Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

ja naleteo danas na ovo, za gledanje veceras :)

House.S01E00.Unaired.PilotiNFOThis episode included 4 minutes of scenes which were edited out from the version that aired on November 16, 2004. It was released in limited number in magazines, etc. to introduce the program to the viewing audience. A web site was set up by FOX so that viewers could log on and give their opinions of the program.
Link to comment

Ta 4 minuta (dve scene) imas na youtube-u! Iskreno, mislim da je dobro sto su ih izbacili (tj, ovu prvu su isekli i delimicno ubacili u Occam's Razor, cini mi se).

Link to comment

Aj' da probam ovde...Ima li neka dobra duša engleske titlove za drugu sezonu, epizode 01-10? Imam titlove za 11-24, a od ovih ni traga ni glasa. U stvari, našao sam jednu verziju na www.opensubtitles.org, ali nije baš dobro sinhronizovana, epizode su mi mislim hdtv-lol rip.

Link to comment
Aj' da probam ovde...Ima li neka dobra duša engleske titlove za drugu sezonu, epizode 01-10? Imam titlove za 11-24, a od ovih ni traga ni glasa. U stvari, našao sam jednu verziju na www.opensubtitles.org, ali nije baš dobro sinhronizovana, epizode su mi mislim hdtv-lol rip.
Mislim da imaš sve na podnapisi.netE sad ne znam dal su kompatibilni, al imaš subtitle workshop pa udri.
Link to comment

Hvala dični junaci, i na uputama i na ponudama. Našo na podnapisima, jednu po jednu, svaku epizodu rađenu baš za hdtv-lol rip koja mi je trebala.Aferim!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...