Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

meni je haus jednostavno beskrajno zabavna serija. ne smeta mi nimalo shto su sve epizode slichnog zapleta. prosto, strah me da ce postati previshe dramatichna i previshe ozbiljna. no, dobro, vidjecemo :)

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

meni je haus jednostavno beskrajno zabavna serija. ne smeta mi nimalo shto su sve epizode slichnog zapleta. prosto, strah me da ce postati previshe dramatichna i previshe ozbiljna. no, dobro, vidjecemo :)
Hmm, a ja je gledam kao dramsku seriju sa dosta zabavnih i humoristickih momenata. Verujem da se u tom smislu nece promeniti, jer se ni glavni lik (na kojem sve to pociva, da se ne lazemo ;) ) sigurno nece drasticno promeniti. Mislim da oni upravo ka tome i idu sa ovom vrstom zapleta. On ce mozda pokusati da nesto uradi po tom pitanju, da se promeni ili da bar nesto promeni u svom zivotu, ali mislim da mu to nece uspeti. Ali ako autori zele ozbiljno da rade ovaj posao, a ja bih rekao da zele, oni ne mogu da dopuste da taj lik stagnira. I oni do sad to nisu dopustali, sve vreme se taj lik krece nekud, a opet ostaje isti (cudno zvuci i kontradiktorno, ali nadam se da me razumes sta hocu da ti kazem :) ), tako da se nadam da je ovo samo nastavak u tom pravcu, ali da ce House ostati House (i lik, a samim tim i serija).Jos nesto, siguran sam da su autori i producenti svesni zbog cega je serija popularna i zasto je ljudi vole i sumnjam da ce to da ispuste iz ruku. Edited by Sludge Factory
Link to comment
meni je haus jednostavno beskrajno zabavna serija. ne smeta mi nimalo shto su sve epizode slichnog zapleta. prosto, strah me da ce postati previshe dramatichna i previshe ozbiljna. no, dobro, vidjecemo :)
potpisujemnajjaca stvar u seriji su mi satiricni komentari Housa, Cuddy i Wilsona, tako da se sit lepo ismejem... tacno me zabole ko od cega boluje, pa ionako ne razumem 50% tih medicinski mambodzamboa
Link to comment
  • 4 weeks later...

Evo malo novosti! :)Pocetak 5. sezone je pomeren sa 2. na 16 septembar. Inace, 5. sezona se vec uveliko snima (u stvari, cini mi se da su poceli da je snimaju odmah cim su zavrsili sa snimanjem 4.).

Ovde imate desetak fotki sa seta gde se snima epizoda koja ce se, izgleda, zvati Birthmarks i koja ce najverovatnije biti road-trip epizoda gde Wilson i House idu negde i imace neke veze sa House-ovom prosloscu. Hugh se opusta, na pauzi!hugh-laurie-on-location-6.jpg :D

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 2 weeks later...
Prvi promo spot za sezonu 5. Upozorenje: vrlo je SPOILERicno!
istina, odgledao sam samo jednom, ali sta je spoiler?edit: ovo?

ma nece Wilson da ode

Edited by jms_uk
Link to comment
istina, odgledao sam samo jednom, ali sta je spoiler?edit: ovo?

ma nece Wilson da ode

Pa dobro, 'ebiga, jeste spojler. Nije veliki, ali necu ja posle da budem kriv ako se neko zezne :P :D

Anyway, i ja mislim da nece da ode, ali jeste spojler to sto sad znamo (bar delimicno) kojim putem krece serija dalje. Wilson je dakle, normalno, u zescim govnima, a njegov najbolji prijatelj House ga podjebava. Nista novo, stvarno! :D

Link to comment

Ako nekog zanima u 23h svakog radnog dana na HRT2 ide HOUSE M.D. mislim da je cak prva sezona ili pocetak druge. Poslednja koja je bila je o devojci koja super izgleda koju je silovao otac, a ispade i da je imala testise na kojima je bio tumor... Cusnuto zar ne? Pominje se i Stejsi koja je napustila Hausa tako da je vrlo moguce da je prva sezona...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...