June 10Jun 10 Navijam za Ameriku jer njihovi vojnici ratuju sirom sveta. Ne mogu ni da zamislim kako je porodicama tih vojnika.
June 10Jun 10 Uuuuuuu boj krenite Amerikanci sviKrente i ne zalte zivot svojKako bih voleo u finalu da igraju Amerika i Iran i da Amerika pobedi 3:0.
June 10Jun 10 golfom plovi jedna mala barkaa u barci melanija majkapošla majka sina da po tražipa se javlja trampu komandantuej donalde gde je moje deteeeej donalde gde je moje detečuvaju ga zelene beretke
June 10Jun 10 Popular Post Hriste boze raspeti i svetiAmerika u finale letiLeti preko nebeskih visinaKuka Brazil, kuka ArgentinaNemackoj su ovde male sanseAmer jebe, nema tu romanseSpanac, Francuz i svaki IranacPiju mleko, Amer pije VranacMeksikanci steram vam ga majciMarokanci i vama Japanci
June 10Jun 10 ne mogu za exyu da navijam nikako, bukvalno ne razumem nostalgicno lozenje. nije da pratim fudbal narocito, al ove godine za portugal iz cisto fudbalskih uverenja, da ce im jaka sredina i tehnika doneti boginju.
June 10Jun 10 2 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:ne mogu za exyu da navijam nikako, bukvalno ne razumem nostalgicno lozenje. nije da pratim fudbal narocito, al ove godine za portugal iz cisto fudbalskih uverenja, da ce im jaka sredina i tehnika doneti boginju.Zato sto si nacionalista. Ne mozes podneti uspehdrugih koji su se otcepili od Srbije. I to je legitimno, niko ni u ex yu ne navija za Srbiju. Tu i tamo levicari na ex yu prostorima navijaju za Bosnu, jer se ona dozivljava ipak drugacije i niko zmajeve ne povezuje sa radikalnim bosnjackim elementom.Dok je Hrvatska nogometna reprezentacija prosto produljena ruka njihovih vojno redarstvenih akcija, katolicke crkve i manifestacija ultrahrvatstva opcenito.Elem, glede Amera, USMNT je jedna od najlajkabilnijih ako ne i najlajkabilnija repstacija neutralno posmatrajuci na kugli zemaljskoj. Sacinjavaju je posteni fudbalski pregaoci oduvek, ljudi skromni koji posteno za svoj hleb zaradjuju, bez imalo ega jer ih kod kuce niko i ne poznaje, oni dolaze na Mundijale da uzimaju autograme Mesiju, Ronaldu. To su ljudi navikli da im kod kuce kad igraju zvizde jer ceo stadion navija za Meksiko...a onda dodje WC daju sve od sebe i redovno odigraju iznad svojih mogucnosti. Od 2002 do 2014 neki od najboljih WC meceva bili su oni koje je igrala US. Milina ih je bilo gledati. Ko nije zavoleo Hauarda, Bredlija, Donovana, Demsija (malo stariji Lalasa, Rejnu...) nema srca i nema pojma niocemu.Sad ih predvodi takodje 1 ultrasimpatican znalac Pulisic tako da se nadam da ce nastaviti u istom tonu Edited June 10Jun 10 by dillinger
June 10Jun 10 oficijelna lopta, Triondamora na punjač pre utakmiceThe official match ball, the TRIONDA, includes a built-in motion sensor that can track every touch, movement, and change in direction in real time.Balls are wirelessly charged via customized charging stations and take about 90 minutes to reach a full capacity of about 6 hours during active match use. The balls detect when they are off the field of play and switch to hibernation mode to extend battery life for several days.
June 10Jun 10 4 hours ago, dillinger said:Zato sto si nacionalista. Ne mozes podneti uspehdrugih koji su se otcepili od Srbije. I to je legitimno, niko ni u ex yu ne navija za Srbiju. Tu i tamo levicari na ex yu prostorima navijaju za Bosnu, jer se ona dozivljava ipak drugacije i niko zmajeve ne povezuje sa radikalnim bosnjackim elementom.Dok je Hrvatska nogometna reprezentacija prosto produljena ruka njihovih vojno redarstvenih akcija, katolicke crkve i manifestacija ultrahrvatstva opcenito.Elem, glede Amera, USMNT je jedna od najlajkabilnijih ako ne i najlajkabilnija repstacija neutralno posmatrajuci na kugli zemaljskoj. Sacinjavaju je posteni fudbalski pregaoci oduvek, ljudi skromni koji posteno za svoj hleb zaradjuju, bez imalo ega jer ih kod kuce niko i ne poznaje, oni dolaze na Mundijale da uzimaju autograme Mesiju, Ronaldu. To su ljudi navikli da im kod kuce kad igraju zvizde jer ceo stadion navija za Meksiko...a onda dodje WC daju sve od sebe i redovno odigraju iznad svojih mogucnosti. Od 2002 do 2014 neki od najboljih WC meceva bili su oni koje je igrala US. Milina ih je bilo gledati. Ko nije zavoleo Hauarda, Bredlija, Donovana, Demsija (malo stariji Lalasa, Rejnu...) nema srca i nema pojma niocemu.Sad ih predvodi takodje 1 ultrasimpatican znalac Pulisic tako da se nadam da ce nastaviti u istom tonuНе, него што је нормалан. Поприличан људи у Северној Републици Скопље навија за Србију ако су на западу те земље и нису Албанци.Наш ( амерички) национални тим је брука. Паре уложене, становништво, ресурси и стадиони и генерално спрдња. Само је Мексико грђи.Иначе, да не слушам Сиријус сателитски радио не бих провалио да је сутра прва утакмица. По први пут без икаквог узбуђења од Аргентине.
June 10Jun 10 37 minutes ago, porucnik vasic said:Не, него што је нормалан. Поприличан људи у Северној Републици Скопље навија за Србију ако су на западу те земље и нису Албанци.Наш ( амерички) национални тим је брука. Паре уложене, становништво, ресурси и стадиони и генерално спрдња. Само је Мексико грђи.Иначе, да не слушам Сиријус сателитски радио не бих провалио да је сутра прва утакмица. По први пут без икаквог узбуђења од Аргентине.Gle, kad bi ih svi zvali tako kako ih ti zoves onda bi verovatno I ta petorica prestala navijati za Srbiju. Doduse za Srbiju u fudbalu tesko da I Srbi listom navijaju tako da Ono...I kakve sad to sve veze ima sa americkom fudbalskom repstacijom, na stranu sto gore pripreman I haotican Kup nije postojao od onog prethodnog u Americi pre tri decenije a ispao je I tad jedan od boljih ikada?
June 10Jun 10 Inace potpuno neverovatno potcenjivanje Nemacke I na kladionicama I u javnosti. Nezapamceno od...2010 ili cak 2002. Mislim, osvojiti sigurno ne mogu al da izbace novog Klozea ili Milera I odu daleko...sigurno mogu
June 10Jun 10 6 hours ago, dillinger said:Zato sto si nacionalista. Ne mozes podneti uspehdrugih koji su se otcepili od Srbije. I to je legitimno, niko ni u ex yu ne navija za Srbiju. Tu i tamo levicari na ex yu prostorima navijaju za Bosnu, jer se ona dozivljava ipak drugacije i niko zmajeve ne povezuje sa radikalnim bosnjackim elementom.Dok je Hrvatska nogometna reprezentacija prosto produljena ruka njihovih vojno redarstvenih akcija, katolicke crkve i manifestacija ultrahrvatstva opcenito.Elem, glede Amera, USMNT je jedna od najlajkabilnijih ako ne i najlajkabilnija repstacija neutralno posmatrajuci na kugli zemaljskoj. Sacinjavaju je posteni fudbalski pregaoci oduvek, ljudi skromni koji posteno za svoj hleb zaradjuju, bez imalo ega jer ih kod kuce niko i ne poznaje, oni dolaze na Mundijale da uzimaju autograme Mesiju, Ronaldu. To su ljudi navikli da im kod kuce kad igraju zvizde jer ceo stadion navija za Meksiko...a onda dodje WC daju sve od sebe i redovno odigraju iznad svojih mogucnosti. Od 2002 do 2014 neki od najboljih WC meceva bili su oni koje je igrala US. Milina ih je bilo gledati. Ko nije zavoleo Hauarda, Bredlija, Donovana, Demsija (malo stariji Lalasa, Rejnu...) nema srca i nema pojma niocemu.Sad ih predvodi takodje 1 ultrasimpatican znalac Pulisic tako da se nadam da ce nastaviti u istom tonuSve isto vazi i za Japan. Navijam da USA i Japan daleko doguraju.BTW, Portugalci su ga najebali jos jedno veliko takmicenje - Ronaldo ce opet morati da igra svih 90 minuta, a na proslom svetskom i evropskom dao je UKUPNO 1 gol, a svaku je igrao celu. Evo sad cim je izasao protiv Nigerije, Portugal dao gol. Edited June 10Jun 10 by JohnnyD
June 10Jun 10 On 10. 6. 2026. at 0:17, Ratamahatta said:AI spojio Levandovskog i Kneza s prvog albuma
Create an account or sign in to comment