Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Bože sačuvaj šta su napravili od dock-a. Nadam se da će ovaj zid/traka moći da se izbledi do krajnjih granica. Ili da će se brzo napraviti programčić koji će nekako izvršitit atentat na njega.

 

Spotlajt je postao Alfred, iCloud dropbox (mogu i iOS uređaji i Win da se povežu, Android verovatno ne). Mek, iPhone i iPad su postali povezaniji (nekoga će i to verovatno zanimati). Preko mejla će moći, nekakvim skretanjem kod Albukerkija, da se šalju veliki (do 5 giga) prilozi. U svakom slučaju, nastavlja se približavanje dva sistema što je očekivano.

 

Ja se nešto ne osvrćem mnogo na to kako OS izgleda, već godinama furam isti wall, ali ovo je verovatno prvi put da mi je nešto baš "zaparalo" oči. Znam da je dock ovakav bio ranije, ali sam ja na OS-u od kada stoji nekako normalnije :ss1:.

 

Verovatno je velika novost za neke čudne ljude da Apple menja programski jezik u kome će pisati aplikacije (ili su već promenili). To je otprilike jedino što sam i razumela od tog trećeg dela prezentacije :s_d:.

Edited by kiki
Link to comment
  • 1 month later...

to je to, nema doterivanja osim ono sto je vec bilo

 

inace vozam yosemite vec desetak dana, fino radi i izgleda, u pocetku jeste ovaj ispeglani pastel malo cudan, ali navikne se, ionako se vise gleda u sadrzaj a ne u okvire  ;)

 

AirDrop najzad radi (sa iOS 8)

 

Najnoviji Thunderbird 31 jako dobro izgleda, meni se dopada...

Edited by braca
Link to comment

lep je yosemite i ja sam kao indy odmah okacila ovaj wallpaper. svidja mi se novi spotlight, mada mi prsti i dalje vuku gore gde je pre bio.  nadala sam se poboljsanju mail appa, ove nove stvari mi nista ne trebaju. svidjaju mi se 'details' za svakog na imessage, to nije pre bilo (valjda). lako se traze slike razmenjene sa tim kontaktom.

 

povezala sam fb u notification center pa mi sad javlja rodjendane. mozda je prilika za ciscenje.  

 

da li neko ima problema sa viber desktop app? na netu vidim da ja nisam jedina. pojavi se "viber quit unexpectedly" a app i dalje radi.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...