Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Ja sam batalio trcanje, do februara ili sredine marta, a ne pazim ni na ishranu i jedem razne gluposti, dok u teretani treniram manje-vise iz zajebancije... ali zato kad krenem, ima da se oderem do leta kao brat Brus Li, samo veci :D

Link to comment
Procitah da su u Intersportu (u zlom Merkatoru) stavili "nesto" za skeniranje stopala, kao pomoc za izbor pravih patika za trcanje. Ooo, kakav civilizacijski pomak :Hail:
Videla,super stvar,ja bila u žurbi i nisam imala vremena da testiram nogice,mada po patikama rekla bih da sam blagi pronator,kad ovde naletim na taj mašingever stajem na nju momentalno.Odlična stvar,oma ti kažu u kojoj meri si supinator/pronator, i odmah ti preporuče tačno model kom će se tvoja nogica najviše obradovati :rolleyes: :)
Link to comment
  • 3 weeks later...

Trenutno traje popust u Nike prodavnici na Banovom brdu, pored City Hall-a. New Ballance patike su od 1990 do 2990 đunti, pa ko se nije obezbedio eto mu...

Link to comment
Videla,super stvar,ja bila u žurbi i nisam imala vremena da testiram nogice,mada po patikama rekla bih da sam blagi pronator,kad ovde naletim na taj mašingever stajem na nju momentalno.Odlična stvar,oma ti kažu u kojoj meri si supinator/pronator, i odmah ti preporuče tačno model kom će se tvoja nogica najviše obradovati :rolleyes: :)
gde si videla tu zlu mašinu? ja bi neki dan i ne videh
Link to comment

videla pre mesec i po dana,kad udješ sa desne strane tamo gde se prodaju čarape,helanke,ženski asesoari za trčanje, nema šanse da je nisi video jedino ako su je iz nekog volšebnog razloga povukli.

Link to comment

tja, idem okolo i ko zna u šta zveram kad tako nešto ne videh. u stvari, istin za volju tamo kad uđem pravo idem prema šatorima i vrećama za spavanje :Delem, probao sam sinoć "disanje preko jezika" i očigledno nešto ne radim kako treba jer se umalo ne udavih, malo vazduha uvlačim u sebe.

Link to comment

u novom sadu je dosta jak vetar, mini-kosava. uz vetar je bilo uzasno tesko trcati, dok sam se niz vetar suzdrzavao od spontanog sprinta.nego kako udisete vazduh na ovim temperaturama? da li drzite ritam da sve moze da ide preko nosa i izdisaja na usta, imate sal preko usta, pokusavate preko zuba kako je neko vec savetovao?

Link to comment

Looksy topik o trčanju! Vidim svi pričaju o patikama, pa da i ja predstavim svoje: stare univerzalke, marke Abudas (bele naravno), sa rupom na desnom đonu, da osetim dodir rose i uvek da znam koja čarapa je koja. Prvih pola sata obično udišem na nos, a izdišem na usta. Posle toga đavo odnese šalu i onda dišem kako dođe. Ovo sa jezikom, zubima i šalom je za curice. Moj potez je Stari Detoš - Bistrica, ima između lepi oranica i svežih vazd?ha. A kad stignem na naselje, onda se motam malo unaokolo, lepe devojke, prostrane ulice, starački dom.. Momentalno powered by Turbonegro i Datsuns.adidas-universal-6854.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...