Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Ja imam 4GB DDR2 RAMa, sad gledam cene, modul od 2GB je oko 4k dinara :huh: modul od 3 ili 4 ne mogu nigde da nadjem, tako da kapiram da mi upgrade opcija nije bas pristupacna.
Koji model imas?
Link to comment
  • 2 weeks later...
^^^..nema veze sa mac-om...ali ima sa best buy ponudom 18months 0% interest...samo mali savet :) obrati paznju na kad ti dodje monthly statement.... nabiju neki debt protection plan (tipa ako izgubis posao, pa da ne moras da placas neko vreme...bla bla) koji izadje oko 30 baka mesecno a koji ti automatski nakace bez da pitaju da li hoces da ga uzmes ili ne...ja recimo zadnje 2 godine nisam obracao paznju na firminom racunu posto sam imao paperless statements pa su mi tako nabili $600 i nesto oko kojih se sad prepucavam sa njima da mi vrate... tj rekli su pre 2 nedelje da ce mi poslati refund...pa tako cekicam....ali da, retina bez dvoumljenja.
Ја сам им редовна уштерија нисам имао тај проблем.
Link to comment

takodje, uglavnom u apple ili bestbuy/magnolia uzimam stvari...ali eto, zadesilo se...mislim, cak kad sam ih zvao, srdacni su bili i momentalno cancelovali tu opciju, ali ce da potraje da se dobije refund...nadam se da te nece zakaciti. na statementu se pojavljuje kao debt protection sad odkad su presli da rade sa citibank, ranije se zvalo account shield (dok su bili sa capital one i HSBC)...

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ne vidim topić za mekadžije, a malo mi hitno. posle ću da siđem de treba. elem, iskočilo mi obaveštenje da apgrejdujem meka na maverika. iskustva? jel treba nešto da znam, pre nego što pristanem? oće mi sjebe nešto ili sve?

Link to comment

ah, evo ga:

 

 

ne vidim topić za mekadžije, a malo mi hitno. posle ću da siđem de treba. elem, iskočilo mi obaveštenje da apgrejdujem meka na maverika. iskustva? jel treba nešto da znam, pre nego što pristanem? oće mi sjebe nešto ili sve?

 
Link to comment

Treba da znas da upgrade traje. Prvo downloaduje par gigabajta, a onda i sama instalacija ume da potraje.

 

Nisam cuo da se iko zalio da mu je nesto sjebao prilikom instalacije ali u principu mozda nije los trenutak da bekapujed vaznije stvari, ako to ne radis redovno.

Link to comment

upravo bekapujem, ne samo zbog predstojeće instalacije maverika, nego i zbog činjenice da mi se komp već neko vreme iznenada gasi sam od sebe. jedina pravilnost koju sam uočila u tom gašenju (samo se zamrači ekran i ćao) je kada prevučem prstima po trackpadu. ne uvek, nego povremeno i najčešće iznenada. postoji li neki pouzdan servis za mekove u bg, gde mogu da odnesem da vide šta je, a da budem sigurna da neće napraviti veće sranje neg što već jeste: drugim rečima, ne bih da se neko vežba, nego da utvrdi de je problem i da ga otkloni. a da ne moram zauzvrat da prodajem porodično srebro, pošto ga nemam. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...