Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

rekoše u ponedeljak

:neizdrž:

Gde si to cuo? Jesu li uopste poceli da izbacuju "release candidates", odnosno kako oni to vec zovu?

 

EDIT: naknadno sam shvatio da si se nadovezao na bracin post. Pri tome mislim da braca nije u pravu, Apple po pravilu ne izbacuje Mac i mobilne OS istovremeno (treba im vremena i ljudi da stabilizuju jednu platformu). Mislim da cemo yosemite cekati jos mesec-dva dana.

Edited by Aion
Link to comment

do yosemitea ko ziv ko mrtav

meni danas iskocio popup iz apple storea za maverick, kliknuo i krenuo da ga skidam, vidim da ce to da potraje (pola cuke a nije stigao ni do pola).... jel sam se ja tu nesto zajebo pa je trebalo to da instaliram sa nekog drugog mesta?

takodje kako ide sa instalacijom, da li samo pregazi postojeci (10.6.8) i ne dira mi nista od sofvera i fajlova ili to nece moci tako?

nikad nisam radio ovo do sada pa bolje da pitam dok nesto ne zaebem.... masina je MBP 2010, vrlo bazicna 4Gb RAM, 2.4Mhz Intel

Link to comment

Ja sam, koliko se sećam, samo pregazila sneška i to baš 10.6.8. Nikakav bekap i slično. I sve je prošlo ok, i to na matorom iMac-u c2d i 2,4 GHz, sa tri giga rama. Moguće je da je trajalo nešto duže, ali bez ikakvih problema je prošlo. Mislim da mi je čak odmah postavio i moj wall.

Link to comment

+1 za samo gazenje, ja odradio na MBP 2008. i tera fino. Prelazak sa 10.5 na 10.6 je bio bolan, ovo neces ni osetiti. Jedino sto moze da ti se desi je da neki programi nece da teraju pod novim OSom i da moras da ih updateujes, nista strasno.

Link to comment

a nisam skapirao da je ovo za 10.5 bio linak,  guglao sam nesto drugo a izaslo mi ovo

nista onda cu nocas da gazim, samo prethodno za nedaj boze da okrenem jedan krug sa time machine

fala svima :)

Edited by gazza1
Link to comment

OK jedna stvar koja mi se ne svidja. da li finder na mavericku ima opciju fajlova today, yesterday, last week kao sto je bio slucaj sa leopardom. ovo bi mi bio ozbiljan bummer ako su ovo izbacili kao opciju, meni je ozbiljno radilo posao da ne razmisljam gde stavljam prolazne fajlove u brzini dok radim, ovako sam ih nalazio odmah.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...