Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

eh. mogu lepo da napishu na vratima ^_^
Realno, njih, Comtrade i WinWin treba zaobilaziti u širokom krugu. Srećom, ima milion manjih firmi, koje koliko-toliko pokušavaju da pošteno rade svoj posao.
Link to comment
  • 3 weeks later...

moram da zamenim laptop jer mi se prethodni raspao (fizicki, od silnog nosanja, upotrebe i barem 2 pada sa visine od preko metar).kriterijumi:1) autonomija2) izdrzljivo kuciste3) cena ne preko 650 evra4) dijagonala ekrana maksimum 13.3"laptop menjam na prosecno 18 meseci, ne bih da me neko odvali od cene. performanse su bitne ali ne i preterano bitne. nemam obicaj da laptop koristim za multimediju i igrice ali ne volim da mi otvaranje ofisa traje 2 dana.moj trenutni izbor je ovaj. ima li neko nesto drugo da preporuci?hvala.

Edited by ikar
Link to comment

Taj izgleda odlično. Ne znam da li kod nas ima negde, ja ne mogu naći, i koja je cena (sada bi trebalo da je baš tu negde oko tvog budžeta)...ali Acer Timeline AS3810T je zver u svakom pogledu, vredi pogledati ako ima negde.

Link to comment
Taj izgleda odlično. Ne znam da li kod nas ima negde, ja ne mogu naći, i koja je cena (sada bi trebalo da je baš tu negde oko tvog budžeta)...ali Acer Timeline AS3810T je zver u svakom pogledu, vredi pogledati ako ima negde.
ima samo 3410t, a taj unutra ima celeron na 1 giga... nedovoljno dobro.
Link to comment
Koliko znam dellovi računari umeju da odbiju punjenje sa njima ne poznatog izvora... možda grešim. A popravka postojećeg ?
Јакако. Мени Инспајрон не препознаје сопствени оригинал пуњач. Тј. не препознаје га три месеца, па га онда три месеца препознаје.
Link to comment
@Ikar: Razmisli o nekom Lenovu.
razmisljam, intenzivno. oni imaju par opcija (i intel i amd) u ovoj klasi ali su svi sa dosta slabim baterijama (3 ili 4 celije) i to me poprilicno odbija.da dodam i da im je dizajn tradicionalno uzasan.
Link to comment
razmisljam, intenzivno. oni imaju par opcija (i intel i amd) u ovoj klasi ali su svi sa dosta slabim baterijama (3 ili 4 celije) i to me poprilicno odbija.da dodam i da im je dizajn tradicionalno uzasan.
Po meni zaboravi Lenovo, i kupi onaj Acer što si odabrao. Lenovo su blagi užas.
Link to comment
Imaš li neki argument za ovu smešnu tvrdnju?
Samo lično iskustvo, što sa zaboravio da naglsim. Naravno, to što sam napisao nema pretenzije da bude apsolutna istina. A ni smešno.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...