Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Mislim da ne postoji pravilnost u podrzavanju starog hardvera, medjutim u nekom trenutku jednostavno zakljuce da vise nema smisla to raditi (zbog performansi, ili zbog odredjenih tehnickih problema) pa to prestanu. Ovo ne znaci da ce novi OS i raditi dobro na starim masinama.

Link to comment

samo da pozdravim one koji tvrde da maverick manje trosi bateriju  :mad:

 

nidje veze, ono sto mi je pre mavericka trajalo 2 sata sada je tacno na 70% toga.  :bee:

To ti nesto nije u redu. Cuje li ti se disk (naravno ako nemas SSD) sve vreme da radi? Mozda ti Spotlight nije jos zavrasio indeksiranje diska - posle instalacije novog OS-a to ume da potraje.

Link to comment

To ti nesto nije u redu. Cuje li ti se disk (naravno ako nemas SSD) sve vreme da radi? Mozda ti Spotlight nije jos zavrasio indeksiranje diska - posle instalacije novog OS-a to ume da potraje.

 

ne cuje se disk. ovaj aprejd sam radio prosle nedelje, sta god da je bio naumio da radio trebalo je do sad da zavrsi. na disku imam oko 200Gb puno, od 250 koliki je HD.

Link to comment
  • 3 weeks later...

appleevent.jpg

 

Zakazano je za 16. oktobar i internet bruji da će biti predstavljan retina iMac (samo onaj od 27 inča, ovaj manji sa običnim ekranom), novi iPad-ovi, mini Mac-ovi... Ali se meni ništa od toga ne uklapa u "way too long". Biću hrabra pa ću tipovati na novi Apple monitor i to, naravno, retina  :ss1: . E to je i više nego "way too long". Jedino ne znam da li će se baš uklapati sa istovremenim predstavljanjem retina iMac-a i kolika konkurencija jedan drugom mogu biti. Naravno, proizvodi nisu namenjeni istoj kategoriji kupaca, pre svega platežnoj, ali opet...

Link to comment

Ali se meni ništa od toga ne uklapa u "way too long". Biću hrabra pa ću tipovati na novi Apple monitor i to, naravno, retina  :ss1: . E to je i više nego "way too long".

није монитор толико значајан ни занимљив да буде поменут на позивници, вероватно нови епл тв

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...