Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

jel ima neko iz ns-a na ovom topiku? meni skidanje uopste ne ide (trenutno, procenjeno vreme skidanja 241 dan).
imam ja :Pposlednja epizoda definitivno zbrzana :(EDIT:

za no13 cu im mamu maminu! mrsbre pederi! odi ti sreco vamo, sace tebe cika freak da izleci :D

Edited by freakns
Link to comment

Odgledao. Upravo slusam Jeff Buckley - Hallelujah. Jednostavno, posle gledanja me nesto nateralo da je pustim. Jebote, nikad u zivotu nisam bio sentimentalan, nikad se nisam primao na ovakve stvari kao u ovoj epizodi, nikad me nista ovome slicno nije doticalo u zivotu (dobro, jeste par puta, ali nisu te stvari bile bas nalik ovoj epizodi), ali eto... 'ebiga, gledao sam celu seriju tri puta, pratim non-stop, vezao sam se za likove, pricu... valjda je to imalo svoj uticaj :)Kakav kraj sezone :Hail: I kakav predlozak za narednu. Ko ce bre da ceka septembar? :(Koristim ovu priliku da im se jos jednom pokenjam u strajk, jer da nije bilo strajka ovo bi sve bilo, verovatno, jos zesce.

E, bre, House pusta suzu zbog nekoga! A ipak sve se to lepo uklapa u njegov karakter i celu pricu. I onaj razgovor sa Amber u "belom" autobusu, na kraju! Hju je razvalio ovu epizodu, mada je i RSL odlicno odradio posao. Gde su sada House i Wilson? Kakav ce biti njihov odnos posle ovoga? No13, :( Videcemo sta to donosi za narednu sezonu.

I da, "Vote for change '08" :D

Link to comment

zajebata epizoda...a jel ovo znaci da Vilson vise nece da glumi :unsure: u seriji?

Edited by eye of the beholder
Link to comment
zajebata epizoda...a jel ovo znaci da Vilson vise nece da glumi :unsure: u seriji?
Ne. Zasto bi to znacilo? Pa tek sad postaje zanimljivo. Verujem da ce dobar deo sledece sezone biti posvecen

odnosu House-a i Wilson-a, a verovatno i pokusaju House-a da potrazi neku svoju "srecu". Naravno, sumnjam da ce uspeti da je nadje :) (ovo su samo moje spekulacije i razmisljanja, nemam nikakav dokaz ili info u vezi naredne sezone)

Ali nigde nisam cuo da Wilson odlazi. Mozda, eventualno, kasnije, posle nekog vremena, u zavisnosti od toga kako ce prica dalje da se razvija, ali trebao bi biti tu i u 5. sezoni.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Nisam ni ja cuo/procitao da odlazi. Nego jednostavno nece moci da "podnese" da bude u blizini Hausa, jer ga krivi za smrt "verenice" :unsure: Ili tako nesto ..

Link to comment
Nisam ni ja cuo/procitao da odlazi. Nego jednostavno nece moci da "podnese" da bude u blizini Hausa, jer ga krivi za smrt "verenice" :unsure: Ili tako nesto ..
Hmm, ne stavljamo vise spoiler tagove? :D

Nije mu bila verenica. Samo devojka. Kao sto rekoh, videcemo dalji razvoj situacije, ali nema razloga sada da odlazi. Mislim, nece valjda sad pisci da ga izbace iz serije, kad je najzanimljivije. Jedino, naravno, ako glumac sam hoce da napusti seriju. A takav info nigde, do sad, nisam cuo.

Link to comment

Evo sta mozemo ocekivati u narednoj sezoni. Intervju Katie Jacobs jos pre nego sto je 4. sezona zavrsena, ali malo govori i o narednoj sezoni:http://blog.zap2it.com/korbitv/2008/05/tktktktktk-ever.html (ima spojlera, ali ne nesto mnogo)

As I said before, the structure of the show will never change. The audience can always count on a great medical mystery each week. But the character relationships and the audience's depth and understanding of them is what we're going to explore in the new season. After this finale, House will never be the same again.
Dakle, ovi dogadjaji s kraja 4. sezone ce definitivno imati uticaj na sve likove, narocito House-a (sto je i logicno, naravno). Daleko je septembar :(
Link to comment

Pocinjem da fladujem topik, ali ovo je vazna informacija :) 5. sezona pocinje 2. septembra 2008. dakle serija se vraca na termin utorkom. Evo kratkog intervjua sa David-om Shore-om, autorom serije:

Did House kill Amber last night, or did 0he save her, and what does Wilson think happened? What's this going to do to House and Wilson's relationship? I have a long answer to that question. It premieres Sept. 2, 2008.This finale seemed so personal, with the reveals about Thirteen and Kutner and the ways that House, Wilson, Cuddy and Amber were relating to each other. Is this the beginning of a shift in the series or was that something specific to this episode?One of the things I love about this show is how we can do such radical departures from our normal episodes. But for them to be departures, there has to be a norm. So...you'll see more of these more personal episodes, but the series has not changed.
Ceo intervju na: http://www.eonline.com/gossip/kristin/deta...dc-6809aacd7115
Link to comment
As I said before, the structure of the show will never change. The audience can always count on a great medical mystery each week. But the character relationships and the audience's depth and understanding of them is what we're going to explore in the new season. After this finale, House will never be the same again.
blah, meni se chini da ce sledece epizode liciti na ovo finale vishe nego na klasicne house epizode. shto se meni ne chini primamljivim :(
Link to comment
blah, meni se chini da ce sledece epizode liciti na ovo finale vishe nego na klasicne house epizode. shto se meni ne chini primamljivim :(
Pa i ona i David Shore ti u ove dve izjave koje sam citirao bas i kazu da se serija nece promeniti drasticno u tom smislu koji tebe, koliko sam razumeo, interesuje. Ali da ce se raditi na razradi ovoga sto smo dobili sad. Sto je po meni logicno i dobro i zato jedva cekam nastavak. Sad, da li ce to i da se ostvari i da li ce serija zadrzati kvalitet, videcemo. Ono sto ovu seriju cini posebnom (i meni licno jako dragom) jesu likovi i njihovi medjusobni odnosi, koji su u ove cetiri godine (ili vec koliko serija ide) gradjeni i razvijani. Medicina i medicinske misterije su samo tu kao povrsinski efekat, na cemu se dalje gradi sustina serije. U poplavi raznoraznih SiEsAj-ova, 24 casova, ostalih bolnickih limunada, ova serija se upravo izdvaja po tome sto je napravljena tako da lici na ove druge serije (kad se pogleda povrsno i ovlas), a da ona, u stvari, to debelo nije. Naravno, mozda ovo nije tvoj cup of tea. To je tvoja stvar, apsolutno. :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...