Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

sto?jel to neka specijalna?
mozda ;)

House finds himself dazed, confused and covered in blood after surviving a bus accident that left dozens seriously injured. Unable to clearly recall the events leading up to the crash due to his head injuries, House becomes convinced through his flashbacks that a fellow bus passenger was exhibiting signs of a deadly illness prior to the crash. Much to the team's dismay, House pushes through the pain of his own injuries, desperate to piece together the fragments of his shattered memory in order to save someone who might not even know he or she could be dying.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Ova epizoda koja ce ici veceras i ona koja ce ici sledece nedelje su two-part finale 4. sezone. Poslednja epizoda se zove Wilson's Heart, BTW. :)

Link to comment
mene no13 najvise nervira, skroz je dosadna. cutthroat bitch je daleko zanimljiviji lik.
da li si ti video kako no13 izgleda? kako bre dosadna :wub:
i sta da radimo sad kad smo pogledali sve?
pa ne znam, ja sam odgledao po 3x sve... na leto verovatno sledi cetvrto pregledavanje svega :lol:btw, nova epizoda, samo cu reci dr. Cuddy, njaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaami!!!!
Link to comment

ma, izgleda ona dobro, ali je dosadan lik. cameron i izgleda bolje i zanimljivija je.LM, pogledao zadnju epizodu.

malo je tuzna, nadam se da ce cutthroat bitch prezivjeti

Link to comment
sjajna :thumbsup:

samo bi House posle autobuske nesrece, potresa mozga i frakture lobanje otisao u strip bar :lol:

Si! :D Samo on i niko drugi!

Kako dobar pocetak epizode i uopste cela dramaturgija epizode, slaganje vremena... I naravno strip scena dr. Cuddy :wub: Pa i poslednja scena kad prikazuju kako se nesreca odigrala i naravno, sam kraj kad ostaje pitanje sta je House trazio sa Amber u autobusu sta ce biti sa Amber i kako ce Wilson da reaguje. To sve gledajte u narednoj epizodi :D

Ja jos ne mogu da se opasuljim od epizode! uh uh :pant:

BTW, saznali smo konacno i ime no13 (tj. prezime): Dr Hadley ako se ne varam. :) Uh, kako je bila jaka ta scena!

Edited by Sludge Factory
Link to comment
si siguran da je on? sanker lici na njega, ali ne bih se smeo opkladiti
ma ni ja ga ne bih pogodio nikad, nego sam ga video u popisu guest starringa dok cameron shije glavu housu :D Edited by Teixeira
Link to comment

BTW, saznali smo konacno i ime no13 (tj. prezime): Dr Hadley ako se ne varam. :) Uh, kako je bila jaka ta scena!

i vidimo da mu i ona, kao i Cameron, veruje, tj. njegovom ludilu :wub:

Link to comment

i vidimo da mu i ona, kao i Cameron, veruje, tj. njegovom ludilu :wub:

Pa kad uvek ima ubedljive argumente! :D BTW, sad nadjoh na netu da mi u stvari vec odavno znamo ime no13, kad je Chase skupljao opklade oko toga koga ce House da otpusti, pisalo je na listicu. Puno ime joj je Remy Hadley. Fino :wub:

Link to comment
'nadjoh na netu', pih. ja sam to ovde ostavio pre par meseci :D
Pa, 'ebiga, nisam procitao ceo topic :D Da prijavim samo da me jos uvek drzi! Ne znam kako cu da izdrzim do sledece epizode! Mnogo je nedelju dana. :cry:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...