Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Svetsko prvenstvo u fudbalu - SAD 2026. - opšta tema

Featured Replies

Navijam za Ameriku jer njihovi vojnici ratuju sirom sveta. Ne mogu ni da zamislim kako je porodicama tih vojnika.

  • Replies 307
  • Views 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ratamahatta
    Ratamahatta

    U 100 maraka da u pljeku stavljas kecap i majonez

  • sasha
    sasha

  • Simpatične su cene ulaznica. Ako ću da vodim klinca, za te pare uzmem tv od četvrt ara, ozvučenje i klupe. Pa komšiluku naplaćujem pivo i kokice. Edit: ok, ovo je USA i igra se u LA. Ali recimo Sau

Posted Images

Uuuuuuu boj krenite Amerikanci svi

Krente i ne zalte zivot svoj

Kako bih voleo u finalu da igraju Amerika i Iran i da Amerika pobedi 3:0.

Svaki Iranac zna, ceo Iran zna

Da je Donald Tramp, americki sin

Zaklao ajatolaha

golfom plovi jedna mala barka

a u barci melanija majka

pošla majka sina da po traži

pa se javlja trampu komandantu

ej donalde gde je moje deteee

ej donalde gde je moje dete

čuvaju ga zelene beretke

  • Popular Post

Hriste boze raspeti i sveti

Amerika u finale leti

Leti preko nebeskih visina

Kuka Brazil, kuka Argentina

Nemackoj su ovde male sanse

Amer jebe, nema tu romanse

Spanac, Francuz i svaki Iranac

Piju mleko, Amer pije Vranac

Meksikanci steram vam ga majci

Marokanci i vama Japanci

ne mogu za exyu da navijam nikako, bukvalno ne razumem nostalgicno lozenje. nije da pratim fudbal narocito, al ove godine za portugal iz cisto fudbalskih uverenja, da ce im jaka sredina i tehnika doneti boginju.

2 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

ne mogu za exyu da navijam nikako, bukvalno ne razumem nostalgicno lozenje. nije da pratim fudbal narocito, al ove godine za portugal iz cisto fudbalskih uverenja, da ce im jaka sredina i tehnika doneti boginju.

Zato sto si nacionalista. Ne mozes podneti uspehdrugih koji su se otcepili od Srbije. I to je legitimno, niko ni u ex yu ne navija za Srbiju. Tu i tamo levicari na ex yu prostorima navijaju za Bosnu, jer se ona dozivljava ipak drugacije i niko zmajeve ne povezuje sa radikalnim bosnjackim elementom.

Dok je Hrvatska nogometna reprezentacija prosto produljena ruka njihovih vojno redarstvenih akcija, katolicke crkve i manifestacija ultrahrvatstva opcenito.

Elem, glede Amera, USMNT je jedna od najlajkabilnijih ako ne i najlajkabilnija repstacija neutralno posmatrajuci na kugli zemaljskoj. Sacinjavaju je posteni fudbalski pregaoci oduvek, ljudi skromni koji posteno za svoj hleb zaradjuju, bez imalo ega jer ih kod kuce niko i ne poznaje, oni dolaze na Mundijale da uzimaju autograme Mesiju, Ronaldu. To su ljudi navikli da im kod kuce kad igraju zvizde jer ceo stadion navija za Meksiko...a onda dodje WC daju sve od sebe i redovno odigraju iznad svojih mogucnosti. Od 2002 do 2014 neki od najboljih WC meceva bili su oni koje je igrala US. Milina ih je bilo gledati. Ko nije zavoleo Hauarda, Bredlija, Donovana, Demsija (malo stariji Lalasa, Rejnu...) nema srca i nema pojma niocemu.

Sad ih predvodi takodje 1 ultrasimpatican znalac Pulisic tako da se nadam da ce nastaviti u istom tonu

Edited by dillinger

oficijelna lopta, Trionda

Detail-Image-03-3200x1800.jpg

mora na punjač pre utakmice

The official match ball, the TRIONDA, includes a built-in motion sensor that can track every touch, movement, and change in direction in real time.

Balls are wirelessly charged via customized charging stations and take about 90 minutes to reach a full capacity of about 6 hours during active match use. The balls detect when they are off the field of play and switch to hibernation mode to extend battery life for several days.

Sranje lopta, ko i sve moderne.

4 hours ago, dillinger said:

Zato sto si nacionalista. Ne mozes podneti uspehdrugih koji su se otcepili od Srbije. I to je legitimno, niko ni u ex yu ne navija za Srbiju. Tu i tamo levicari na ex yu prostorima navijaju za Bosnu, jer se ona dozivljava ipak drugacije i niko zmajeve ne povezuje sa radikalnim bosnjackim elementom.

Dok je Hrvatska nogometna reprezentacija prosto produljena ruka njihovih vojno redarstvenih akcija, katolicke crkve i manifestacija ultrahrvatstva opcenito.

Elem, glede Amera, USMNT je jedna od najlajkabilnijih ako ne i najlajkabilnija repstacija neutralno posmatrajuci na kugli zemaljskoj. Sacinjavaju je posteni fudbalski pregaoci oduvek, ljudi skromni koji posteno za svoj hleb zaradjuju, bez imalo ega jer ih kod kuce niko i ne poznaje, oni dolaze na Mundijale da uzimaju autograme Mesiju, Ronaldu. To su ljudi navikli da im kod kuce kad igraju zvizde jer ceo stadion navija za Meksiko...a onda dodje WC daju sve od sebe i redovno odigraju iznad svojih mogucnosti. Od 2002 do 2014 neki od najboljih WC meceva bili su oni koje je igrala US. Milina ih je bilo gledati. Ko nije zavoleo Hauarda, Bredlija, Donovana, Demsija (malo stariji Lalasa, Rejnu...) nema srca i nema pojma niocemu.

Sad ih predvodi takodje 1 ultrasimpatican znalac Pulisic tako da se nadam da ce nastaviti u istom tonu

Не, него што је нормалан. Поприличан људи у Северној Републици Скопље навија за Србију ако су на западу те земље и нису Албанци.

Наш ( амерички) национални тим је брука. Паре уложене, становништво, ресурси и стадиони и генерално спрдња. Само је Мексико грђи.

Иначе, да не слушам Сиријус сателитски радио не бих провалио да је сутра прва утакмица. По први пут без икаквог узбуђења од Аргентине.

37 minutes ago, porucnik vasic said:

Не, него што је нормалан. Поприличан људи у Северној Републици Скопље навија за Србију ако су на западу те земље и нису Албанци.

Наш ( амерички) национални тим је брука. Паре уложене, становништво, ресурси и стадиони и генерално спрдња. Само је Мексико грђи.

Иначе, да не слушам Сиријус сателитски радио не бих провалио да је сутра прва утакмица. По први пут без икаквог узбуђења од Аргентине.

Gle, kad bi ih svi zvali tako kako ih ti zoves onda bi verovatno I ta petorica prestala navijati za Srbiju. Doduse za Srbiju u fudbalu tesko da I Srbi listom navijaju tako da Ono...

I kakve sad to sve veze ima sa americkom fudbalskom repstacijom, na stranu sto gore pripreman I haotican Kup nije postojao od onog prethodnog u Americi pre tri decenije a ispao je I tad jedan od boljih ikada?

Inace potpuno neverovatno potcenjivanje Nemacke I na kladionicama I u javnosti. Nezapamceno od...2010 ili cak 2002. Mislim, osvojiti sigurno ne mogu al da izbace novog Klozea ili Milera I odu daleko...sigurno mogu fantom

6 hours ago, dillinger said:

Zato sto si nacionalista. Ne mozes podneti uspehdrugih koji su se otcepili od Srbije. I to je legitimno, niko ni u ex yu ne navija za Srbiju. Tu i tamo levicari na ex yu prostorima navijaju za Bosnu, jer se ona dozivljava ipak drugacije i niko zmajeve ne povezuje sa radikalnim bosnjackim elementom.

Dok je Hrvatska nogometna reprezentacija prosto produljena ruka njihovih vojno redarstvenih akcija, katolicke crkve i manifestacija ultrahrvatstva opcenito.

Elem, glede Amera, USMNT je jedna od najlajkabilnijih ako ne i najlajkabilnija repstacija neutralno posmatrajuci na kugli zemaljskoj. Sacinjavaju je posteni fudbalski pregaoci oduvek, ljudi skromni koji posteno za svoj hleb zaradjuju, bez imalo ega jer ih kod kuce niko i ne poznaje, oni dolaze na Mundijale da uzimaju autograme Mesiju, Ronaldu. To su ljudi navikli da im kod kuce kad igraju zvizde jer ceo stadion navija za Meksiko...a onda dodje WC daju sve od sebe i redovno odigraju iznad svojih mogucnosti. Od 2002 do 2014 neki od najboljih WC meceva bili su oni koje je igrala US. Milina ih je bilo gledati. Ko nije zavoleo Hauarda, Bredlija, Donovana, Demsija (malo stariji Lalasa, Rejnu...) nema srca i nema pojma niocemu.

Sad ih predvodi takodje 1 ultrasimpatican znalac Pulisic tako da se nadam da ce nastaviti u istom tonu

Sve isto vazi i za Japan. Navijam da USA i Japan daleko doguraju.

BTW, Portugalci su ga najebali jos jedno veliko takmicenje - Ronaldo ce opet morati da igra svih 90 minuta, a na proslom svetskom i evropskom dao je UKUPNO 1 gol, a svaku je igrao celu. Evo sad cim je izasao protiv Nigerije, Portugal dao gol.

Edited by JohnnyD

On 10. 6. 2026. at 0:17, Ratamahatta said:

Screenshot_20260609-232226.Instagram.png


AI spojio Levandovskog i Kneza s prvog albuma

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.