Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

snizenje u intersportu jos traje?
Intersport u novom Merkatoru (odnosi se na Beograd) i dalje se renovira, znači, nije u funkciji. inače, stvarno su imali lepo sniženje tokom jula (ili juna, uglavnom, pre renoviranja): 30%, plus dodatnih 20% na kasi. tako da si stvarno mogao da se obnoviš za relativno male pare. ja sam nabacio dva modela Nju Balansica, jedan za poziranje a drugi za stvarnu šetnju i aktivnost. model NB 362, koji se standardno u BG valja za 2800 din., izašao me, sa popustom, oko 1400. a stvarno su dobre patike, sa zadovoljstvom ih nosim i tako to.
Link to comment

Intersport (i u Mitrovici i u N. Sadu) je do mojega, uglavnom imaju brojeve do 46, svaki dvadeseti model do 47... Inace, stalno imaju neke akcije i snizenja svega i svacega ali za nas nogate - patka.Sto bi rek'o Dejo: u usta ih skrbava!

Link to comment
Intersport u novom Merkatoru (odnosi se na Beograd) i dalje se renovira, znači, nije u funkciji.
imas intersport u rodicu, kod airport sitija, omladinskih brigada. bio sam tamo pre par nedelja Edited by Hustler
Link to comment

Ovaj novootvoreni Sport-impuls na Terazijama (by Delta :rolleyes: ) ... sto sezdeset miliona hektara povrsine, spratovi&rafovi... dva jadna reda sa patikama za trcanje, pih. Jedino sto imaju medju njima Mizuno, do sada ih nisam vidjao.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako kombinovati trcanje, vijacu & stepenice?Trcim P/S/P, a U/C/S radim malo sa tegovima. Tim danima sam pridodao i vijacu plus lagano trcanje uz stepenice.Jel to OK, ima li da je nesto visak?

Link to comment

<_< Jeb'ga, ne razumem se u misice nogu kao i opterecenje istih tokom vezbanja, pa da znam da ne radim duplo, odnosno vezbe koje se "preklapaju".Na primer, ukoliko vijaca & trcanje pogadjaju iste grupe misica, da ne radim i jedno i drugo. Meni deluje kao da kod vijace rade listovi, kod stepenica kvadricepsi (to je ono iznad kolena, napred?), a kod trcanja sve po malo. Ostadose jos i hamstrings, valjda. :unsure: U pitanju su uglavnom lagane vezbe, ako to ima nekakve veze.

Link to comment

E baš mi drago da je još neko zainteresovan,ma trka je super,znači dozvoljeno je sve,malo trčkaranja malo hodanja,ili samo hodanje,ma kako kome odgovara, i najbolja od svega je atmosfera,znači ženska populacija od 7-77godina onako 'sportski' uparadjenih dama koje sa strane bodre od muža dečka uže šire familije do kućnog ljubimčeta,ma žao mi je što prošle godine nisam učestvovala na istoj,sada upravo jurim neku zamenu na poslu...

Link to comment

Ja sam prosle (hm, ili pretprosle) godine trcala Woman's Secret trku i bila je bas takva atmosfera. Secam se da nesto nisam bila u formi (da l mi se spavalo ili sta vec) pa sam setkala, tek u trenutku se zene pomamise i pocese sve da trce, pa i ja u opstoj euforiji. Ali bas je bilo gotivno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...