October 9, 200718 yr Author И Хаус је луђи него икад. Где ли му је граница... pa gde si ti? :)ne moze TV sekcija bez tebe
October 9, 200718 yr pa gde si ti? :)ne moze TV sekcija bez tebeЈашта. Ево, видиш да се ширим к'о квасац. Него, камо Лост топик, бре, Јмс, ти си његов архе покретач. Не можемо то да ти одузмемо. :D
October 9, 200718 yr ohoho, rodjaci, pa sto ne kazete...taman skinuo pesme o titu. sad ce Greg da dodje na red (nadam se da je neka dobra dusa turila gde treba)
October 9, 200718 yr Author Јашта. Ево, видиш да се ширим к'о квасац. Него, камо Лост топик, бре, Јмс, ти си његов архе покретач. Не можемо то да ти одузмемо. :Dpa hteo ja, ali nova sezona tek u januaru
October 11, 200718 yr mrzim pauze od dve nedelje :(Е, и ја се сморих, а таман се закувало. :)Него, има ли неких спојлера 'оће ли се враћати тројка или ће имати, као сад, до-минутне улоге? Мени је боље или да их врате потпуно или да их избаце скроз, уз ретка појављивања, типа једном по сезони.И Bones ће паузирати две недеље. <_<
October 11, 200718 yr Него, има ли неких спојлера 'оће ли се враћати тројка или ће имати, као сад, до-минутне улоге? Мени је боље или да их врате потпуно или да их избаце скроз, уз ретка појављивања, типа једном по сезони.nisam neshto dalje od deshavanja u sledecoj epizodi (koja obecavaju :)) chitao. necu ipak sebi preterano da kvarim :D
October 11, 200718 yr prva sezona (bese pre dve godine?) ja u housa se odmah zaljubila videla par epizoda i dosta. vidim daje se i dalje.
October 12, 200718 yr Него, има ли неких спојлера 'оће ли се враћати тројка или ће имати, као сад, до-минутне улоге? Мени је боље или да их врате потпуно или да их избаце скроз, уз ретка појављивања, типа једном по сезони.И Bones ће паузирати две недеље. <_<jesi ti sigurna da zelis da ti spojlerisem o tome? :Pa ko se to nalozio na Bones? :P@Ivan, ti da cutis na ovom threadu... sramoto jedna, mislio si da se nece "eletrosokovati"... pa bilo je nacrtano jebote! :P
October 18, 200718 yr kada ce biti na rts-u? videh reklamu. Edited October 18, 200718 yr by Boza_zvani_Pub
October 19, 200718 yr House je odlican i u novoj sezoni, za razliku od ostalih mainstream serija :)Prison Break je katastrofalan, a Heroes je onako...
October 19, 200718 yr kada ce biti na rts-u? videh reklamu.ako vec pratish na TV, imash na HRT-u nedeljom oko 22. bile su prve dve iz trece sezone... a na rts zaista ne znam kada ce biti, pretpostavljam da ce oni krenuti sa drugom sezonom.
Create an account or sign in to comment