Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

nema na cemu :)i da, bila je radnja "vremeplov" u svetozara markovica, dole pri dnu.oni su imali sve moguce i nemoguce uloske. ako jos postoje, kontam da bi se tamo mogao naci i za punjac.

Link to comment
Da, probaću tako. Hvala ti. Inače, ne da se GREJE nego se opekoh na njega.. Zato najviše i cvikam - kad je meni tako kako li je tek kompu :/Ništa, doći ću sledeći put kad mi bude nešto trebalo, ili makar samo da pozdravim shermana :P
Ni slučajno nemoj da koristiš ispravljač ako se toliko greje, to znači da je negde izolacija probila i da sam kabl "vuče" struju, i to mnogo jaču od tih predviđenih 1.5A.Inače, ako nije ništa drugo oštećeno, sama popravka kabla je rutinski posao ukoliko može da se nađe odgovarajući priključak (deo koji "ulazi" u laptop), bez obzira na tvoju procenu o tome da su žice suviše tanke da bi se lemile.
Link to comment
  • 2 weeks later...

ovde, pa sa desne strane u bestsellerima ovaj dell (vostro) 500, 33 tisuće novaca cca.Bih ga pazario, rado.Ekspertiza, saveti, pros & cons, dobrodošlo!

Link to comment
Ekspertiza, saveti, pros & cons, dobrodošlo!
imam dell studio.nikad vise ne bih kupila della.baterija traje sat vremena, i nekako mi je sugava plastika, a nema mukica ni dve godine,i tezak mi je za tegljenje po sluzbenim putevima.i ponekad se samo iskljuci pa ga probuditi ne mozes.inace sam cuvaran korisnik racunara.ono, streber all over, pa mi sve dugo traje i ne kvari se i radi lepo.a, da. laptop sam kupila kod gigatrona, da bi se ispostavilo posle, kada je crklo nesto u garatnom roku, da me nemaju u evidenciji.mislim, moj komp.da li je muljacina ili nesto drugo, mrzelo me da saznajem. na kraju uz veliku muku popravise mi racunar za dzabe...
Link to comment
imam dell studio.nikad vise ne bih kupila della.baterija traje sat vremena, i nekako mi je sugava plastika, a nema mukica ni dve godine,i tezak mi je za tegljenje po sluzbenim putevima.i ponekad se samo iskljuci pa ga probuditi ne mozes.inace sam cuvaran korisnik racunara.ono, streber all over, pa mi sve dugo traje i ne kvari se i radi lepo.a, da. laptop sam kupila kod gigatrona, da bi se ispostavilo posle, kada je crklo nesto u garatnom roku, da me nemaju u evidenciji.mislim, moj komp.da li je muljacina ili nesto drugo, mrzelo me da saznajem. na kraju uz veliku muku popravise mi racunar za dzabe...
interesantno, to sa delovima. mi smo uzeli 1 vostro a860 i 1 mini, kako god da se zove mini, vostro kod pc practica u veru na nbg, a min kod gigatrona, josh su u garanciji i sasvim lepo rade. meni se nisu dopali prodavci, u gigatronu u ushcu, ali nikako, mnogo su naduveni i smoreni, 2u1, a ni ja njima, jer izgleda ne lichim na zenu koja ce da ispovrne desetine iljada iz odjednom. sto ne menja stvar, s njima vishe necu poslovati. plastika im jeste kilava, al acer imao odlichnu plastiku, a sve ostalo crklo 2 meseca posle garancije. te je odluchila trogodishnja garancija i core 2 duo, tim redom, kad se ne daje firmina, nego svoja kinta.istina ima chudne metode padanja u san i budjenja iz istog, ali verujem da je to podesivo, samo ja nemam kad, chak i ako bi znala kako...a baterije lepe, posebno na del-boju, tj miniju...
Link to comment

A ja imao super iskustvo sa Acerom; izdržao sve kao konj, kad je istekla garancija, istrpeo i sva moja šrafcigerisanja, menjanje kulera, diska, procesora itd. Radi i sad ko zmaj; jedini pravi zamerak je bilo osvetljenje ekrana koje je suviše slabo za baš svetle prostorije, ali to je već stvar modela.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
A ja imao super iskustvo sa Acerom; izdržao sve kao konj, kad je istekla garancija, istrpeo i sva moja šrafcigerisanja, menjanje kulera, diska, procesora itd. Radi i sad ko zmaj; jedini pravi zamerak je bilo osvetljenje ekrana koje je suviše slabo za baš svetle prostorije.
pa i ja sam ga volela, pripadao je koaliciJonom preduzecu, pa kad umreo, nisu teli da ga opravljaju, a ja josh manje :(i sad mi se chini da je bio bolji od ovog dellche, mada nominalno slabija mashina u mnogo smislova, al garancija samo godinu...
Link to comment
meni se nisu dopali prodavci, u gigatronu u ushcu, ali nikako, mnogo su naduveni i smoreni, 2u1, a ni ja njima, jer izgleda ne lichim na zenu koja ce da ispovrne desetine iljada iz odjednom
biggrin.gif ista prica, samo gigatron kod vuka...
Link to comment

Fala ljudsi, cenim pomoć.note to self: manje vina, manje vina

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Oće l' neko da uđe našminkan u taj Gigatron da vidimo kako je prošla/prošao? :lol:
to bi bio 1 extra experiment ^_^a znash, nisam ni ja bash neka krpa od zene, ne verujem ni da je point ^_^a bila je zima, imala sam kapute, esharpe, svashta neshto, nofce, ne pitaj.mozda ljudi silno zele da extra fine zenske, jeca i ceca, kupuju dellove, pa se smorili chekajuci :P Edited by thermal bug
Link to comment
Možda uopšte ne žele ženske u radnji, prema meni su par puta bili ekstremno ljubazni, a nisam bio našminkan.
eh. mogu lepo da napishu na vratima ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...