Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

živ je Linč, umro nije!

 

Jbt, milfica je '66. godište!

Danas sam gledao epizodu opet! :Hail:Stvarno zena izgleda vrh!

Neverovano kolko je jebozovna :D BTW, rekla je da je isla kod neke zene koja uci striptiz i igranje uz sipku, da bi se spremila za ovu scenu :wub:

Link to comment
Stvarno zena izgleda vrh!

Neverovano kolko je jebozovna :D BTW, rekla je da je isla kod neke zene koja uci striptiz i igranje uz sipku, da bi se spremila za ovu scenu :wub:

au, a ja sam bio u ubedjenju da su za tu scenu koristili dublerku ...kad ono ... go Cuddy!!
Link to comment
jasizvinjavam, na kom programu i u kom terminu pici house? :unsure: -dok ne poskidam sve, rado bi gledo to sto se daje..
U Srbiji trenutno nema nigde. Ja ovo skidam s neta, a verujem i da ostali ovde rade tako (sem ako zive u Americi pa mogu da gledaju na TV-u). :)
au, a ja sam bio u ubedjenju da su za tu scenu koristili dublerku ...kad ono ... go Cuddy!!
Kako dublerku, kad ima wide-shotova koliko hoces i vidi se da je ona.
Link to comment
sludge factory, zahvaljujem-juce se pokacih s ortakom, ubedjuje me da ide na hrtu.. ipak, steta
Nema na cemu. :)Na HRT-u je isla serija do pre par nedelja, ali izgleda da su otkupili samo prve tri sezone. Ova cetvrta je ipak sveza, pa ce verovatno nastaviti da je prikazuju uskoro (ako rese da je otkupe, naravno).
Link to comment

Fucking 'Teardrop' episode...Ako nista drugo, u skladu je sa House-ovim karakterom...Everybody lies/everybody dies...and 'you can't always get what you want'.Sa druge strane, celokupna prica ove poslednje dve epizode jeste delimice nategnuta, ali je zato scenaristima ostalo dosta prostora za sledecu sezonu.PS "Vote for change"

Link to comment

ok epizoda. mislim, vishe volim klasichne house-ovske epizode nego ove, ozbiljne. malo bi me smorilo da i naredne epizode budu takve.

zao mi cutthroat bitch, ubjedljivo je najbolja od ovih novih likova. no, shta da se radi

iron&wine na kraju je :heart:

Link to comment
ok epizoda. mislim, vishe volim klasichne house-ovske epizode nego ove, ozbiljne. malo bi me smorilo da i naredne epizode budu takve.
istina, ali naravno da sledece nece biti kao ova.

zao mi je 13, ali se nadam da ce to znachiti povratak cameron ili makar chasea u tim nekad tokom sledece sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...