Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Svetsko prvenstvo u fudbalu - SAD 2026. - opšta tema

Featured Replies

On 10. 6. 2026. at 9:58, dillinger said:

Elem, glede Amera, USMNT je jedna od najlajkabilnijih ako ne i najlajkabilnija repstacija neutralno posmatrajuci na kugli zemaljskoj. Sacinjavaju je posteni fudbalski pregaoci oduvek, ljudi skromni koji posteno za svoj hleb zaradjuju, bez imalo ega jer ih kod kuce niko i ne poznaje, oni dolaze na Mundijale da uzimaju autograme Mesiju, Ronaldu. To su ljudi navikli da im kod kuce kad igraju zvizde jer ceo stadion navija za Meksiko...a onda dodje WC daju sve od sebe i redovno odigraju iznad svojih mogucnosti. Od 2002 do 2014 neki od najboljih WC meceva bili su oni koje je igrala US. Milina ih je bilo gledati. Ko nije zavoleo Hauarda, Bredlija, Donovana, Demsija (malo stariji Lalasa, Rejnu...) nema srca i nema pojma niocemu.

Sad ih predvodi takodje 1 ultrasimpatican znalac Pulisic tako da se nadam da ce nastaviti u istom tonu

Samo da potpišem ovo. Na svakom prvenstvu su bili borbeni, ali bez prljavština. Nekog valjanja i prenemaganja nikad ni u tragovima. A uvek su imali jednog koji ekšli zna fudbala, nekad Donovan, a evo sad Pulisic. Jedino što nemaju golmana kvaliteta Howarda.

Sa druge strane bruka i sramota je ovo što USA kao domaćin radi. Trampova

Amerika jbg, prilagođena njegovoj fan bazi retardiranih maga imbecila.

  • Replies 307
  • Views 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ratamahatta
    Ratamahatta

    U 100 maraka da u pljeku stavljas kecap i majonez

  • sasha
    sasha

  • Simpatične su cene ulaznica. Ako ću da vodim klinca, za te pare uzmem tv od četvrt ara, ozvučenje i klupe. Pa komšiluku naplaćujem pivo i kokice. Edit: ok, ovo je USA i igra se u LA. Ali recimo Sau

Posted Images

On 10. 6. 2026. at 11:26, TS-CS said:

Brazil ako sad ne osvoji to ce im biti najduzi mundijalski post.

otud i stranac selektor, kapiram. ocajnicka vremena zahtevaju ocajnicke mere

Neće. Prvi post im je bio 28 godina.

Ako ne osvoje sad, a osvoje ‘30 Opet će biti 28 godina

da, vremenski

ali nikad nije odrzano vise od 5 prvenstava a da na podignu boginju. isto vazi i za švabe

4 hours ago, SNARC said:

Ladno nisu pustili sudiju iz Somalije da uđe u SAD, pretresali Senegalce i Uzbekistance...

Što reče Tsai, ne sećam se da mi je bilo manje stalo do nekog SP. Da su im bar uzeli domaćinstvo i prebacili ostale tekme u Meksiko i Kanadu.

6 hours ago, reg said:

Ladno nisu pustili sudiju iz Somalije da uđe u SAD, pretresali Senegalce i Uzbekistance...

Što reče Tsai, ne sećam se da mi je bilo manje stalo do nekog SP. Da su im bar uzeli domaćinstvo i prebacili ostale tekme u Meksiko i Kanadu.

Zaboravio si da spomeneš šikaniranje iranskog tima koji mora da putuje preko kontinenta na utakmice, kao i slanje ice da hvataju ilegalce, radnike na i oko stadiona koji su omogućili da bude jbnog prvenstva. Veća je sramota što je ostalo domaćinstvo nego da im je ukinuto.

5 hours ago, bios said:

Zaboravio si da spomeneš šikaniranje iranskog tima koji mora da putuje preko kontinenta na utakmice, kao i slanje ice da hvataju ilegalce, radnike na i oko stadiona koji su omogućili da bude jbnog prvenstva. Veća je sramota što je ostalo domaćinstvo nego da im je ukinuto.

Stavio sam tri tačke. nobles Za Irance je već John died in the end stavio link. Baš je jezivo, ubija mi volju da gledam, i ponašanje ostalih repki/saveza koje baš briga što se sve to dešava (barem ja nisam video da se neko oglasio).

Kakvi majstori

uzeh pre neki dan, pre prvih utakmica da sastavim listu otpadnika posle grupne faze.

panama, uzbekistan, jordan, irak, ostrva,, zeland, tunis, kirasao, australija, haiti, katar, j. afrika, ekvador, iran, arabija i kongo.

uvek sam bio loš prognozer. ako pogopdim za više od pola, dobar sam.

Na stranu magarac Tramp, i to sta su radili sa vizama i maltretiranjem nekih igraca i sudija, da primetim da sve tri zemlje domacina, tj. njihove ekipe, igraju moderan, brz, i pre svega napadacki fudbal bez kompromisa. I Meksiko, i Kanada i USA, i mislim da ce tako igrati do kraja. Mislim da ce ovo svetsko prvenstvo pokazati da je buducnost fudbala u napadu, visokom presingu, bez mnogo povlacenja i "taktiziranja" u tom smislu. Majstori u defanzivi, Italijani, vec trece svetsko prvenstvo sede kuci.

Edited by JohnnyD

jergović sažima sve oko irana, iraka, somalijskog sudije, a sve sa osvrtom na mundijal iz 1978.

odličan tekst

zašto je ovo svjetsko prvenstvo slično onom protiv kojeg su se pobunile majke sa Svibanjskog trga

ima tu i ona utakmica koje se nije dotakao između perua i argentine koji je argentina dobila sa 6:0 i posle koja je argentina kao prva u grupi zahvaljujući boljoj gol razlici od brazila otišla u finale

18 hours ago, reg said:

Stavio sam tri tačke. nobles Za Irance je već John died in the end stavio link. Baš je jezivo, ubija mi volju da gledam, i ponašanje ostalih repki/saveza koje baš briga što se sve to dešava (barem ja nisam video da se neko oglasio).

Mediji valjano pokrivaju, barem ovi koje ja najviše pratim (NYT i Gardijan). Savezi/repke ništa. yucky

Edited by Gandalf

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.