Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

Ja sa ovom pričom imam problem da ama baš niko u javnosti nema pouzdane podatke o satnici i tačnom dešavanju.

Ni ko je bio u toj kući, ni koliko je dugo dete bilo samo, ni dal je uopšte bilo samo, ni gde je bila i šta je radila majka....ništa

Samo nekakve poluinformacije koje naši mozgovi samo nadogradjuju na raznorazne načine.

Edited by steins
  • +1 4
Link to comment

Meni prolazi kroz glavu da je majka zloupotrebila saznanje da trudnice ne idu na poligraf i na sve to unapred osmislila alibi (da ona uđe u kuću i ostavi dete sa babom)...ali brzo rasteram te misli, samo neka je dete dobro i da bude pronađeno. 

Link to comment
2 minutes ago, Klara said:

Meni prolazi kroz glavu da je majka zloupotrebila saznanje da trudnice ne idu na poligraf i na sve to unapred osmislila alibi (da ona uđe u kuću i ostavi dete sa babom)...ali brzo rasteram te misli, samo neka je dete dobro i da bude pronađeno. 

 

Kakva sad baba? :unsure:

Link to comment
Quote

"Čuli smo i videli da su prošla vatrogasna i nova policijska vozila pod rotacijom. U suštini, ceo taj teren se prekopava sa bagerima. Naime, pronađena je rupa na imanju, to su neki kanali koji su dugački oko 10 kilometara i koji su povezani sa lokalnim rudnikom. Kada je otrkivena jedna od tih rupa, pristigli su vatrogasci koji se tamo spuštaju. Dakle, tuda se voda dovodi ili odvodi do tog rudnika, tu je čitav splet podzemnih tunela. Ima više takvih šahtova koji imaju pad i idu ispod zemlje. Zato su došle nove jedinice i ekipe vatrogasaca koje će pokušati da se uz pomoć kamera i reflektora spuste dole i vide da devojčica možda nije upala tu. Tu je bila kao šuma, dosta šuta i otpada i kada su to bageri razgrnuli, otkriven je taj tunel. Došli su do zaključka da je tu jedan od tih spusta za kanal dugačak 10 kilometara".

 

 

ajd sad

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Iskreno, ja do danas nisam ni znala za trudnice i poligraf. A on svakako nije dokaz na sudu, sve da je najgori @Klara

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, steins said:

 

 

ajd sad

Neki deda je pre neki dan pričao o tome, tim rupama i odvodima u okolini.

Link to comment
8 minutes ago, steins said:

 

Kakva sad baba? :unsure:

 

Zar dete nije ostalo sa bakom u dvorištu dok je majka otišla u kuću da drugom detetu da vode? :unsure:

Link to comment

Dete je ostalo samo.Nisam razumeo ovo oko poligrafa,je li nezakonski da trudnica ide na poligraf,ili ona ima pravo da ne ide.Imam utisak da policija misli da roditelji zaista nemaju nikakve veze sa ovim.Realno nisu mogli zakopati dete ne znam koliko duboku da bager ne bio otkrio za par sati rada..mada opet zavisi kolika je povrsina...i da ne ostane nikakav trag.Pre bi je daleko bilo odvezli do tog jezera..

Edited by bestia
Link to comment

Pa možda je i besmisleno, budući da poligraf očitava fiziološke reakcije na pitanja. 

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, bestia said:

Dete je ostalo samo.Nisam razumeo ovo oko poligrafa,je li nezakonski da trudnica ide na poligraf,ili ona ima pravo da ne ide.

 

Koliko sam shvatio kod trudnica poligraf ne funkcionira kako bi trebao, a istovremeno može i štetiti u teoriji - ne nešto izravno ali povećanje razine stresa isto može biti štetno.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, б1lme3 said:

ako su treci dan nasli rupu na imanju mi smo korak od onog stanja u idiokratiji

 

Malo suludo kako god okreneš. Ali nekako mislim da to nije neka baš dostupna i vidljiva rupa na prvu nego da je otkrivena tim raščišćavanjem daljnjim, a onda teško da je dijete moglo baš samo upasti u nju. Nije dijete od manje od 2 godine micalo grane i raslinje i tko zna šta sve pa upalo. 

 

  • +1 2
Link to comment

Can a pregnant woman undergo a polygraph test?
Yes. There are no studies by the APA that prove testing a pregnant woman has any negative impact on the result. As we are measuring breathing, sweating and heart rate. Usually in the late stages of pregnancy it would be uncomfortable to sit for a long time and also have instruments such as breathing sensors and a blood pressure cuff attached. We always advise that if you are unsure then to consult a doctor before the time. You also need to make your own mind up to do the test and sign a consent form. If at any stage a pregnant woman is not feeling well or wants to stop the process then this is done.

 

https://www.theliedetector.co.uk/faq

  • Hvala 1
Link to comment

Da li je moguće da je višegodišnje vučićevo ispiranje mozga poligrafom i ovde dalo rezultate?

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Carolostadien said:

 

Malo suludo kako god okreneš. Ali nekako mislim da to nije neka baš dostupna i vidljiva rupa na prvu nego da je otkrivena tim raščišćavanjem daljnjim, a onda teško da je dijete moglo baš samo upasti u nju. Nije dijete od manje od 2 godine micalo grane i raslinje i tko zna šta sve pa upalo. 

 

naravno da ne mislim da je dete od dve godine micalo grane, ali ako sad rasciscavaju teren jer postoji verovatnoca da je nekako upala, ta mogucnost je postojala isti dan

 

jebemu mater, valjda je detaljan pretres imanja na kom su se nalazili u trenutku nestanka nesto sto se podrazumeva

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...