Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

meni prva posle nastavka i nije bila nesto... mislim, ipak je House pa ne moze da ne valja, ali sve u svemu, bilo je i boljih :)dve fore su ioak vrhunske, na pocetku sa no13 i na kraju sa Cuddy. majstor :lol:ps. Willsona treba uramiti. i onda kao House manipulise njega?! ma daaaaaaaaaaa... genije, suvi genije :Hail: pps. extra je sto ima vise Willsona, ali sada treba i malo vise Cuddy valjda :D

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

najjaci line u epizodi ima no13... ako to nije izludelo 90% muskaraca, ne znam sta jeste :D
Al', najjaci je House bio tu: :o :lol:I doktorka Kameron ( :wub: ) je u ovoj epizodi imala zapazenu ulogu cool.gif
Link to comment

manirom iskusnog addicta, stukoh sve, zakljuchno sa 12. epizodom cetvrte sezone za nekih 10 dana. ili manje. house je car. malo su mi dosadni ovi novi likovi, though. no, ne smeta, house i dalje briljira nesmanjenom zestinom

Link to comment

Hmm, daj im malo vremena. Ipak su oni tu novi i tek pocinju. Evo u ove dve nove epizode su (barem meni) sasvim ok. Pocinju polako da se uhodavaju i uvlace pod kozu. Jos uvek se ne zna sta ce biti sa starim timom i da li ce ovaj novi ostati na duze vreme i u narednoj(nim) sezoni(ama), ali ako ostanu sigurno ce se poraditi na razradi i produbljivanju njihovih likova. A i, brate, 13 je neodoljiva :wub::D

Link to comment

inache, cenim da bi inspektor i kupovina dusheka bili u odvojenim epizodama sa vishe prostora da je sezona ishla regularno. jebem ti shtrajk...

Link to comment

mene no13 najvise nervira, skroz je dosadna. cutthroat bitch je daleko zanimljiviji lik.jel se zna koliko ce josh sezona da bude snimano? i sta da radimo sad kad smo pogledali sve? ispocetka, od prve epizode, nema druge...

Link to comment
inache, cenim da bi inspektor i kupovina dusheka bili u odvojenim epizodama sa vishe prostora da je sezona ishla regularno. jebem ti shtrajk...
Verovatno si u pravu, ali ok je ispalo i ovako.
mene no13 najvise nervira, skroz je dosadna. cutthroat bitch je daleko zanimljiviji lik.jel se zna koliko ce josh sezona da bude snimano? i sta da radimo sad kad smo pogledali sve? ispocetka, od prve epizode, nema druge...
Vidim po internetu da ljude no13 uglavnom nervira i vecina se slaze s tobom da je dosadna. Mene, licno, ne nervira, kao sto rekoh :wub: ali dao bih im vremena za razvoj lika. Koliko znam, Hugh je potpisao ugovor za 7 sezona (ili tako nesto). Nadam se da ce ici bar toliko, ako bude bilo dobro ne bi trebalo ni da staje :D , problem je samo sto je jako tesko odrzati kvaltitet tako dugo. Voleo bih da su autori i producenti svesni toga i da ce voditi lik(ove) do odredjene tacke, dati svemu neki smisao, zaokruziti pricu i zavrsiti je kako dolikuje, na nekom vrhuncu. A mi onda gledamo sve ispocetka (ja sam inace do sad celu seriju pogledao tri puta :D )!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...