Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Svetsko prvenstvo u fudbalu - SAD 2026. - opšta tema

Featured Replies

Pr neki dan je neko u jednom podkastu pricao o losem finansijskom stanju u FSS. Izmedju ostalog, pomenuo je i to da Kapeli zeli da raskine ugovor sa FSS. Navodno, ljuti su sto se nasa reprezentacija nije kvalifikovala za SP jer su ocekivali da nasi budu glavni promoter Kapeli opreme. Ako je ovo odista tacno, onda mozemo da igramo samo u majcama Pamuk Arilje. Pozadi brojke ispisane flomasterom, na grudima "Studenti pobedjuju" i da nas Bog vidi. Mozda nam konacno krene.

  • Replies 307
  • Views 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ratamahatta
    Ratamahatta

    U 100 maraka da u pljeku stavljas kecap i majonez

  • sasha
    sasha

  • Simpatične su cene ulaznica. Ako ću da vodim klinca, za te pare uzmem tv od četvrt ara, ozvučenje i klupe. Pa komšiluku naplaćujem pivo i kokice. Edit: ok, ovo je USA i igra se u LA. Ali recimo Sau

Posted Images

Ma możemo da dobijemo opremu samo je pitanje ko se i koliko ugradjuje...

sećam se na EURO 2000 jedino naše dresove nisi mogao da nadješ po prodavnicama...

Tad su bili oni dojajni ITA dresovi one "rolke"

imali smo mi više fejlova sa tehničkim sponzorima nego pogodaka

loto, umbro, puma i ovi nesretnici sada

sve krpa do krpe

da konačno odaberemo boju dresa i da kukamo kod adidasa da potpišemo 10ogodišnji ugovor

mada kako stvari trenutno stoje jasmil iz arilja bi bio premija

Kad je vec prica o dresovima, zasto Svabe, Spanci, mislim i Mexico nemaju ono cool retro adidas logo, dok Qatar i ostale Saudi Arabije imaju?

Mislim da retro znak ide na gostujuce varijante.

Možda da stavim ovde

Škotski zaslužuje poseban post

scotland-world-cup-2026-adidas-kit-4.jpg

12 hours ago, mandingo said:

Kad je vec prica o dresovima, zasto Svabe, Spanci, mislim i Mexico nemaju ono cool retro adidas logo, dok Qatar i ostale Saudi Arabije imaju?

Pravo pitanje je zašto svi Adidas proizvodi nemaju stari logo..

9 hours ago, Valk said:

Škotski zaslužuje poseban post

scotland-world-cup-2026-adidas-kit-4.jpg

i kakve veze ova boja dresa ima sa škotskom zastavom, ili nacionalnim bojama? hitler

Baš su dobri dresovi na ovom prvenstvu.

Meni Ekvador gostujući i Brazil gostujući šure.

Sad će zavisiti od rezultata koji će postati legendaran, tipa američki, meksički... imaju potencijal.

Cenim da će i Kurasao imati u određenoj meri taj status sve i da odmah ispadnu, oni su već rezultat ostvarili. Gostujući pre svega.

Historical Nod: The red color references Scotland’s football history, including kits from the 1980s and the 1880s (when Scotland defeated England 6-1).

^ good enough

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.