Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Najveći je problem u tome što se iskustvo sa nekim konkretnim modelom veže za celu marku, a proizvođač ima celu lepezu modela. Pogotovo kad se loše iskustvo sa economy modelima (gde se štedelo na svemu da bi se oborila cena) prenese na celu marku.

Link to comment

kupio onaj asus koji sam pomenuo.prvi utisci odlicni. lagan, cvrst i veoma brz. sedmica sljaka ko leptir. pronjuskao malo po forumima pre nego sto sam ga uzeo i video da je apsolutni lider u klasi po trajanju baterije - preko 9 i po sati u tipicnom kancelarijskom poslu sa stalno aktivnim vajerlesom.jedina mana sto ostaju upadljivi otisci prstiju gde god da se uvatis.

Link to comment

Bez Aera, pretpostavljam?Btw, koji je okus 7ce instaliran?edit: sad vidim da si ti birao koji.Mda, neko istraživanje koje sam vidio, metodologija mi nestala u bespućima sjećajne zbiljnosti, stavila je Asus na prvo mjesto pouzdanosti, pa Acer, pa Tosha, pa Thinkopad, pa Sony.. tak nekak

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Traži se kompetentan stručnjak koji će da arbitrira u mom sporu s rođenim detetom. Pitanje glasi: da li laptopu treba što češće isključivati dovod struje i pustiti da mu se baterija isprazni ili ne obraćati pažnju na bateriju i pustiti je da se sama aktivira u slučaju prekida struje i rada na njemu daleko od utičnog mesta.

Link to comment

Iz iskustva nekoliko mojih prijatelja, da. Njihove baterije bile su tehnički mrtve nakon manje od godinu dana takvog ignoriranja (20 minuta rada, uglavnom i brzo napredovanje na 0 minuta). S financijske strane, gubitak je apsolutan, jer si platio nešto što si uništio i ne koristeći to. Još je gore ako ti ekšli ponekad i zatreba ta baterija.

Link to comment

Pa daj da se vidi koja 2 modela.

Da li neko ima iskustva sa Fordovima/SonyEricssonima/Roventama? Dva modela mi se čine pristojno, pa razmišljam.

Link to comment
Traži se kompetentan stručnjak koji će da arbitrira u mom sporu s rođenim detetom. Pitanje glasi: da li laptopu treba što češće isključivati dovod struje i pustiti da mu se baterija isprazni ili ne obraćati pažnju na bateriju i pustiti je da se sama aktivira u slučaju prekida struje i rada na njemu daleko od utičnog mesta.
Smrt za baterije je vrućina i kompletno pražnjenje, idealno je držati ih oko 40% punog kapaciteta, i u frižideru. Nemam link na članak, zagubio sam ga.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...