August 9, 2025Aug 9 Napravio, poslao, jedini problem je što @de Sisti ne prima privatne poruke. Hoćeš da ih odblokiraš privremeno, da ti šaljem invite na mail, ili nešto treće?
August 9, 2025Aug 9 50 minutes ago, Weenie Pooh said:Evo napraviću ja, ako nije nešto prekomplikovano.Kreiram ligu, pošaljem svima pristupni kod na PM, i to je to?Da, to je to.Edit: Sad vidim da si vec sve resio. Edited August 9, 2025Aug 9 by Tolaa
August 11, 2025Aug 11 On 9. 8. 2025. at 20:44, Weenie Pooh said:Napravio, poslao, jedini problem je što @de Sisti ne prima privatne poruke.Hoćeš da ih odblokiraš privremeno, da ti šaljem invite na mail, ili nešto treće?Sad vidim tek, aj posalji 😀
August 11, 2025Aug 11 2 hours ago, de Sisti said:Sad vidim tek, aj posalji 😀Poslao, tj. dodao te na PM thread.Javi ako ne možeš da pristupiš.
August 11, 2025Aug 11 U Brodu fale još @kalabaster , @taxi driver i @Potko1991 .Je li neko otvorio Beton? Ako nije, krajnje je vreme.@Ros se ne javlja za klasik. Da otvorim ja novi ili da čekamo? U novom bi nas verovatno bilo dosta manje nego u starom, ali bolje i to nego da nemamo uopšte.
August 12, 2025Aug 12 Fantasy Premier League, Official Fantasy Football Game of...Official Fantasy Premier League 2025/26. Free to play fantasy football game, set up your fantasy football team at the Official Premier League site.eno je liga 💪sto ste nestrpljivi
August 12, 2025Aug 12 A Beton baš niko neće da otvori?@levi , @Midžeta, @nick1986 , @lazni , @nusknvp , @Azdaja , @dzigibau , @Milošica ?
August 12, 2025Aug 12 10 hours ago, Weenie Pooh said:U Premeru nedostaju još samo:@Gylfi@Hudersfield@Randomupao!Kunići menjaju ime u Džoni Deponija
August 12, 2025Aug 12 Ocu ja da igram klasik, ako me primate u drustvo. Samo mi kazite kod. Edited August 12, 2025Aug 12 by OmarKuk
August 12, 2025Aug 12 1 hour ago, OmarKuk said:Ocu ja da igram klasik, ako me primate u drustvo. Samo mi kazite kod.ne vidi se dobro rosov linkhttps://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/y5xng2kod je ovo na kraju - y5xng2
August 13, 2025Aug 13 10 hours ago, Tolaa said:A Beton baš niko neće da otvori?@levi , @Midžeta, @nick1986 , @lazni , @nusknvp , @Azdaja , @dzigibau , @Milošica ?Napravio ja Beton,kod je h4bnz9
Create an account or sign in to comment