Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

1 minute ago, Mel said:

 

Mozesh da pitash i da se nadash da moze da ispadne korisno eventualno.

 

Suviše je pipavo i nepouzdano i lako može da te navuče na pogrešan trag.

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Da, bukvalno NIŠTA pouzdano ne možeš da dobiješ od trogodišnjeg deteta, samo možda osnovne informacije tipa kako se zove, ko su mu mama i tata i to je to.

Zavisi i od deteta. Moj stariji sin je bio sa nepune tri godine u stanju da ispriča šta se dešavalo u vrtiću i šta su imali za ručak, do te mere da nam je bio glavni insajder za viber roditeljski chat. S druge strane, Lucifer je prijavljivao da je video maltene leteće kuče na putu do vrtića, i još se svađa kad mu kažeš nema šanse :wacko:

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Zavisi i od deteta. Moj stariji sin je bio sa nepune tri godine u stanju da ispriča šta se dešavalo u vrtiću i šta su imali za ručak, do te mere da nam je bio glavni insajder za viber roditeljski chat. S druge strane, Lucifer je prijavljivao da je video maltene leteće kuče na putu do vrtića, i još se svađa kad mu kažeš nema šanse :wacko:

 

Mislim da mnogo zavisi od deteta. Ja nisam lagala nishta, moja sestra non stop, a moj Luka vec kad se naljuti na nekog iz kuce izmisli sve i svashta. I to kad laze uosphet ne znam dal je svestan da laze, ili i sam poveruje.

Link to comment

Došao bager u dvorište i kopa, objavio N1. Pretražuju njivu. Jebote, bolje bi bilo da je oteta......

  • +1 1
  • Tužno 5
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Zavisi i od deteta. Moj stariji sin je bio sa nepune tri godine u stanju da ispriča šta se dešavalo u vrtiću i šta su imali za ručak, do te mere da nam je bio glavni insajder za viber roditeljski chat. S druge strane, Lucifer je prijavljivao da je video maltene leteće kuče na putu do vrtića, i još se svađa kad mu kažeš nema šanse :wacko:

 

Just now, Mel said:

 

Mislim da mnogo zavisi od deteta. Ja nisam lagala nishta, moja sestra non stop, a moj Luka vec kad se naljuti na nekog iz kuce izmisli sve i svashta. I to kad laze uosphet ne znam dal je svestan da laze, ili i sam poveruje.

 

A poenta je da nemamo pojma kakve bi odgovore davalo pomenuto dete, baš iz toga što ste vas dve navele. Čak i kad jedete starije, to je prililčno nepouzdano, jer npr svojim očima gledam šta se dešava i onda posle čujem sasvim deseto tumačenje i doživljaj tog istog deteta.

  • +1 1
Link to comment

Pa videlo bi se valjda sveže kopanje, bez obzira na kišu. A i treba pritisnuti onog iz auta, da li mu se učinilo da vidi dete, ili ga je stvarno video ili nije uopšte ali da skine sa sebe fokus kaže da ga je video živo i zdravo u komšijskom dvorištu.

 

@copkillah ma naravno, to je sve nepredvidivo. Starije dete je jedino mogla da pita majka i to neposredno nakon nestanka, na način na koji može da dobije odgovor iole realan. Sad piši propalo.

Edited by Valkyrie
  • +1 4
Link to comment

Pogledajte dokumentarac koji sma naveo, 5-6 ljudi je imalo uništen život, porodice su rasturene, jer se verovalo deci, koja su bila instrisana da lažu...

 

Vrlo teško i potresno, ali vredi pogledti...

  • +1 1
Link to comment

Pa to i ja kapiram, da su je sakrivali tu negde, ovih dana, video bi se trag, možda bi tako nešto čak bilo najlakše otkriti. Pakao.....

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Pogledajte dokumentarac koji sma naveo, 5-6 ljudi je imalo uništen život, porodice su rasturene, jer se verovalo deci, koja su bila instrisana da lažu...

 

Vrlo teško i potresno, ali vredi pogledti...

Ma, deca od 3 godine su svedoci level 0. Bukvalno može da kaže i da i ne u jednom minutu kad ga pitaš.

 

Mislim, evo moj sestrić sad ima tri godine, zna on svašta ovako, ali kapiram da kad pričaju deca s nepoznatim osobama, imaju drugačiji majndset, emocije, strah, vide da se nešto dešava, pčojačava se nesigurnost, a ono ionako nema pojma mnogo

Edited by Svemir Zeka
  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, vememah said:

Kurir tvrdi da je majka odbila poligraf i da jedan komšija tvrdi da godinama u tu kuću nisu dolazili, da u njoj nema uslova za život i da se majka tog dana parkirala ne do ulice, već skriveno iza štale.

 

kurir.rs/vesti/drustvo/4371926/uzivo-treci-dan-potrage-za-malom-dankom-2-mestani-banjskog-polja-ne-gube-nadu

Trudnice se ne ispituju na poligrafu. Koliko se secam receno je da je trudna.

Edited by bejzbolka
Link to comment

jel neko primetio, da li postoji info kad je dete uopste sa sigurnoscu poslednji put vidjeno?

koliko sam shvatio nema dokaza da je devojcica uopste dosla sa njima tu, ako zive u gradu pretpostavljam da imaju neke kamere, pouzdani svedoci, da li je dete uslo/bilo u automobilu, da li je uopstena vidjena taj ili prethodni dan

  • +1 1
Link to comment

Kurir nastavlja da nagoveštava majčinu krivicu.

 

Quote

...kako nezvanično saznajemo, u planu je da se potpuno raščisti prilaz pojati, uz pomoć velikih mašina, a stigao je upravo i bager.
Ipak, još uvek se ne može sa sigurnošću tvrditi šta je tačan razlog toga i šta se trenutno traži u samom dvorištu.
- Čudno je trenutno sve, verovatno se na sve sumnja, pogotovo što je majka devojčice pokazala čudno ponašanje kada se sve zbilo. Kada su pozvali policiju, izjavila je da je ušla u kuću kako bi dala drugom detetu vodu, tvrdi da se okrenula na dva minuta i devojčice nije bilo. Međutim, kada je policija pokušala da uđe u kuću, navodno je bila zaključana. I to je na neki način probudilo sumnju, pogotovo što se znalo da u vikendici dugo niko ne boravi, niti postoje uslovi za život - rekao je izvor za Kurir.

kurir.rs/vesti/drustvo/4372049/ekskluzivno-ovo-je-kuca-gde-je-majka-dovela-danku-pogledajte-ruinu-izbliza-policija-blokirala-prilaz-stigao-bulduzer-foto

Link to comment

To što tabloidi prenose je vrlo često tačno jer dobijaju informacije od direktnog izvora. Posle vrate, ovako ili onako... Samo treba znati koji medij i koji urednik/novinar je čiji trbuhozborac.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...