Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

meni, iskreno, cetvrta nije tako srcu prirasla kao prve tri sezone. moguce je da je i zato sto sam je pogledala bukvalno u jednom dahu, nisam se smirila dok celu sezonu nisam odgledala tokom popodneva i noci. kapiram da je trebalo da se uvede malo zivine i prosiri kontekst, al sto se mene tice mogao je haus da se snima i narednih 18 sezona sa istim timom i u istoj postavci, tesko da bi mi dosadio. ne mogu da se naviknem da se core team razbio, mada su svi tu, al nekako su mi bile draze i vrcavije razmene izmedju kameron, cejsa, formana i hausa. moracu ponovo da odgledam sezonu, mozda se predomislim. inace, nadam se toplo da diklofenak nije u istoj grupi kao vikodin. u protivnom, mogu odmah da se prijavim na neku kliniku za detox.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Sinoć odgledah poslednju epizodu četvrte sezone! Kao da sam bio u onom busu. :ph34r:
i mene je smlatila. ocu pare nazad, iznenadjenja nisu ono sto trazim od hausa Edited by morgana
Link to comment
i mene je smlatila. ocu pare nazad, iznenadjenja nisu ono sto trazim od hausa
House koji plače! Ej! Meni se steglo grlo jebote! Njegovo je da bude briljantan i bezosećajan!
Link to comment
House koji plače! Ej! Meni se steglo grlo jebote! Njegovo je da bude briljantan i bezosećajan!
kako bre bezosecajan. meni je on anything but... mislim The Replika "It's not easy, but it is simple"?
Link to comment
meni, iskreno, cetvrta nije tako srcu prirasla kao prve tri sezone. moguce je da je i zato sto sam je pogledala bukvalno u jednom dahu, nisam se smirila dok celu sezonu nisam odgledala tokom popodneva i noci. kapiram da je trebalo da se uvede malo zivine i prosiri kontekst, al sto se mene tice mogao je haus da se snima i narednih 18 sezona sa istim timom i u istoj postavci, tesko da bi mi dosadio. ne mogu da se naviknem da se core team razbio, mada su svi tu, al nekako su mi bile draze i vrcavije razmene izmedju kameron, cejsa, formana i hausa. moracu ponovo da odgledam sezonu, mozda se predomislim. inace, nadam se toplo da diklofenak nije u istoj grupi kao vikodin. u protivnom, mogu odmah da se prijavim na neku kliniku za detox.
Sinoć odgledah poslednju epizodu četvrte sezone! Kao da sam bio u onom busu. :ph34r:
i mene je smlatila. ocu pare nazad, iznenadjenja nisu ono sto trazim od hausa
House koji plače! Ej! Meni se steglo grlo jebote! Njegovo je da bude briljantan i bezosećajan!
kako bre bezosecajan. meni je on anything but... mislim The Replika "It's not easy, but it is simple"?
Slazem se sa lessom. On je sve samo ne bezosecajan. Raspravljali smo malo o tome na onom topicu o House-u, na filmu. Njega ne treba posmatrati tako povrsno i crno-belo. Iako mozda tako ne deluje na prvi pogled, House je, u stvari, jako emotivan tip i on svoje emocije non-stop ispoljava. To sto te emocije nisu uvek neke lepe, fine, sto bi on rekao warm and fuzzy, ne znaci da nisu emocije. Sem toga, House je odlican muzicar, a kako neko ko je hladan i bezosecajan moze biti dobar umetnik? :DInace, ostale su mi jos tri epizode 4. sezone da zavrsim gledanje cele serije po cetvrti put. Ovo leto je bilo namenjeno, izmedju ostalog, i za to. Mogu da kazem da je 4. sezona genijalna, nista manje nego prethodne i da samo treba malo "poraditi" na njoj, zbog promena i novih okolnosti. Ok, i meni je u pocetku nedostajao stari tim, ali sad me bas zabole za to, drago mi je sto su uradili ovo sto su uradili (sa uvodjenjem novih likova), plus sto su i ovi iz starog tima dobili neku "tezinu" na ovaj nacin, jer je ipak ovo prilicno logican sled dogadjaja i njihovih zivota, ako hocete. Cetvrta sezona je nazalost osakacena strajkom za citavih 8 epizoda, svakako bi tu bilo jos bolje razrade novih likova i Wilson-Amber-House odnosa, ali i ovo je bilo dovoljno. Jos jedan kvalitet cetvrte sezone je i to sto su postavili sjajnu osnovu za narednu sezonu i sto ona (4. sezona) sada sluzi i kao sjajan uvod za ono sto sledi. Poslednje dve epizode 4. sezone (House's Head i Wilson's Heart) razbijaju. Ja nisam mogao da se opasuljim posle onoga. Mislim da me nikad u zivotu nije tako pogodilio gledanje necega, a nisam tip koji se bas pali na takve stvari (srceparujuce drame). Valjda je to zato sto sam se bas vezao za likove i pricu (sto i nije bas zdravo, zar ne? :D ). Obe epizode sjajno snimljene i odglumljene, scene u busu su :Hail: a House koji place i koji konacno (samo u sopstvenoj glavi, do duse) priznaje da je miserable i da mu je zao zbog Wilsona (mada on tu najvise zali samog sebe, u stvari) je meni bilo sjajno. Pa jos kad ustane da izadje iz "busa", a u pozadini krene Passing Afternoon... :cry::blush: Edited by Sludge Factory
Link to comment
u sve diraj, u Gregorijevu osecajnost ne diraj! angry.gif (nego, treptreptrep, ja nisam gledala III sezonu. placam u naturi cool.gif )
:o Ako ti to ikada oprostim i rešim da ti ipak dam diskove, naplata će biti žestoka! cool.gif
Link to comment

vidila sam u epizodi koja je upravo išla na HRT-u (nemam pojma koja sezona) da dr. house bez pardona radi i neurokirurške operacije. takvu širinu medicinskog znanja je imao jedino još dr. joel fleischman, koji je bio puno simpatičniji -_-

Link to comment

ma ne uzimajte moje primjedbe srdcu. svjesna sam da je house u načelu dobra serija. ali, jednostavno, kad vidim da jedan te isti lik najprije vodi trudnoću, a 3 epizode posli kateterizira srce (kroz ušće koje je upravo prvi otkrio) momentalno mi se digne živac. ali, evo, muzika je stvarno ok. i lipo su obučeni. :D btw. ovi tjedan kreće na novoj ili RTL-u hrvatska verzija ER-a, da mi je i to čudo vidit. već zamišljam zaplet prve epizode- u operacijskom traktu su riknile klime koje je direktnom pogodbom nabavila firma ministrovog kuma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...