Thursday at 12:374 days https://www.mozzartsport.com/specijal/sp-2026/vesti/mali-decak-prepusten-sam-sebi/546687Odavno se ovako nisam rastuzio za neki tekst vezan za sport
Thursday at 13:244 days 1 hour ago, 189- said:sudjenje i var do sada bez velikih gresaka osim one fantomske situacije kod gola svajcaraca za koje jos uvek nismo videli sta se zapravo desilo.Pa bilo je ovoTehnički problem, kao i na prošlom svetskom kad je kašljucao var u startu. Po ovoj gore liniji, deluje da je sve čisto
Thursday at 14:154 days 2 hours ago, JohnnyD said:Itekako je razocarao Portugal, a delom i Spanija.moze se reci da su razocarali jer nisu pobedili ali mislim da su obe ekipe usle u meceve potcenjivacki, pogotovo portugalija. ali ni drkongo nije bas neka nizerazredna ekipa.a protiv bunkera je bas tesko igrati kada ekipa odluci da se brani sa 10 igraca bez obzira na sve. vidimo i u ovom slucaju bez obzira kolika je razlika u kvalitetu tesko je probiti takvu odbranu.47 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:Pa bilo je ovoTehnički problem, kao i na prošlom svetskom kad je kašljucao var u startu. Po ovoj gore liniji, deluje da je sve čistonisam ovo do sada video, ali ajde poverovacu u sliku
Saturday at 08:272 days Ovo bi moglo na mnogo tema, ali neka ga ovdje. Fenomenalan članak sa odličnim grafikonima i linkovima:https://open.substack.com/pub/atlasdevelopment/p/why-south-america-is-so-good-at-football?utm_campaign=post&utm_medium=web
Saturday at 18:042 days Kad se procita clanak shvatimo da je Madjarska svetsko cudo, odnosno posleratni, 50s Madjari. Laka konjica u fudbalu I ubedljivo najvise olimpijskih medalja po glavi stanovnika.
Yesterday at 10:221 day Brat Turčin opasno popizdeo što je njegova reprezentacija usvojila drevnu balkansku "vrati loptu stoperu" taktiku https://x.com/alkolikyorumlar/status/2068232008476541406/video/1?s=48
Yesterday at 12:091 day Popular Post Boston je uvek svet, ali tog dana kada su Skotski navijaci dosli da podrze svoj tim, Boston je bio svetx2. Njihova pesma se cula svuda u gradu i okolnim gradovima (Kembridz, Somervil, Bruklajn, itd.). Ja zivim jedno 4 milje od centra ali sam dobro mogao da ih cujem kada zapevaju u samom centru grada. Oni su tu bili da budu oz svoj tim, iako bar polovina njih nije imala ulaznice. Navijali su po bostonskim ulicama i trgovima jer je Foksboro stadion dosta daleko od Bostona, na granici sa Rod Ajlandom, blize Providensu nego Bostonu. Sutradan sam putovao za Bgd. Ceo Logan (aerodrom) je bio preplavljen skotskim navijacima koji su se vracali kuci. Bilo ih je i na aerodromu u Kopenhagenu ali tamo su im "rivali" bili svedski navijaci koji su se zaputili u SAD. Ne secam se kojom prilikom, ali pre nekoliko godina u Bostonu je igrao tim R. Irske i njihovi navijaci su preplavili grad. Doduse mi smo na Irce navikli jer je velika irska dijaspora bas u Bostonu, a lokalcima je omiljena boja zelena zbog kosarkaskog tima koji nosi staro irsko ime. Irci su isto tako zabavni i pristojni i uvek dobrodosli, mada malo glasniji i emotivniji.
Yesterday at 13:341 day Predobar je! Ima, generalno, sjajnih dresova na prvenstvu. Posebno su zanimljivi ovi koje vidimo prvi put, tipa Kurasao i Kape Verde.Imamo li topik gde kačimo slike svih dresova?
Yesterday at 14:061 day Cape Verde, braća napaćena po Capellijuhttps://x.com/Sportico/status/2066602495309226237
Create an account or sign in to comment