Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

O ho ho opasna epizoda! Super pocetak nove sezone!

Cuddy je u ovoj epizodi bila najjaca. Onaj njen govor pred House-ovim vratima. A i onaj Wilson-ov govor na kraju epizode. :Hail: House je opet zasrao i opet je u govnima. Sad krece iskobeljavanje!

Link to comment

Ako ikoga zanimaju prevodi na srpski imate na prijevodi-online.org Gledanje nove epizode u sledecih 10-ak minuta, koga zanima basket ili liga sampiona, jedan je House!-----Odlicna epizoda, nastavak odlicnog kraja IV sezone. Da li mislite da je studio otkupio "100 najludjih dijagnoza u Americi" i napravio od toga seriju? Posto mi je jako cudno da je ovo sve fikcija, ipak mora da su imali makar neku podlogu u realnom zivotu.

Edited by Milosh76
Link to comment

pokušavam da odložim zadovoljstvo, pa sve pomeram gledanje hausa, al kad vas vidim ovde kako meračite - ne mogu više da izdržim. odo gledam, pa da i ja kažem koju :D

welcome to couples' counseling :lol:

Edited by MaryPoppins
Link to comment

Celo popodne mislim o ovoj epizodi i imam zelju da uzmem ponovo da je odgledam odmah, ali izdrzacu valjda do sutra. :D

Bogami, nakupilo se dosta toga u svima njima (i u Wilson-u i Cuddy, pa i u samom House-u) i sad sve to polako pocinje da izbija na povrsinu. A pocinju polako da se bave i ostalim likovima malo detaljnije. Ova epizoda je bila posvecena 13ici (logicno, zbog onoga sto se desilo na kraju prethodne sezone), a sledece epizode ce verovatno biti posvecene ostalima (znam da ce neka od narednih biti fokusirana na Chase-a i Cameron i na njihov odnos).BTW, House je danas imao par opasnih momenata: komentar o feministkinjama na samom pocetku, nacin na koji je saopstio ostalima da 13 ima onu bolest, ismevanje onog buce u urgentnom centru, itd :D

Link to comment
Celo popodne mislim o ovoj epizodi i imam zelju da uzmem ponovo da je odgledam odmah, ali izdrzacu valjda do sutra. :D

Bogami, nakupilo se dosta toga u svima njima (i u Wilson-u i Cuddy, pa i u samom House-u) i sad sve to polako pocinje da izbija na povrsinu. A pocinju polako da se bave i ostalim likovima malo detaljnije. Ova epizoda je bila posvecena 13ici (logicno, zbog onoga sto se desilo na kraju prethodne sezone), a sledece epizode ce verovatno biti posvecene ostalima (znam da ce neka od narednih biti fokusirana na Chase-a i Cameron i na njihov odnos).BTW, House je danas imao par opasnih momenata: komentar o feministkinjama na samom pocetku, nacin na koji je saopstio ostalima da 13 ima onu bolest, ismevanje onog buce u urgentnom centru, itd :D

wow! wow! sutra repriza uz jutarnju kafu. mogla bih i odmah, no mi nestalo pljuga.

she left me when i lost the last 85 pounds. said there wasn't enough of me to love :lol: kadi pred vratima je spektakularna, odnosno u celoj epizodi je spektakularna. wilsonov govor smo očekivali. svi sem hausa. a 13ca mi još uvek nije srcu prirasla, još mi je suvišna. ali zato - wub - čejs - wub:then, you're talking about another patient. ...then, you're talking about another surgeon....bump? oh, yeah! my grandfather died of bump. ...then i suggest you don't stand there like idiots. mali haus. wub.

Link to comment

joj, da "welcome to the couples' counseling" i "mind if i come in? - sure. mind if i go out" :lol:bilo je stvarno super momenata, ali generalno, meni su bolje prve tri sezone od cetvrte i prve epizode pete. mada je to najvise zbog novih likova, jedini truly zanimljiv lik - amber - su odmah ubili. no. 13 je potpuno nezanimljiva, i dalje. kao lik iz neke serije za domacice. blah

Link to comment

Downloadovano 99,3 % epizode, jos par sekundi me deli od gledanja... :Dedit: dobra epizoda, i ja vise volim ovako ove, malo ozbiljnije.

Edited by mr@ki
Link to comment
wow! wow! sutra repriza uz jutarnju kafu. mogla bih i odmah, no mi nestalo pljuga.

she left me when i lost the last 85 pounds. said there wasn't enough of me to love :lol: kadi pred vratima je spektakularna, odnosno u celoj epizodi je spektakularna. wilsonov govor smo očekivali. svi sem hausa. a 13ca mi još uvek nije srcu prirasla, još mi je suvišna. ali zato - wub - čejs - wub:then, you're talking about another patient. ...then, you're talking about another surgeon....bump? oh, yeah! my grandfather died of bump. ...then i suggest you don't stand there like idiots. mali haus. wub.

Cuddy je stvarno :wub: u ovoj epizodi. Ona i House meni deluju kao da su u braku, pa jedno, 15 godina minimum. I ono kad mu kaze zasto ih je terala da sede zajedno na couples' counseling-u. Ona je naravno, najodgovornija sto House je, u opste, sve ono rekao Wilsonu na kraju. Bice ljut na nju, sigurno.Moram da priznam da ja nisam ocekivao onakav Wilsonov nastup. Mislim, jasno je bilo da on odlazi i pokusava da pobegne od House zato sto vise ne moze da izdrzi to njihovo prijateljstvo, ali nisam ocekivao da ce da kaze ono da 'nije siguran da su oni, u opste, i bili prijatelji sve ovo vreme', i to jos u trenutku kad mu House prvi put otvara dusu, izvinjava mu se, prihvata svoj deo odgovornosti za Amberinu smrt, plus mu je je pre toga rekao da je spreman da pusti pacijentkinju da umre, jer mu vise znaci njihovo prijateljstvo od njenog zivota. Dakle, House se posle jako, jako dugo vremena otvara pred nekim, kako oni to kazu he's being vulnerable to another person, a on njemu tako. Mislim, ne krivim ja Wilsona, svako drugi bi odavno puk'o i ostavio sve to, ali tu vec uzalimo u Wilsonove probleme i njegovu "patologiju". Vidim po netu da ljudi imaju teoriju kako ce Wilson posle odredjenog vremena odvojenosti od House-a da shvati da oni, ipak, jesu prijatelji, jedini pravi jedan drugom i da ne moze bez House, te da ce zato da mu se vrati. I vrlo je moguce da ovo ide u tom nekom pravcu. Naravno, House ce tu umesati svoje prste :D Jebote, kako su ovi likovi zivi! Kao da su od krvi i mesa.

Link to comment

gledam ponovo četvrtu sezonu. došla do mirror mirror.

Houseep405mirrormirror.PNGforman je totalni wub u ovoj epizodi. +"great yabbos" i haus hepi dens :lol:

Edited by MaryPoppins
sve u spojler, otkud ja znam ko je šta gledo
Link to comment

Jos oko 12h i moj komp ce biti bogatiji za oko 350 mb video fajla zvanog HOUSE MDJedina serija koja posle 4 sezone ne gubi na dinamici i zanimljivosti, bez obzira sto se neke stvari ponavljaju, iste face iste grimase i slicne fore, al uvek zanimljivo. Sto se tice toga da se nisu setili lepre, postoje najmanje 2 razloga: 1. House nije ucestvovao u brejnstormingu da bi dosli do ideje da moze da bude lepra i 2. ekipa koja sad filozofira o dijagnozama je drasticno losija od Kameron-Cesj-Forman ekipe

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...