August 4, 2025Aug 4 Igram i ja, javite kod i zbog ortaka, mislim da je ispao iz broda pa smo onda obojica u betonu.
August 4, 2025Aug 4 Igram i ja. Ostajem u Betonu, osim ako nas je malo, pa bih onda mogao i u brod. Sačuvaću (za sada) ime Fromagerie Morel
August 4, 2025Aug 4 12 hours ago, Moća said:Ja se odjavljujem iz betona bilo je lepo ovih 20+ godina ali dosta je bilo.Ti si i punoletstvo proslavio
August 4, 2025Aug 4 FC Vrezina Utd ce nastaviti da preskace rangove , a vi me opet vracajte dole za zelenim stolom ako vas nije sramota Prijava za Brod
August 4, 2025Aug 4 Ja se nadam da ću sutra stići da napravim listu koji forumaš je u kojoj ligi i da pošaljem kod za Brod. Ako ne sutra, onda u sredu sigurno.
August 5, 2025Aug 5 Odustajem od Broda & igre (Zarjavele Trobente). Edited August 5, 2025Aug 5 by Zis
Create an account or sign in to comment