June 16Jun 16 59 minutes ago, Filozof manijak said:Kapiram motivaciju, ali ne kapiram zašto baš Španija? Reče Gandalf donekle.Jer je Španija na čelu sa Pedrom jedina pokazala zube i ušla u klinč sa čovekolikom paklenom pomorandžom. Koliko god možda delovalo nebitno, mnogi nisu ni toliko uradili.Još da odbiju da s njim dele podijum, uuuuu! Selim se kod Lanče u roku od ASAP.
June 16Jun 16 1 hour ago, Valk said:S obzirom da je FIFA nezabeleženom analnom speleologijom prihvatila naređenje izdato od strane narandžastog govneta da će upravo on uručiti Boginju prvaku sveta, i čak da će ostati sa njima na podijumu - želim da pobedi Španija.tako je bilo i kada smo osvojili najvazniji trofej u fudbalu.
June 16Jun 16 51 minutes ago, Valk said:Još da odbiju da s njim dele podijum, uuuuu! Selim se kod Lanče u roku od ASAP.Jaka žrtva Stan u centru Valensije jeftiniji nego u Borči.
June 16Jun 16 5 hours ago, Valk said:S obzirom da je FIFA nezabeleženom analnom speleologijom prihvatila naređenje izdato od strane narandžastog govneta da će upravo on uručiti Boginju prvaku sveta, i čak da će ostati sa njima na podijumu - želim da pobedi Španija.zasto ne iran 👿
June 16Jun 16 1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:zasto ne iran 👿Zato što nemaju šanse a i briga me i za talibane, Španci i Pedro ftw
Wednesday at 09:435 days Jedan veoma zanimljiv podatak- pre ovog SP Norveška je učestvovala na tri Mundijala (1938, 1994, 1998) i na sva tri je gubila samo od Italije, niko drugi ih nije dobio.Dakle, pošto sad nema Italije, osvajaju. Edited Wednesday at 09:435 days by Nikodije
Wednesday at 13:075 days Ovi Američki stadioni (osim metlife stadiona) su mnogo zanimljiviji od evropskih moram da priznam. Zanimljiva arhitektura, skoro svaki je različit, u Evropi su stadioni hiperoptimizovani za fudbal pa su mnogi veoma slični na tv kamerama unutar stadiona. Elem sada vidih da Meksikanci i Kanađani daju stadione samo do osmine finala, sve ostalo u USA što je sramno. A finale je na najbezličnijem mogućem stadionu.
Wednesday at 13:395 days 4 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:ja sam skroz ispustio iz vida da cro ima dva treca mesta i jedno drugi Zamisli kad zajebu Bijelu da im radi "Montevideo" za CRO trziste..ima da traje kao Gospodar prstenova..Luka smrade....smradeee
Thursday at 11:554 days generalno gledano dosta dobro prvo kolo. osim mozda juznoafrikanaca zbog crvenih kartona, niko nije posebno razocarao. dosta zanimljivije i kvalitetnije utakmice nego sto sam ocekivao. igra se otvorenije nego sto sam mislio. valjda to nije samo zato sto je prvo kolo i kada krenu kalkulacije nece biti vise bunkera.sudjenje i var do sada bez velikih gresaka osim one fantomske situacije kod gola svajcaraca za koje jos uvek nismo videli sta se zapravo desilo.ovaj hidration brake mi ne smeta toliko jer je dobro da se igraci malo osveze da bi bili bolji za nastavak (pogotovo u drugom p) ali je tri minuta previse. steta je samo sto se nekoliko puta vec desilo da se prekinuo dobar tempo utakmice gde su se redjale sanse da bi posle toga pao reset.
Thursday at 11:584 days 1 minute ago, 189- said:generalno gledano dosta dobro prvo kolo. osim mozda juznoafrikanaca zbog crvenih kartona, niko nije posebno razocarao.Itekako je razocarao Portugal, a delom i Spanija. Edited Thursday at 11:584 days by JohnnyD
Create an account or sign in to comment