Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Pa ovi naši ne nude drugu verziju, a i nek bude BluRay..za svaki slučaj :D Ovaj navodno ima i WiDi, što je samo po sebi nebitno kad ne bi podrazumijevalo i Intelovu integriranu bežičnu, imam neku averziju prema Atherosima.Ako sve bude po planu, javljam se sa njega u subotu, nakon što sa Win7 DvDa obavim genocid svega predinstaliranog na disku, zajedno sa recovery particijom.Ima li neka groundbreaking™ tehnologija koju trebam pričekati? Proganja me horror iz 2004. kad sam blesav i neupućen u kretanja™ kupio jedan od zadnjih laptopa bez DVD pržilice... :isuse:

Link to comment
Ima li neka groundbreaking™ tehnologija koju trebam pričekati? Proganja me horror iz 2004. kad sam blesav i neupućen u kretanja™ kupio jedan od zadnjih laptopa bez DVD pržilice... :isuse:
Koliko znam, čeka se nešto na jesen sa 6 jezgarnim procesorima, ali nisam siguran... Drug Filip, zatočen na SZD bi to bolje znao, ali, avaj, on je dole u tamnici...Inače, ništa previše bitno...Inače, low budget best buy, po meni, za one koji nemaju za više... 600€... Čini se dobra kupovina... Edited by radisa
Link to comment
Koliko znam, čeka se nešto na jesen sa 6 jezgarnim procesorima, ali nisam siguran... Drug Filip, zatočen na SZD bi to bolje znao, ali, avaj, on je dole u tamnici...Inače, ništa previše bitno...Inače, low budget best by, po meni, za one koji nemaju za više... 600€... Čini se dobra kupovina...
Ma jok, za CPUje sam najmanje zabrinut, oni najsporije zastarijevaju. Najbitniji su mi priključci, recimo, plašio™ bih se nečega tipa Intelovog Light Peaka.Imam već jedan externjak sa e-Sata pa ću ovime konačno iskoristiti to i malo brže skladištiti medijateku i bekapove.Ja imam za više, oćem malo veći ekran i multipraktičnost™. :D
Link to comment
Ma jok, za CPUje sam najmanje zabrinut, oni najsporije zastarijevaju. Najbitniji su mi priključci, recimo, plašio™ bih se nečega tipa Intelovog Light Peaka.Imam već jedan externjak sa e-Sata pa ću ovime konačno iskoristiti to i malo brže skladištiti medijateku i bekapove.Ja imam za više, oćem malo veći ekran i multipraktičnost™. :D
Imam ja na poslu Thinkpad W700ds, onaj što mu se izvlači drugi ekran iz prvog. Dušu dalo da prebaciš vmware mašinu sa strane ;)
Link to comment

Fina mašina, mada mislim da ti je bluray nepotreban, pre će ti zastariti laptop nego što će to ući u masovniju upotrebu (ako ikada uđe). Ja bih jedino zamenio drugi hard sa nekim ssd-om i napunio ga sa 8GB ram-a. Kod Asusa je glavni problem uvek bio kvalitet izrade, tj. plastika koja se uvija i krcka. Poslednjih godina su se jako popravili tako da su sada tek stepenicu ispod najkvalitetnijih poput HP-a.

Link to comment

To je samo bluray playa, nek se nađe. Apropo diska, više cijenim puste gigabajte od brzine, a i 6 GB će bit sasvim dovoljno. Čujem da je keyboard mehka i podatna, ali ionako će kod žešćih tipkanja biti priključena prava. Anyway, javit ću jel sam na kraju kupio i kakav je.

Link to comment

Ništa od kupnje, model po svemu sudeći nema eSATA priključak, koji je na stranici bio kad sam pravio rezervaciju, ali je u međuvremenu čarolijom evaporiziran. Budući da ja imam samo eSata na externjaku, čekat ću neku optimalniju konfu. Jbg.arhivskaslika.jpg

Link to comment
Fina mašina, mada mislim da ti je bluray nepotreban, pre će ti zastariti laptop nego što će to ući u masovniju upotrebu (ako ikada uđe). Ja bih jedino zamenio drugi hard sa nekim ssd-om i napunio ga sa 8GB ram-a. Kod Asusa je glavni problem uvek bio kvalitet izrade, tj. plastika koja se uvija i krcka. Poslednjih godina su se jako popravili tako da su sada tek stepenicu ispod najkvalitetnijih poput HP-a.
Sigurno, kada se prave na istom mestu, ista traka, isti radnici kao Apple, HP, DELL : Foxconn, Shenzen.Prosle godine kada sam zamenjivao racunar u Bangkoku, kako sam video Asus odmah sam ga kupio, nisam druge ni gledao a bili su svi.
Link to comment

sta mislite o ovome?http://www.pcpractic.rs/proizvodi/laptop/6896-hp-pavilion-dv6-6006em-lh768eahttp://h10010.www1.hp.com/wwpc/cs/sr/ho/WF06b/321957-321957-3329744-64354-64354-5048664-5059867.htmlnesto bolje za slicne pare ?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja se iskreno užasavam ati grafike na mašinama koje služe igranju. A kada je još u pitanju verzija za laptop, neka je bog u pomoći srećnom vlasniku. Već sam pominjao da može da mu se desi da mu za specifičnu igru treba specifična verzija drajvera jer igra radi samo na toj jednoj jedinoj verziji. Što se tiče igranja, amd je teška alternativa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...