Jump to content
IGNORED

DETOX


yolo

Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    75

  • April

    33

  • banatjanin

    20

  • Indy

    19

Top Posters In This Topic

Ja samo da prijavim, najvise u nadi da ce Toni Adams ovo procitati i skoncati od muke, da od pre par nedelja imam dvocifren broj kila, prvi put posle godinu dana. Bez ikakvih dijeta i gladovanja, samo zahvaljujuci smanjenom unosu piva. Kais zakopcavam na jednu do dve rupe iznad nego ranije, sto znaci da je otislo salo sa stomaka.
Zakon o održanju materije kaže da ti je salo otišlo u dupe ili glavu -_-
Link to comment

detox gotov, od ujutro 2 dana rendane sargarepe sa golicom i muljem, da se creva probudeznacu ujutro skoro ali mislim da je 10kg. nije lose ali je bilo i po 12kg za 18 dana, prosli put je bilo 11. a i lose mi je islo mentalno, vise sam se mucio nego obicno. ovo definitivno ne treba raditi kada je nestabilno vreme, narocito meteoropate. sve to otezava. ali nema veze, proslo je, cilj je postignut, resetovao sam se.

Link to comment

jedna osoba koju izuzetno cenim (a i izuzetno dobro izgleda za svoje godine) se kune u tu hrono ishranu.insistira na reči ishrana jer ljudi kaže pod dijeta odmah misle ''restrikcija'' a ovaj način ishrane to nije.žena je dermatolog, bavi se kozmetologijom i tvrdi da se delotvrornost hrono ishrane vidi drastično i na koži, mislim, i kod onih koji nisu debeli, tj. ne treba da mršave.o mršavljenju na ovoj dijeti sam takođe čula sve najbolje.

Link to comment
  • 2 months later...
kako to, zasto to?
Ne znam, pretpostavljam da je samo nešto u organizacionom smislu prikočilo jer stari sistem - opcija nije otpisan, nego je sada tako.P.S. Da svi pijemo-jedemo ono iz njene biljoteke u isto vreme, meni ne bi bio problem da sve priredim i pripremim, pa i razvezem :), ozbiljno. Videćemo nešto. Ušteda novca će biti drastična, ako ništa drugo. Čajevi su u proseku 500-700 din, a ona količina je dovoljna za dva puta osamnaest dana. Sokići su šala. A ambalaža mi se i tako nije dopadala. Eto, ovako sam se ja utešila :). Gratis je dodatno čeličenje volje.
Link to comment
  • 1 month later...

samo da javim da ponovo sljaka radina dostava, cak su smanjene cene. tecna terapija je 1500 za 2 dana, obroci su 1100.inace da se zapljunem da sam na kratkom prolecnom detoxu. uspeo sam da od novembra do danas nabijem oko 4kg i to uglavnom u poslednjim nedeljama odavanjem vinu i masnijoj hrani. danas mi je 5 dan, 5kg dole. imam jos danas i sutra i gotovo, ocekujem da vaga 7. dana ujutro pokaze oko 6 kg dole koji ce se uskoro stabilizovati na nekih 4-5 realno izgubljenih kg.ovo preporucujem svakome ko se zlopatio sa 18-dnevnim detoksima. mnogo je bolje da onog trenutka kada dobijes par kg odradis kratki detoks, vratis se unazad sa tezinom i resetujes navike, nego da se opustis i nagojis pa onda paklenih 18 dana. 6 dana se ni ne oseti, naravno bude jedan dan krize ali ako odaberes vreme kada imas puno posla, neces imati vremena ni da razmisljas.

Link to comment

gledala sam prosle nedelje ovo:http://www.documenta...bc-horizon-2012to kako te rada hrani, odnosno izgladnjuje, recept je (nauke) za dugovecnost. pogledaj, mislim da ce ti biti zanimljivo. a ako budes strpljiv, na kraju ces dobiti recept za prihvatljivo izgladnjivanje s odlicnim rezultatima: dva dana po jedan obrok od do 500 kalorija, pet dana jedes normalno, i tako dok ne umres u 100.

Edited by darling
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

2.dan letnjeg detoksa, samo ovog puta u uradi sam varijanti, ništa Rada, ništa Nera. Dobar je momenat - ima svega svežeg po pijacama, mi smo već iskusni u muljanju sokova, pa da probamo.Na početku se nisam merio, niti planiram, boli me baš uvo koliko ću da smršam, jednostavno sam sebi u poslednje vreme bio trom i težak i hoću da se vratim u normalu. Planiram da detoksujem 12 dana, do sledeće subote, pa posle presna faza još dvadesetak dana, taman do početka Palićkog festivala, posle riblja čarda, povrće i Majkin salaš...leto nam se vratilo u grad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...