledao prvo

 

ništa nećeš izgubiti ako ga pogledaš pre niti će ti umanjiti zadovoljstvo

 

 

mislim da je bolji combo ys pa 1883

Poceo da krckam How To with John Wilson, 1 zanimljivancija.

Serija Biro na Pickboxu u martu, prva sezona.

Odgledah prve 3 epizode britanske serije The Ipcress file, po onom filmu iz 1965 sa Michael Cain-om. Odlično uradjena.

Steta sto nema vise tih ekranizacija Lena Dejtona, romani su mu odlicni.

 

@jms_uk  jel si cuo da ce biti 10ta sezona The Blacklist? :D

Edited by Milosh76

Jesam, mada (mi) nije vise to to, od kad nema Lizzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samo da izrazim zaprepašćenje da L. J. Gibbs sklonjen iz NCIS [emoji15]








... Shiit has hit the fan

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.