Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Ja prosle nedelje standardno dosao sa drugom na stazu kod mitrovackog zatvora ali avaj... Odma' uz stazu je i AK "Srem" i bas u to vreme je bio neki atletski miting... Mi, naravno, upali da vidimo sta ima i tu je momentalno usledilo pomracenje - gomila klinki od otprilike 14-18 godinica (koje sam vec pominjao u ranijim postovima) u ultra-mega kratkim sorcicima :wacko: No, to i ne bi bio preveliki problem da se nije pojavila "The crvena" :wub: - neka od 16-17 leta sa gluteusima kojih se ne bi postidele ni najrasnije crnkinje, s tim sto je kod ove to sve fino zategnuto :Hail: Znaci, opusteno joj se videlo dve trecine dupeta :o Trcala je u stafeti 4x100m i odmaglila u nepoznatom pravcu, ostavivsi horde matorih perverznjaka skrhanih od tuge i bola, a nas dvojicu dobrih deckica u nedoumici - ima li to roditelje?Tada sam resio da je dosta trcanja za ovo leto, posto je u jeku sezona tih atletskih mitinga...P.S. Drug ne nosi telefon na trcanje a moj nema kameru :cry: Zivote... lutalico...

Link to comment
Trcala je u stafeti 4x100m i odmaglila u nepoznatom pravcu, ostavivsi horde matorih perverznjaka skrhanih od tuge i bola, a nas dvojicu dobrih deckica u nedoumici - ima li to roditelje?Tada sam resio da je dosta trcanja za ovo leto, posto je u jeku sezona tih atletskih mitinga...
:lol:,čekaj, ovde nešto nije u redu,ja znam dosta njih koji su krenuli na trčanje upravo da bi uživali trčeći pored/u susret devojčicama/devojkama obučenih izmedju ostalog i u kratke šorceve... :rolleyes:
uufff, jako... jedini bolji oftopik koji sam video je ovo
Ako te zanima više o trčanju ima odličnih naših i sajtova od naših suseda, a o stranim da ne govorim a koji se samo bave trčanjem, triatlonom, biciklizmom gde možeš da dobiješ gomilu relevantnih informacija, saveta.E sad što nam je ptf fitness taki kaki je ša' sad da se radi... :s_d:
Link to comment

Imam i ja jednu takvu "koleginicu" na stazi ^_^ Trci duplo brze od svih, ali kao u transu, uz neki uzasan tehno koji se cuje glasno iz slusalica. :wacko:Trcanje kasno nocu ima smisla samo ponekad, za neobicno iskustvo, u sustini je besmisleno jer narusava bioritam, poremeti se spavanje. Rano ujutro je bolje jer se nocu ohladi vazduh ali i tlo. Ja ne mogu da funkcionisem odmah po ustajanju pa idem uvece, ali tada asfalt bukvalno isijava vrelinom.I da, obavezno nositi vodu kada je ovako toplo napolju. Akvaviva Hidroaktiv je savrsena bas za tu namenu.- za sve informacije: Runner's World :Hail:

Edited by Takeshi
Link to comment
:lol: ,čekaj, ovde nešto nije u redu,ja znam dosta njih koji su krenuli na trčanje upravo da bi uživali trčeći pored/u susret devojčicama/devojkama obučenih izmedju ostalog i u kratke šorceve... :rolleyes:
Apsolutno, ali ova je bila prejaka, prava tempirana bomba. Ima i dosta "obicnih" devojaka koje trce, tj. non-atleticarki... Meni je najbolje kad dodje neka profesorica fizickog (sa sve meracem pulsa oko ruke i jos nekim cudima) jer ima sasvim dobar tempo, oko 5min/km, pa se sjurim par metara iza nje i tako par kilometara, a onda sledi ubrzanje s moje strane jer moram da joj pokazem ko je glavni baja na stazi :D Naravno, ovo je kad trcim u solo varijanti. Kad idem s drugovima, onda pratim njihov spori tempo jer su uglavnom kilavi...
Link to comment
  • 3 weeks later...

imam osećaj da će biti radost čitati je,za one koji već trče bilo da se spremaju za maraton ili trče da bi ostali u dobroj kondiciji a i za one koji ne vole trčanje može se desi da promene mišljenje.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel neko trci po ovom HIIT sistemu? http://www.intervaltraining.net/HiitTraining-30.htmlhttp://musclemedia.com/training/hiit_table.aspJa sam pre par dana probao ovako nesto -Jogging for 30 seconds followed immediately bySprinting for 30 seconds followed immediately byJogging for 30 seconds followed immediately bySprinting for 30 seconds followed immediately byJogging for 30 seconds followed immediately bySprinting for 30 seconds followed immediately byJogging for 30 seconds followed immediately bySprinting for 30 seconds... s tim sto sam dodao jos dva sprinta (pre zadnjeg sam setao 60 sekundi) i zamalo nisam zagin'o u cvetu mladosti, a sve ukupno je trajalo 6 i po minuta :mellow: Dobrih pola sata posle tusiranja je znoj lio sa mene, sto valjda znaci da valja. Danas sam se vratio laksem tempu, oko 3700m za 15 min i 18sec, ali cu sutra ujutru opet da pokusam sprintove... ovaj put sa pauzama od 60 sekundi :D

Link to comment
Jel neko trci po ovom HIIT sistemu? http://www.intervaltraining.net/HiitTraining-30.htmlhttp://musclemedia.com/training/hiit_table.aspJa sam pre par dana probao ovako nesto -Jogging for 30 seconds followed immediately bySprinting for 30 seconds followed immediately byJogging for 30 seconds followed immediately bySprinting for 30 seconds followed immediately byJogging for 30 seconds followed immediately bySprinting for 30 seconds followed immediately byJogging for 30 seconds followed immediately bySprinting for 30 seconds... s tim sto sam dodao jos dva sprinta (pre zadnjeg sam setao 60 sekundi) i zamalo nisam zagin'o u cvetu mladosti, a sve ukupno je trajalo 6 i po minuta :mellow: Dobrih pola sata posle tusiranja je znoj lio sa mene, sto valjda znaci da valja. Danas sam se vratio laksem tempu, oko 3700m za 15 min i 18sec, ali cu sutra ujutru opet da pokusam sprintove... ovaj put sa pauzama od 60 sekundi :D
I ja sam imao slicno iskustvo. Jos sam, protivno savetima, ne pocetku trcao najbrze sto sam mogao jer mi je posle 2 godine "dugih pruga" bilo zabavno da vidim koliko brzo mogu da trcim. Rezultat je bio isti kao i kod tebe, plus sam posle 2 godine ponovo osetio upalu misica. Probao sam i ono sto na sajtovima zovu fartlek - menjajne brzina tokom trcanja i to mi vise prija. Ipak, na kraju, vise volim da trcim duze, i vremenski i prostorno, ali sporije. Kada se vratim kuci posle 20tak minuta koliko god znojav bio nemam psihicko zadovoljstvo koje imam posle 30+ minuta.
Link to comment

Mene je smorilo to trcanje od 30-60 minuta, valjda zato sto za tako nesto moram da idem na stazu kod zatvora i trcim samo u krug... Ovde na keju bi' mogao nesto slicno ali skoro uvek ima ljudi koji setaju, a to mi bas i ne odgovara. Ostaje mi opcija da trcim oko mostova, nekih 7+ km, ali to tek kad nabavim kvalitetne patike za trcanje (znaci... nikad).Sta znam, ova istrcavanja sa nesto duzim pauzama su mi za sada ok i to cu da kombinujem sa laganim dzogingom.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Dal' zbog novih sluški za mp3 plejer (380 kinti), ili zbog davanja krvi od pre neki dan, 4 km za 20 minuta, što je za mene jako dobar rezultat u odnosu na prethodne.Izbor muzike: Beethoven, IX simfonija opus 4 PrestoIstrčavanje sprinta od 13'33'', kad kreće hor cool.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...