Jump to content
IGNORED

DETOX


yolo

Recommended Posts

ucinicu sve sto je u mojoj moci da izbegnem bavljenje sportom!
I ja. Treba da imaš neku pasiju koja te troši, da zaboraviš da jedeš, spavaš, itd. Pa ti si umetnica, znaš o čemu pričam. Ovo mi je bilo tužno samo, da gladuješ. Jebeš pos'o, da izvineš. OK, ako je opstanak u pitanju, međutim mora da se ima neka mnogo velika motivacija, a ne kapiram zašto, šta se to dobija. Mlados' prolazi nepovratno, anyway.
Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    75

  • April

    33

  • banatjanin

    20

  • Indy

    19

Top Posters In This Topic

I ja. Treba da imaš neku pasiju koja te troši, da zaboraviš da jedeš, spavaš, itd. Pa ti si umetnica, znaš o čemu pričam. Ovo mi je bilo tužno samo, da gladuješ. Jebeš pos'o, da izvineš. OK, ako je opstanak u pitanju, međutim mora da se ima neka mnogo velika motivacija, a ne kapiram zašto, šta se to dobija. Mlados' prolazi nepovratno, anyway.
Sta se dobija, pa nish epohalno tipa vecna mladost al se oseti covek nekako rastereceno, lagan kao pero, spreman za nove izazove :D A mozda me i ledja prestanu boleti. Ne patim ja nesto za hranom, samo da nekako resim ovo pitanje imanentnog zanesvesta...
Link to comment

ne znam, meni tih pet dana muke nije ništa dobrog donelo, al' drago mi je da čujem da kod nekih to fercera.nikad više ne bih to ponovila, radije bih gladovala na čistoj vodi nego pila onaj otužni napitak <_< .

Link to comment
  • 4 months later...

drugi dan na radinom detoksu. dobro ide mentalno ali mi deluje za nijansu fizicki teze nego obicno. videcemo.ista meta, isto odstojanje kao prosli put, da se smaknem sa 95 na 85.

Link to comment

danas mi je cetvrti dan i zvanicno overavam. sad sam se jedva popeo na 3. sprat. sad cu da vidim da li ce da me digne jedna kahva ali sumnjam, verovatno je kriticni dan u prvoj polovini detoxa.

Link to comment

gladovanje za detox mi je logično, ali gladovanje za skidanje kila i nije baš najbolji metod, tj. jo-jo efekat je neizbežan.naše telo je pametno, (zlo)pamti ta izgladnjavanja i što ga više izgladnjavamo, sve je sklonije skladištenju.

Link to comment

kafa je dozvoljena kod rade. i cigare. nista drugo nije:=)jebo me mis, danas su me bas kinjili ko je stigo. iza ledja su mi u firmi jeli 3 pice od koji se ne zna koja je od koje bolje izgledala, including jednu koju nisam ni znao da postoji - slajsevi grilovane piletine, tikvice, mocarela, beli luk i pesto... a pre toga sam prolazeci preko slavije prosao pored tomi boja i shvatio da je on nevidjen car posto pravi sendvice sa pecenjem raznim, tripl hamburgere, bafalo krilca i slicne pizdarije. znaci za jedno metar dana utrcavam kod tomi boja i uzimam od svega na meniju po jedno, ko ziv ko mrtav

Link to comment

6. dan prosao, 6 kila manjemada, ovaj mi je jedan od tezih. verovatno zato sto sam u dosta gadnom stresu, posao curi na sve strane, preopteretio sam se i u takvom stanju bi za tanjir pasulja verovatno dao svoje netaknuto dupe. umesto toga, jebem se sa detoksom, mada iskreno, prija osecaj da posle svega par dana ulazis u pantalone koje do prekjuce nisi mogao preko butina da prevuces. secer mi se jos nije doveo u normalu, sara izmedju 6.5 i 7.5, mislim da ga jos nisam nijednom uterao ispod 6. mislim da je to direktno zbog stresa, ni zbog cega drugog.ne znam da li da se castim sa svih 18 dana, mislim da ce zavisiti od brzine u sledecem periodu. sada bi trebalo da se zakoci skidanje i da u sledecih 6 dana ide mozda 2 maksimalno 3 kg dole, i isto tako i u poslednjoj nedelji. i naravno, treba da prestanem da pijem kafu. realno nikada nisam bio kafopija, ali mi ovo ostalo kao poslednji porok (koji ulazi na usta:))) pa su mi te 1-2 kafe dnevno stvarno na nivou dogadjaja.

Link to comment

10 dana 7 kg, znaci doslo je do zaglavljenja - 4 dana, 1 kghoce to tako uvek mada je ovo cini mi se najduze i sumnjam da cu u preostalih 8 dana skinuti zeljena 4 kg.ostalo je sve OK, nema nikakvih posledica, iscrpljenosti itd. malo se teze ide na 3 sprat ali se islo tesko i s 7kg vise. mozak radi.

Link to comment

danas je 13. dan. 12 dana 8-9 kg. to je malo sporije nego obicno, pretpostavljam zato sto uglavnom drzim u toplije vreme kada se vise znojim. ali svejedno posle par dana u kojima se nista nije gubilo, sada se vaga opet pomerila na dole. treba za preostalih 6 dana izgubim jos 3 kg da maksimalisticki plan bude ostvaren. mislim da cu izgubiti 2 ali svejedno, super je sto cu ici do kraja, svih 18 dana iako smo mislio da necu biti te volje. zapravo mi ovaj ciklus ide dosta tesko, verovatno zato sto sam u paklu na poslu i mozak mi multitaskuje na 23 nivoa. najbolji period za detoks je kada je covek u solidnoj nirvani a sa druge strane ima neki posao koji mu okupira paznju i zanima ga utoliko da ne razmislja o hrani. ni ja ne razmisljam, ali svejedno, cini mi je da sam gladniji nego obicno, ima ciklusa kroz koje prodjem kao kroz sir da ne pomislim na jelo.

Link to comment

^nisam pratio od pocetka temu. zanimljiva mi je jer u buducnosti planiram da probam nesto slicno. cuo sam izmedju ostalog, pre ozednimo [dehidriramo] nego sto ogladnimo. probaj kada te uhvati glad, da pijes vode dok se ne useres. ne jednu casu, sve dok ne osetis da ti je pun stomak vode. ovo nisam proverio, ali je mozda logicno. ne muci te glad, nego zedj, a da nisi svestan. organizam je sad ubrzan u tvom slucaju pa mu mozda treba vise vode nego obicno.edit: svaka cast!

Edited by bob mould hair style
Link to comment

ne znam zaista, ima ovde lekara mada oni ne zalaze na ovaj topik jer metode koje vecina ovde praktikuje smatra nadrilekarstvom. na ovom rezimu unosis minimalno 2.5l tecnosti u organizam.najgori su vikendi, barem meni. sa ovim covek mora da bude vrlo zauzet i okupiran poslom. pride, juce i danas mi je pakao od iskusenja, sinoc sa bio na rodjendanu u dijagonali gde su se raznosili od hrane a danas je moja zena naprasno u setnji odlucila da udje u libanski restoran i da jede. morao sam odmah da je napustim.... i fuckin drzavni praznik i neradni dan sutra. bilo kako bilo jos 4 dana...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...