Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

  • 2 weeks later...

Meni treba mala pomoc :rolleyes: Posto sam se kasnije ukljucila u gledanje Hausa onda nemam pojma sta pripada kojoj sezoni i dokle sam u stvari stigla sa gledanjemOno sto ja videh poslednje jeste kada ceo tim napusta Hausa -- odlaze Forman,Cameron i Chase.E sada ako neko moze iz ovog opisa da shvati koja je to sezona i epizoda bila bih zahvalna

Link to comment
Meni treba mala pomoc :rolleyes: Posto sam se kasnije ukljucila u gledanje Hausa onda nemam pojma sta pripada kojoj sezoni i dokle sam u stvari stigla sa gledanjemOno sto ja videh poslednje jeste kada ceo tim napusta Hausa -- odlaze Forman,Cameron i Chase.E sada ako neko moze iz ovog opisa da shvati koja je to sezona i epizoda bila bih zahvalna
Kraj treće sezone. Dakle, sledeća epizoda, ona koju nisi gledala, je prva epizoda četvrte sezone.Četvrta sezona je cela završena i sada je pauza pre početka pete.
Link to comment
Kraj treće sezone. Dakle, sledeća epizoda, ona koju nisi gledala, je prva epizoda četvrte sezone.Četvrta sezona je cela završena i sada je pauza pre početka pete.
Auuu :huh: Znaci imam jos celu sezonu :) Hvala na informaciji. A jel mogu jos jedno pitanjce odakle bih mogla da skinem te epizode?
Link to comment

kakva je druga sezona u poredjenju s prvom, trecom i cetvrtom?-ta mi jedina ostala 'ne[skinuta|odgledana]' /a poredjenja ukusa radi, cetvrta mi se dopala najviseedit: btw, koji je 'domaci' ekvivalent vikodinu? sumnjam da je diklofenak ;) /a i kafetin, iako sadrzi kodon

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...