Jump to content
IGNORED

DETOX


yolo

Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    75

  • April

    33

  • banatjanin

    20

  • Indy

    19

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

dobro ide ovo kod mene, 8 dana 7 kila. medjutim danas mi se javilo gadjenje na cajeve, i to ne na jedan koji je jezivo hevi gorak i prakticno je nepitljiv ako se ne pomesa sa nekim drugim, nego na ove sto su light i ciji ukus nisam primecivao na pocetku. kapiram da je to efekat detoxa, izlaze otrovi napolje i cula ti se senzibilisu lakse nego pre. obicno mi to krene u poslednjih 5-6 od planiranih 18 dana, a sada je 9. bumo videli. ako se ne zaglavim sada (a ume da se desi da ovako krene pa onda 3-4 dana ni gram dole) i ako nastavi ovim tempom, prekidam kada dodjem do -12kg. to mi je OK, da se spustim sa 97 na 85. onda malo kombinacija presne hrane sa hrono, nesto petljam u glavi sa time.

Edited by yolo
Link to comment

Читао неко средство за скидање глиба са крвних судова - 4 главице белог лука, 4 цела лимуна, 1 ђумбир, самлети и скувати у 2 л воде и пити 3 недеље, мораћу да пробам

Link to comment
  • 2 weeks later...

privodi se kraju 18. dan, jos jedan prodje detox. 11 kila manje. glad neopisiva, ovaj put sam uglavnom fleširao na prasetinu koja me proganjala po raznim osnovama.

 

sutra rendana sargarepa a od preksutra polako uvodimo i druge stvari. naksutra u tel aviv na humus i kebabe.

 

ipak, imam nadam se koliko toliko odrziv plan za zadrzavanje efekata detoxa. bez secera, mleka, belog brasna sigurno, i bez alkohola koliko god se bude moglo

 

izvinjenje svima kojima sam stao na žulj u ovom periodu  :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...